Zombie Boy zagrał w teledysku Honoraty Skarbek Zombie Boy w Dzień dobry TVN
East News
Smutne...
1/4
East News

 

Honorata Skarbek poznała Ricka Genesta, znanego bardziej jako Zombie Boy, podczas pracy przy teledysku do jej piosenki "Sabotaż". Celebryta już wtedy był rozpoznawalny. Popularność zapewnił mu bowiem występ w teledysku Lady Gagi do numeru "Born This Way". Zombie Boy nie uniósł jednak problemów, jakie targały jego życiem. Na początku sierpnia w mediach gruchnęła wiadomość, że Zombie Boy popełnił samobójstwo. Jak pracę z nim wspomina Honorata Skarbek? Czym urzekł ją ten nietuzinkowy człowiek? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Jak Zombie Boy wyglądał bez tatuaży? Te ZDJĘCIA pokazują kolosalną różnicę!

2/4
Zombie Boy zagrał w teledysku Honoraty Skarbek
YouTube

 

Zombie Boy wystąpił w teledysku Honoraty Skarbek do piosenki "Sabotaż". W mediach plotkowano nawet, że młodziutka artystka nawiązała romans z tym oryginalnym modelem. Honey zdementowała jednak te doniesienia. 

 

- Łączyła nas tylko współpraca zawodowa - zapewniała Honorata Skarbek w jednym z wywiadów. 

 

Gdy piosenkarka dowiedziała się o śmierci Zombie Boy'a, postanowiła uczcić jego pamięć wzruszającym wpisem na Instagramie. 

3/4
East News

 

Honorata Skarbek: jaki był Zombie Boy?

 

Jestem załamana tym faktem i przeraża mnie to, że coraz częściej dowiadujemy się z mediów i codziennego życia o osobach, które odbierają sobie życie przez rożnego rodzaju choroby psychiczne, zazwyczaj napędzane używkami, wykańczającym trybem życia, brakiem zrozumienia - z czym często zmagają się sami, często pozornie otaczając się gronem "bliskich" osób. Miałam okazję poznać Zombie Boya podczas realizacji mojego teledysku do piosenki SABOTAŻ w którym wystąpił. Zapamiętałam go jako tajemniczego introwertyka, który mimo tworzenia bariery dla świata zewnętrznego, był dla każdego bardzo serdeczny, uprzejmy, a mimo osiągnięcia w szybkim czasie bardzo dużego sukcesu pozostał pokorny i skromny - napisała na Instagramie Honorata Skarbek.

 

Dzisiaj w nocy dowiedziałam się, że Rick Genest, znany jako Zombie Boy nie żyje, popełnił samobojstwo... Jestem załamana tym faktem i przeraża mnie to, że coraz częściej dowiadujemy się z mediów i codziennego życia o osobach, które odbierają sobie życie przez rożnego rodzaju choroby psychiczne, zazwyczaj napędzane używkami, wykańczającym trybem życia, brakiem zrozumienia- z czym często zmagają się sami, często pozornie otaczając się gronem „bliskich” osób. Miałam okazje poznać Zombie Boya podczas realizacji mojego teledysku do piosenki SABOTAŻ w którym wystąpił. Zapamiętałam go jako tajemniczego introwertyka, który mimo tworzenia bariery dla świata zewnetrznego, był dla każdego bardzo serdeczny, uprzejmy, a mimo osiągnięcia w szybkim czasie bardzo dużego sukcesu pozostał pokorny i skromny. Pamiętajcie, że nigdy nie jesteście sami ze swoimi problemami. Wspierajcie swoich bliskich, znajomych, przyjaciół i nigdy nie bagatelizujcie tego, z czym się zmagają. Jesli masz lub znasz kogoś kto ma myśli samobójcze, nie potrafisz poradzić sobie z jakimś problemem, zmagasz się z depresją, złym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod numer telefonu zaufania 116 111 dla dzieci i młodzieży oraz 116 123 dla dorosłych

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

4/4
Zombie Boy w Dzień dobry TVN
East News

 

Jak podają zagraniczne media, Zombie Boy został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Montrealu. Policja twierdzi, że przyczyną jego śmierci było samobójstwo. O śmierci Ricka Genesta poinformowała również Lady Gaga, dla której 32-latek był przyjacielem.

 

- Samobójstwo mojego przyjaciela, Ricka Genesta, znanego jako Zombie Boy, jest więcej niż załamujące. Musimy mocniej pracować nad zmianą naszej kultury, by wydobyć na światło dzienne problemy zdrowia psychicznego i zerwać z tabu, ze nie można o tym mówić. Jeżeli cierpicie, zadzwońcie już dziś do rodziny lub przyjaciół. Musimy się nawzajem ratować - napisała Lady Gaga na Twitterze.