Zuza wygrała Top Model
Akpa

Z ostatniej chwili: Zuzanna Kołodziejczyk WYGRAŁA Top Model 3!

Zuza wygrała Top Model
Akpa

Za nami wielki finał 3. edycji "Top Model". Tym razem wyjątkowo o karierę w świecie modelingu, kontrakt z agencją Next i okładkę "Glamour" powalczyły aż 4 finalistki. Jury postanowiło dać szansę na zwycięstwo - Zuzannie Kołodziejczyk, Klaudii Strzyżewskiej, Marceli Leszczak i Renacie Kurczab.

Ostatecznie najlepszą okazała się Zuza, która od początku uchodziła za faworytkę we wszelkich rankingach i sondażach (zobacz).

Zobacz: Zuza to profesjonalna modelka - zobacz jej nieznane sesje!

Podczas finału, który był transmitowany na żywo, dziewczyny zaprezentowały się w sukniach ślubnych Paprocki&Brzozowski, w kreacjach Bohoboco, MMC na wybiegu i w pokazie bielizny Esotiq w reżyserii Kasi Sokołowskiej. Dwie z nich wzięły udział w sesji zdjęciowej na żywo - zdaniem jury lepiej wypadła Marcela. Po każdym zadaniu, oceniało je profesjonalne jury, w którego składzie zasiedli: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Saif Mahdi - szef paryskiej agencji Next Models i gościnnie Anja Rubik.

Zobacz nieznane fakty z życia Zuzy Kołodziejczyk! >>>

Jako pierwsza z szansą na wygraną pożegnała się Renata Kurczab, a druga Klaudia Strzyżewska. Nagrody przyznali także internauci. Za najlepsze włosy roczny voucher do salonu fryzjerskiego dostała Marcela Leszczak.

Finalistki dopingowały także pozostałe uczestniczki, w tym Ania Koryto, która pierwszy raz pokazała się bez sławnej blizny bez twarzy. Zobacz: Tak Anna Koryto wygląda bez blizny

Finał poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg, a gwiazdą wieczoru była Patricia Kazadi, która zaprezentowała utwór "Shake the world" z płyty "Trip".

Zobacz: Co słychać u zwyciężczyń TOp Model - Pauliny Papierskiej i Olgi Kaczyńskiej?

Czy Zuza faktycznie była najlepsza?

Zobacz: Olga Kaczyńska wygrała Top Model 2!

Poznaj fakty z życia Zuzanny Kołodziejczyk i zobacz jej najlepsze zdjęcia z programu:

Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55