Wiosenna kolekcja JOOP!, czyli KOSMICZNY CUD / METROPOLIS 2012 – METROPOLIS 2012, jest mocno charakteryzowana poprzez ekscytującą grę neutralności i intensywności koloru. Kolory prawie czarne i tonacje terra są położone warstwowo na wierzchu bursztynu lub lawy. Ognisty pomarańcz, ochra i odcienie czerwieni są mocno kontrastowane jeden z drugim.

Spektrum naturalnych materiałów waha się od lekkich wełen, bawełny i mieszanek wiskozy do letnich mieszanek lnu. Bogate mieszanki wełny-Tencel i super lekkiej mieszanki jedwab/wiskoza to nowość w segmencie garniturów.

Kontrastujące faktury tkanin to subtelny połysk powierzchni satynowanych kontrastujący ze sportowymi bawełnianymi materiałami. Dzianiny łączone są z materiałami typu Łyko lub czarnymi wyłogami, które celowo tonują wygląd tkanin wzorzystych.

Kolory są połączone w bloki lub w warstwy. Wszystkie linie oferują graficzne, abstrakcyjne motywy nadruków, które odzwierciedlają kolorystyczne spektrum kolekcji. Kolory  nakładane gwałtownymi, spontanicznymi uderzeniami pędzla przypominają wzory kwiatowe lub motywy oparte na skórach dzikich zwierząt.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć >>>

jm

Więcej na temat kolekcje trendy Joop!