Zosia Zborowska w koszuli w kratę

Zosia Zborowska była na głodówce! Oburzeni fani: "Nie głodź się!". Teraz gwiazda tłumaczy się na Facebooku

Zosia Zborowska w koszuli w kratę

Zosia Zborowska była na głodówce! Aktorka pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widać jak bardzo jest szczupła po tygodniowym niejedzeniu. Na swoim Snapchacie gwiazda na bieżąco relacjonowała przebieg detoksu, który ma na celu oczyścić organizm. Zosia Zborowska jeździ przynajmniej raz w roku na taki wyjazd, gdzie pozbywa się toksyn z organizmu, a chudnięcie jest dodatkowym efektem. Jej bardzo szczupła sylwetka wzbudziła wiele emocji.

Dziewczyno nie głodź się!

 

Przecież lekarze i dietetycy od dawna mówią, że głodówki i detoksy to mit. Nie wszystko co jest w internecie jest prawdą.

 

Tracę wiarę w ludzi

 

Dziewczyny, Głodówki nie sa zdrowe, lepiej nie jesc syfiastego jedzenia at all. Na detox dobry jest napar z pokrzywy pity codziennie min. Przez m-c

Zosia Zborowska postanowiła wytłumaczyć swoim fanom, na czym dokładnie polega taka głodówka. W związku z tym na swoim profilu na Facebooku dodała długi wpis:

Kochani! Lekkie zamieszanie się zrobiło w związku z moim zdjęciem na instagramie z kontrolowanej głodówki (Detoks Szambala), stąd ten post :D Kto mnie zna, wie że nie jestem fanką medycyny konwencjonalnej (korzystam z niej tylko wtedy, kiedy naprawdę muszę.. a muszę rzadko) Zatem dyskusje na temat czy to zdrowe czy nie, są ze mną bez sensu. Jeżdżę tam od 4 lat, poznałam w sumie ok 80 osób które regularnie się temu poddają i wszyscy są jednego zdania. WARTO. Jedna z najbliższych mi osób, wyszła z choroby, która wg tych "prawdziwych" lekarzy jest nieuleczalna i trzeba do końca życia jechać na sterydach żeby nie wyć z bólu. Nie zamierzam nikogo przekonywać na siłę, że mam rację. Ale wiem, że znajdą się tacy, co zaczną oceniać i się wymądrzać. Zatem proszę owych delikwentów o jedno: nie byłeś na detoksie - nie gadaj :) Mądra i kontrolowana głodówka, prowadzona pod opieką lekarza oraz osoby, która zajmuje się tym od kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu lat) jest w stanie zdziałać cuda.

Aktorka podkreśla jednak, że wyjazd na taki detoks nie jest tanią sprawą:

Nie jest to tania zabawa, ale z ręką na sercu mówię Wam, że są to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Aha, i oczyszczania organizmu nie robi się po to aby schudnąć, to tylko proces uboczny. Robi się to dla ciała, duszy i umysłu. Nic nie wprawi Was w taki stan jaki osiąga się po detoksie ;D Czysty umysł, ciało i dusza - mogę przenosić teraz góry, tyle mam siły. A samopoczucie jest tak zajebiste, że nie ma cwela na tej planecie, który potrafiłby mi je zepsuć :)

Także kochani, dbajcie o siebie i jedzcie dużo warzyw :D

Czy zdecydowalibyście się na detoks?

 

Zobacz: Zosia Zborowska dostała swój program! Poprowadzi go z... Agnieszką Popielewicz. Domyślacie się, o czym będzie?

 

Zosia Zborowska na głodówce

Zosia Zborowska brzuch

Zosia Zborowska tłumaczy się z głodówki

Więcej na temat diety gwiazd Zofia Zborowska
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10