Zofia Ślotała ocenia stylizacje Dody i Honey

Ślotała zachwycona Dodą i zniesmaczona Honey

Zofia Ślotała ocenia stylizacje Dody i Honey

Każdy poczytny magazyn o gwiazdach ma już swojego modowego eksperta oceniającego stylizacje gwiazd z czerwonych dywanów. Najbardziej znane i cytowane są opinie Joanny Horodyńskiej i Ady Fijał, które krytykują, bądź chwalą celebrytów w "Party". W najnowszym numerze "Flesza" pojawiła się nowa rubryka "Świat Zofii". Znajdują się w niej krótkie felietony stylistki gwiazd Zofii Ślotały na temat aktualnych trendów  w modzie podanych na przykładzie celebrytów.

Jednymi z pierwszych gwiazd jakie poszły pod ocenę dziewczyny Borysa Szyca są Doda i Honey. W ciągu ostatnich tygodni obie wokalistki zaprezentowały się w modnym trendzie barokowym. Jednak jedna z nich zaliczyła modową klasę, druga natomiast nie popisała się doborem sukienki.

- Trend barokowy zawładnął modą w tym sezonie! Lansowali go Dolce & Gabbana i Ralph Lauren, za to w Polsce przypadł do gustu dwóm paniom. Dodzie, która wykorzystała go najlepiej, jak mogła: barok, welur, konstrukcja podkreślająca biodra. Brawa dla królowej! - napisała Ślotała w felietonie.


Zofia nie jest jednak już tak łaskawa dla Honoraty Skarbek:

- Honey wypadła słabiej... Cienka sukienka z nadrukowanym wzorem - mówimy: nie!


Zofia Ślotała ma już spore doświadczenie w branży modowej, ubiera m. in. Borysa Szyca i Annę Czartoryską, więc z pewnością jej oceny kreacji są przemyślane i podparte konkretną wiedzą. Jesteśmy ciekawi czy w przyszłości stylistka będzie bezlitosna tak, jak Joanna Horodyńska.
 

Zobacz więcej zdjęć Dody w barokowej kracji:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48