Partnerka Gienka Loski o śmiersi Kory
East News

Gienek Loska w śpiączce dowiedział się o śmierci Kory! "Zaczął tak intensywnie oddychać"

Partnerka Gienka Loski o śmiersi Kory
East News

 

Gienek Loska po przebytym wylewie walczy o powrót do zdrowia, aktualnie muzyk przebywa w śpiączce. Jego stan stopniowo się poprawia, ale nadal trwa walka o odzyskanie sprawności.

 

Agnieszka Stawicka, żona Gienka Loski  jest przekonana, że muzyk słyszy wszystko, co się do niego mówi. Świadczą o tym między innymi jego reakcje na wiadomości, które mu przekazuje. 

 

Zaskakująca reakcja Gienka Loski na wiadomość o śmierci Kory

 

Agnieszka Stawicka opowiedziała o reakcji Gienka Loski na smutne wieści w wywiadzie dla wp.pl. Kiedy przekazała muzykowi smutną wiadomość o śmierci Kory, jego ciało od razu odpowiedziało na tę informację: 

 

Kiedyś powiedziałam mu "Giena, zapomniałam ci powiedzieć, że Kora umarła". Zaczął tak intensywnie oddychać, otworzył oczy, zaczął podciągać ręce i nogi, było widać, że strasznie to przeżył, bo przecież się znali - powiedziała żona muzyka. 

 

Obecnie Gienek Loska znajduje się już w domu i tam dochodzi do zdrowia. Jego stan się poprawia, ale potrzebuje opieki i rehabilitacji. Żona muzyka zbiera fundusze na kosztowne zabiegi, aby Loska mógł wrócić do zdrowia. 

 

Zobacz: Partnerka Gienka Loski zdradza szokujące szczegóły jego wypadku. „Zakręcił się w kółko i upadł. Policja podejrzewała, że jest pijany

 

Gienek Loska i jego żona Agnieszka Stawicka

Gienek Loska, jego partnerka Agnieszka Stawicka
EastNews

 

Gienek Loska jest zwycięzcą pierwszej edycji programu "X-Factor"

Gienek Loska
East News

Więcej na temat Gienek Loska
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06