Edyta Pazura w radiowej Trójce
ONS

Pazura znalazła nową pracę: Życie jest coraz bardziej dziwne, mało normalne

Edyta Pazura w radiowej Trójce
ONS

Edyta Pazura podobnie jak inne żony znanych mężów, chce wyjść z cienia Cezarego. Najpierw bardzo aktywnie prowadziła profil na Facebooku, na którym dzieliła się swoimi refleksjami na przeróżne tematy do czasu, gdy zamknęła go na jakiś czas. Miała również okazję wielokrotnie wystąpić w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", w którym udzielała porad młodym mamom i wypowiadała się w kwestiach politycznych. Zobacz: Żona Pazury tłumaczy się, dlaczego zamknęła Facebooka

Teraz Edyta ma na siebie nowy, nieco zaskakujący pomysł. Celebrytka chciałaby pisać felietony, ale nie o tematyce parentingowej. Dużo bardziej interesuje ją tematyka społeczno-kulturalna. Edyta wielokrotnie angażowała się w akcje społeczne dotyczące dzieci, dlatego postanowiła wykorzystać swój potencjał.

Przypomnijmy: Żona Pazury wystosowała dramatyczny apel

W wywiadzie dla Wideoportalu Edyta Pazura zdradziła, co zadecydowało o tym, że kwestie społeczne i kulturalne będą tematem przewodnim jej felietonów:

Felietony te są dla osób, które czytają mojego Facebooka, które gdzieś tam są blisko mnie, z którymi chciałabym się podzielić refleksajmi na temat otaczającego nasz życie, bo to życie jest coraz bardziej dziwne, mało normalne.


Kibicujecie Edycie?

Zobacz: Edyta Pazura ostro o zamieszkach na Ukrainie
 
 

Edyta Pazura wystosowała wstrząsający apel:

Więcej na temat Edyta Pazura Cezary Pazura
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30