Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Zosia Ślotała w różowej bluzce
Newsy

Zosia Ślotała rzeczy po swojej córeczce oddaje... syryjskim uchodźcom

Zosia Ślotała rzeczy po swojej córeczce oddaje... syryjskim uchodźcom

Co Zosia Ślotała robi z zabawkami i ubrankami po swojej córeczce Ranji? Okazuje się, że gwiazda przeznacza je na bardzo szczytny cel. Mikrusek, bo tak stylistka nazywa swoją pociechę, to prawdziwa mała fashionistka, a w swojej szafie ma bardzo dużo ubranek i bucików. Jak wiadomo szybko jednak z nich wyrasta, a zabawki jej się po prostu nudzą. Zosia Ślotała kiedyś oddawała je swoim koleżankom. Teraz jednak robi zupełnie inaczej, a przykład z niej powinny wziąć inne znane mamy:

Kiedyś ubranka i zabawki po Mikrusku oddawałam moim koleżankom. Teraz przeznaczam je dla dzieci syryjskich uchodźców, którym wiele rzeczy brakuje i potrzebują tego dużo bardziej - powiedziała w rozmowie z Party.pl Zosia Ślotała.

Warto zaznaczyć, że Zosia Ślotała angażuje się w inne akcje charytatywne. Ostatnio z okazji Dnia Dziecka stylistka na Instagramie pochwaliła się wiadomością, że w ten szczególny dzień wesprze jedną z fundacji. W tym roku wybrała Refugee.pl, która pomaga uchodźcom ubiegającym się o legalny status w Polsce.

Wcześniej wspierała popularną akcję zorganizowaną dla małej Lenki, której trzeba wyleczyć oczko. A w czasie trwania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Zosia dzielnie brała udział w licytacji, a jej partner Kamil Haidar wraz z bratem Emilem Haidarem licytowali złote serduszko i tym sposobem przekazali 670 tysięcy złotych na konto WOŚP.

 

Zachęcamy inne znane mamy do tego typu akcji!

 

Zobacz: Zosia Ślotała o treningach z Lewandowską i Chodakowską: "Spuściły mi manto"​

 

Zosia Ślotała przekazuje rzeczy po córce dzieciom syryjskich uchodźców

Zosia Ślotała w sukience w kwiaty
WBF

 

Mała Rania ma dużo ubranek i zabawek!

Pokój córeczki Zosi Ślotały

 

Zosia Ślotała wspiera też inne akcje charytatywne

Zosia Ślotała wspiera akcje charytatywne

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zofia Ślotała
Instagram
Newsy
Zosia Ślotała zorganizowała swojej córce imprezę urodzinową! Mała Rania będzie gwiazdą? ZDJĘCIA
Zosia Ślotała zorganizowała swojej córce imprezę urodzinową! Mała Rania będzie gwiazdą? ZDJĘCIA
Zofia Ślotała w słusznej spraiwe
ons
Newsy
Ślotała promuje kolejną kampanię w ciąży. Pokazała zdjęcie bez makijażu
Wspomina też o swoim dziecku

Zofia Ślotała promienieje, a do nowej, życiowej roli chce przygotować się jak najlepiej. Ostatnio zdecydowała się na zakup nowego samochodu, w którym będzie mogła się zmieścić cała rodzina. Zobacz:  Ciężarna Ślotała kupuje nowy samochód: Czas się przesiąść w większy. Wybrała popularny model Stylistka angażuje się także w akcje charytatywne poświęcone dzieciom. Na swoich profilach na portalach społecznościowych i na blog zachęca swoich fanów, do tego, aby również się przyłączyli. Teraz na Instagramie Ślotała propaguje pomoc bezdomnym dzieciom z Syrii, a przy tym nie należy zapomnieć, że jej ukochany Kamil Haidar ma właśnie takie korzenie. Na zdjęciu gwiazda pozuje bez makijażu, dzięki czemu wygląda świeżo i naturalnie.  Niektórzy fani niechętnie podeszli do pomysłu wspierania tej akcji, ale Ślotała niemal od razu odpowiedziała w komentarzu: Moje dziecko ma syryjskie korzenie, poza tym dziecko to dziecko nieważne skąd pochodzi ważne jakie warunki możemy pomóc dla niego stworzyć! Popieracie? Zobacz:   Zosia Ślotała ma w ciąży dużo czasu. Pozuje... z zegarkiem     Ślotała pierwszy raz na salonach po ogłoszeniu ciąży:

Zofia Ślotała
Instagram
Newsy
Zosia Ślotała zabrała córeczkę do pracy! Zobacz słodkie ZDJĘCIE małej Ranii
Zosia Ślotała zabrała córeczkę do pracy! Zobacz słodkie ZDJĘCIE małej Ranii

Zofia Ślotała pokazała urocze zdjęcie z córeczką. Mała Rania towarzyszyła swojej mamie podczas pracy. Stylistka pokazała na swoim Instagramie fotkę dziewczynki w otoczeniu wstążeczek, koralików, perełek i innych kobiecych drobiazgów. Wszystko wskazuje na to, że roczna córeczka Zosi Ślotały już teraz ma okazję zapoznać się z kulisami pracy swojej mamy. A w przyszłości? Kto wie, może pójdzie w jej ślady. Polecamy: Co kupić na wyprawkę dla 5 i 6 latków w przedszkolu? Z wizytą u Mamy w pracy... Tworzymy... Wspólnie #nowyprojekt #praca #stylistka #robotawrze #malypomocnik - napisała stylistka na swoim profilu. Zosia Ślotała na razie nie zdradziła, o co chodzi. Jednak jedno jest pewne - efekt współpracy mamy i córki z pewnością będzie przepiękny. Zobaczcie uroczą fotkę!   Zobacz też: Zofia Ślotała zrobiła córeczce tatuaż?! Ta fotka nie pozostawia wątpliwości ZDJĘCIE   Zosia Ślotała w pracy z córeczką Ranią. Córeczka stylistki pójdzie w ślady swojej mamy?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner