Zofia Ślotała felietonistką Flesza

Kolejny sukces Zofii Ślotały! Została felietonistką

Zofia Ślotała felietonistką Flesza

Zofia Ślotała coraz śmielej poczyna sobie w show-biznesie. Dotychczas znana jako dziewczyna Borysa Szyca, zaczęła już zarabiać na własnym nazwisku. Niedawno podaliśmy wam jako pierwsi, że Zofią zainteresował się internetowy sklep Złote Wyprzedaże, którego została twarzą. Teraz stylistka odniosła kolejny sukces i została felietonistką modową magazynu "Flesz". Przypomnijmy: Ślotała już jest gwiazdą

Wraz z wiosną w najlepszym modowym piśmie pojawiły się nowe rubryki. Jedną z nich jest "Świat Zofii". Celebrytka w każdym numerze będzie porównywała dwie podobne stylizacje gwiazd i wystawiała im oceny. Na pierwszy ogień poszły m.in. Patricia Kazadi i Marta Żmuda Trzebiatowska w męskich garniturach.

Dodajmy, że stylistka ukończyła z wyróżnieniem prestiżowy Istituto Europeo di Design w Mediolanie i od kilku miesięcy jest dyrektor kreatywną marki Just Paul. Czyżby szykowała się poważna konkurencja Joannie Horodyńskiej, która jest dumna z uznania jakim cieszy się w świecie mody? Zobacz: "Jestem o krok dalej"

Tak kochają się Szyc i Ślotała:

Więcej na temat Zofia Ślotała
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00