Sara Carbonero
EastNews

Żona Ikera Casillasa, Sara Carbonero walczy z rakiem. "Lekarze wykryli u mnie złośliwego guza jajnika"

Sara Carbonero
EastNews

Ostatnie tygodnie były bardzo trudne dla rodziny byłego bramkarza Realu Madryt. Na początku maja Iker Casillas podczas treningu dostał ataku serca. Trzy tygodnie później lekarze u jego żony Sary Carbonero wykryli złośliwego guza jajnika. Dziennikarka przeszła już operacje, jednak wciąż walczy o pełny powrót do zdrowia. Jak się teraz czuje? 

Sara Carbonero walczy z rakiem 

Sara Carbonero o swojej walce z rakiem opowiedziała na Instagramie. Dziennikarka wyznała, że rodzina wciąż nie doszła do siebie po ostatniej sytuacji. A chwilę później spadł na nich kolejny ciężar. 

- Tym razem dotknęło mnie to słowo na sześć liter, którego wciąż nie potrafię napisać. Lekarze wykryli u mnie złośliwego guza jajnika i miałam operację. Wszystko poszło bardzo dobrze, na szczęście guz został wykryty we wczesnym stadium, ale wciąż czeka mnie kilka miesięcy walki i kontynuacja leczenia - napisała Sara.

Zobacz także: Anna Przybylska cierpiała na bardzo poważną chorobę zanim dowiedziała się, że ma raka! 

Dziennikarka sportowa dodała, że jest spokojna i przekonana, że wszystko się ułoży. 

- Wiem, że droga będzie trudna, ale także, że będzie miała szczęśliwe zakończenie. Mam wsparcie rodziny, przyjaciół oraz świetnego zespołu medycznego - czytamy w mediach społecznościowych.

Sara i Iker poznali się w 2009 roku. Para na ślubnym kobiercu stanęła siedem lat później. Mają dwójkę dzieci: urodzonego w 2014 roku synka Martina i dwa lata poźniej Lucasa. 

Sara jest już po operacji 

Sara i Iker są parą od 2009 roku 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Desde Rusia con amor. #thebestisyettocome #Moscú #creandorecuerdos #slowlife

Post udostępniony przez Sara Carbonero (@saracarbonero)

 

Więcej na temat choroba
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51