Dłonie w tatuażach

Która polska gwiazda zrobiła sobie takie tatuaże? Będziecie zaskoczeni!

Dłonie w tatuażach

Zosia Ślotała zafundowała sobie tatuaże na dłoniach! Stylistka na tegoroczne święta wielkanocne postanowiła wyjechać z całą rodziną do Dubaju. Zasłużone wakacje przebiegają w rodzinnej atmosferze, a córeczka gwiazdy to prawdziwy obieżyświat! Zosia Ślotała na Instagramie cały czas zamieszcza fotki ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ostatnio pochwaliła się tym, że zafundowała sobie efektowne tatuaże z henny na dłoniach! Efekt końcowy jest naprawdę powalający i wygląda fantastycznie! Taka pamiątka utrzyma się kilka tygodni, ale wykonanie jej jest bardzo pracochłonne. Podoba Wam się?

Zosia Ślotała spędza święta w Dubaju

Stylistka korzysta z pięknych widoków i z fantastycznej pogody. A w opiece nad ukochaną córeczką pomaga jej Kamil Haidar, rodzice i siostra. Ostatnio na portalu społecznościowym Zosia pochwaliła się również zdjęciem w bikini z Dubaju, które wywołało sporo emocji. Pojawiło się też mnóstwo pozytywnych komentarzy. Stylistka wygląda naprawdę świetnie i udało jej się powrócić do figury sprzed ciąży. Wszystko dzięki wytrwałości i treningom pod okiem Ewy Chodakowskiej i Ani Lewandowskiej. Ta podróż z pewnością zapadnie Zosi w pamięci na długo. Tymczasem zobaczcie jej tatuaże!

 

Zobacz: Zosia Ślotała w stylizacji retro! Podoba wam się w takim wydaniu?

 

Zosia Ślotała robi tatuaże w Dubaju

Zosia Ślotała robi tatuaż

Podobają Wam się?

Dłonie w tatuażach

 

Więcej na temat zgadnij kto to? święta gwiazd
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32