Zuza Kołodziejczyk o swoim kolczyku
Glamour/Facebook

Zuza o kolczyku w nosie: Przekłuwał mi nos kolega na ławce w parku

Zuza Kołodziejczyk o swoim kolczyku
Glamour/Facebook

Zuzanna Kołodziejczyk, która wygrała trzecią edycję "Top Model", jest jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek show ze wszystkich sezonów. Wszystko za sprawą przekutego nosa, który już na etapie castingów do programu wywołał sporo kontrowersji i nie przypadł do gustu jurorom.

Jednak dzięki ozdobie Zuza stała się wyrazistą postacią show. W wywiadzie, którego udzieliła miesięcznikowi "Glamour" opowiedziała o tym, co skłoniło tak nieśmiałą dziewczynę do przebicia nosa w tym, a nie innym miejscu.

- Chciałam zrobić coś, zęby pokazać, że nie jestem tylko ładną blondynką. Dodać do tego grzecznego obrazka, na przekór innym, trochę kontrowersji. Bo nikomu się ten kolczyk nie podoba. Zdecydowałam się tuż przed maturą. Kolega przekłuwał mi nos na ławce w parku. Oczywiście w jednorazowych rękawiczkach, sterylną igłą z apteki. W domu podeszłam do taty, zasłaniając nos i usta dłonią. "Tatuś, powiedz, że nie będziesz na mnie zły" - męczyłam. A kiedy wreszcie obiecał, odsunęłam rękę. Usłyszałam tylko: "I co mam ci teraz powiedzieć?". Za to mama nie odzywała się do mnie w ogóle przez jakiś czas. Zaropiały no się goił, kolczyk wyciągałam idąc na egzaminy, teraz w rodzinie nazywają mnie byczkiem, a emocje opadły - wyznała Zuza


My uważamy, że kolczyk dodaje Zuzie charakteru. W świecie mody warto mieć coś, co wyróżnia cię z tłumu, a kontrowersyjna ozdoba Kołodziejczyk spełnia ten wymóg. W końcu w minionych sezonach sam Ricardo Tisci lansował transparentnie przekute nozdrza.

Zobacz: Pierwsza sesja Zuzy Kołodziejczyk po zwycięstwie w Top Model

Zuza w finale "Top Model 3":

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53