Zuzanna Kołodziejczyk o swoich zarobkach
AKPA

Ile Zuza zarabia po wygranej w Top Model?

Zuzanna Kołodziejczyk o swoich zarobkach
AKPA

Zuzanna Kołodziejczyk po wygranej w "Top Model" idzie jak burza. Modelka szła już w kilku dużych pokazach mody, a także wzięła udział w pierwszych sesjach zdjęciowych, które już niebawem ujrzą światło dzienne. Warto również wspomnieć o tym, że zwycięstwo Zuzy wywołało sporo zamętu w show-biznesie i było szeroko komentowane, głównie po kontrowersyjnym wyznaniu Marceli Leszczak na łamach naszego serwisu. Zobacz: "Widzowie popełnili błąd"

Na backstage'u jednego z pokazów mody, Zuza w rozmowie z serwisem TVN.pl zdradziła kulisy swojego życia po programie. Okazuje się, że modelka nie przeprowadziła się jeszcze z Poznania do stolicy, a ciągłe przejazdy są dla niej męczące i sporo ją kosztują. Po każdym pokazie z jej udziałem, można łatwo wyliczyć z jej wyznań, na konto trafia ok. 1 tysiąca złotych.

- Jezu, ja cały czas dojeżdżam. Na castingach i na wszystkich pokazach zarabiam na to, aby płacić za hotele i za dojazdy. Więc jak najszybciej muszę się przeprowadzić. Mama mówi "jedź", a ja chcę zostać. Generalnie wiem, że muszę tu przyjechać bo tu się wszystko dzieje. W Poznaniu, niestety nie ma takich rzeczy. Więc jak myślę, że się tu przeprowadzę, to będzie o wiele łatwiej.


Przypomnijmy, że jakiś czas temu kilka finalistek miało pomysł, aby po programie razem wynająć mieszkanie w Warszawie. Jednak Zuza w tej samej rozmowie przyznała, że jeżeli już przeprowadzi się do stolicy, to tylko z siostrą bliźniaczką. Czyżby ją również chciała wkręcić do modelingu?

Zobacz: Zuza z Top Model ma siostrę bliźniaczkę! Są jak dwie krople wody

Pierwsza sesja Zuzy Kołodziejczyk po zwycięstwie w Top Model:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01