Zosia Ślotała zaprojektuje linie ubrań dla kobiet w ciąży
ONS

Ślotała chce zarobić na ciąży jak najwięcej. Wymyśliła już kolejny nowy projekt. Blog to nie wszystko

Zosia Ślotała zaprojektuje linie ubrań dla kobiet w ciąży
ONS

O Zosi Ślotale dawno nie było tak głośno. Ostatnio media rozpisywały się o niej w kontekście rozstania z Borysem Szycem. Teraz jednak, kiedy stylistka potwierdziła swoją ciążę, zainteresowanie mediów jest jeszcze większe niż dotychczas. Celebrytka założyła nawet bloga parentingowego. Zobacz: Ślotała otworzyła bloga. Opowiada o ciąży, pierwszych problemach i związku

Stylistka chce być jak najlepszą matką, dlatego zdecydowała się publikować swoje przemyślenia na temat macierzyństwa na własnym poletku. Do tej pory w polskim show-biznesie najlepiej macierzyństwo wykorzystała Anna Mucha, która oprócz prowadzenia strony internetowej z poradami parentnigowymi, zaprojektowała też akcesoria dla maluchów.

Ślotała nie chce być gorsza i we "Fleszu" wyznała, że chciałaby zaprojektować linię ubrań dla kobiet w ciąży. Przyszła mama sama więc będzie żywą reklamą dla swoich projektów:

Ciąża zainspirowała mnie do stworzenia bloga dla kobiet, które spodziewają się dziecka i które tak jak ja są zupełnie zielone w tym temacie. Planujemy również stworzyć linię ubrań dla kobiet w ciąży.


Dobry pomysł? Czekamy na komentarz Violi Kołakowskiej. Zobacz: Ślotała już chce zarobić na ciąży. Kołakowska jest zażenowana jej blogiem
 Zofia Ślotała na premierze kalendarza YES 2015

 

Ślotała na rajskich wakacjach:

Więcej na temat Zofia Ślotała
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40