Anna Wyszkoni w złotym garniturze
Instagram

Żona lidera "Łez" ostro o Ani Wyszkoni: "Czy ty sięgnęłaś już dna?" O co poszło?

Anna Wyszkoni w złotym garniturze
Instagram

Program „Szansa na sukces” jeszcze się nie rozpoczął, a już mamy pierwszą aferę! Anna Wyszkoni, która ma się pojawić w muzycznym programie stała się bohaterką wpisu Angeliki Konkol, żony lidera zespołu „Łzy”, która ma do niej żal o to, że w „Szansie na sukces” zaśpiewa piosenkę „Agnieszka”. W obszernym wpisie w mediach społecznościowych żona autora tekstów zarzuca piosenkarce, że wciąż gra na koncertach utwory zespołu, do którego już nie należy! Zobaczcie, co jeszcze napisała!

Oskarżenia wobec Anny Wyszkoni!

Okazuje się, że Anna Wyszkoni zaśpiewa w programie „Szansa na sukces” piosenkę „Agnieszka”, która jest hitem zespołu "Łzy", do którego gwiazda należała. To zdenerwowało Angelikę Konkol, która uważa, że artystka powinna promować własne utwory, szczególnie jeśli w programie występuje pod własnym nazwiskiem!

Aniu! Z całym szacunkiem, ale ile można? No ile? To że grasz regularnie piosenki zespołu Łzy na swoich koncertach Anny Wyszkoni - ok! To, że idziesz do telewizji na sylwestra i wykonujesz tam piosenkę zespołu Łzy - ok! Ale idziesz do szansy na sukces jako Anna Wyszkoni z piosenką Agnieszka ZESPOŁU ŁZY? Serio? Od rozstania z zespołem minęło wiele lat. Wydalas wiele płyt i singli, które były w radio itp. I idziesz do programu z piosenką''Agnieszka już dawno..' ' Czy ty sięgnęłas już dna? Dna totalnego?
Po prostu żenujące! Niektórzy' 'Gówno spod siebie by zjedli' '! Sorry za język, ale ile można wytrzymać!

Żona lidera zespołu "Łzy" wprost pyta Wyszkoni o powód, dla którego nadal śpiewa piosenki zespołu, z którym rozstała się wiele lat temu:

Jesteście z Maćkiem tak biedni? Jak macie tak ciężko z kasą to Wam pożyczymy albo damy chociaż na chleb, pożyczymy na kolejną płytę, singla itp.. 

Na koniec wpisu Angelika Konkol w dosadnych słowach zaapelowała do Anny Wyszkoni:

Nie napisałaś do Agnieszki ani jednej nuty, słowa i cały czas slizgasz się na plecach zespołu i piosenek Adama Konkol. Nie chciałaś dzielić się kasą jako zespół, było Ci mało - rozumiem. Ale odp..... się w końcu od piosenek mojego męża i jego zespołu w którym Ciebie już nie ma!

Próbowaliśmy skontaktować się z menadżerem Ani Wyszkoni, ale nie odbiera telefonu. Będziemy informować na bieżąco o przebiegu tej afery!

Sądzicie, że gwiazda odniesie się do tego wpisu?

Anna Wyszkoni wystąpi w "Szansie na sukces"

Anna Wyszkoni w białej sukience
East News

Zobacz także"Sanatorium miłości" spada z anteny już wkrótce. Wiemy, co zastąpi show z Manowską! To będzie wielki powrót...

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59