mucha.jpg
AKPA

ZOBACZ jak zmieniała się Anna Mucha!

mucha.jpg
AKPA
Anna Mucha nie zawsze była seksowną i drobną kobietą. Mało tego! Jeszcze 6 lat temu szczerze pogardzała "wylansowanymi panienkami". Ania ostentacyjnie zakładała trampki na premierę i t-shirt z Kaczorem Donaldem. Nigdy specjalnie nie dbała o wygląd. Nosiła krótkie włosy, a jej stroje przez lata były niczym nie wyróżniającymi się stylizacjami.

Aktorka nie chciała uchodzić za "laleczkę" i całość swojego image dopełniała kontrowersyjnymi wypowiedziami. Nie chciała także być celebrytką, co udowodniła na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2006 roku. Poproszoną ją by została prowadząca festiwalu. Mucha po raz pierwszy zaprezentowała się wtedy w eleganckiej sukni. Niestety zarówno jej strój jaki rola gospodyni nie spotkały się z poklaskiem. Po pierwsze jej komentarze, co do odbierających nagrody osób zostały uznane za chamskie, a aktorkę wyrzucono z festiwalu z wielkim hukiem. Po drugie suknia, którą wybrała Ania według komentujących była źle dobrana, szczególnie mówiono o jej plecach, które według niektórych były po prostu zbyt otłuszczone do takiej kreacji.

Życie aktorskie Ani od roku 2003 (wcześniej zagrała m.in. w "Chłopaki nie płaczą", "Panna Nikt", "Lista Schindlera") opiewało głównie na roli skromnej Madzi w popularnym serialu "M jak Miłość". I niestety pewne cechy serialowej Magdy Marszałek, szczególnie te dotyczące ubioru Ania przejęła.

Rozgłosu wobec osoby Ani dodawał związek z naczelnym krytykiem showbiznesu, Kubą Wojewódzkim. Wojewódzki dbał także by kariera Ani nabierała tempa. Mucha swoje stylizacyjne braki cały czas uzupełniała kontrowersyjnymi wypowiedziami. W wywiadach stylizowała się na wyzwoloną intelektualistkę o kontrowersyjnych poglądach. Cały czas podkreślała jak bardzo mierżą ją celebryckie nawyki. Miała też ciekawe podejście do spraw takich jak rodzina, małżeństwo, czy macierzyństwo. Ponieważ nieraz wytknięto jej brak prawdziwego aktorskiego przygotowania Mucha zniknęła na jakiś i zajęła się studiowaniem w Stanach Zjednoczonych. Stamtąd także robiła specjalne reportaże dla  "Dzień Dobry TVN" i własnego autorskiego programu "Mucha nie siada", gdzie odwiedzała różne ciekawe miejsca na świecie.

Jak widać wszystko się zmienia. I aktorka z kontrowersyjnej abnegatki stała się celebrytką numer jeden. Miłość do samochodowych rajdów w ekstremalnych warunkach zamieniła na lansowanie się w najnowszych modelach mercedesa. T-Shirt i sandały zamieniła na obcisłe sukienki i niebotyczne szpilki od Christiana Louboutina (ma ich kilkanaście par).

Ania wypłynęła na tej samej fali, co bracia Mroczek i Kasia Cichopek. Podobnie jak jej koledzy z "M jak Miłość" dzięki serialowi stała się bardzo popularna i lubiana przez widzów. Bowiem któż by nie lubił miłej i pogodnej Madzi Marszałek, która dodatkowo udziela się charytatywnie?

Propozycje posypały się jak z rękawa. Niestety nie te zawodowe, ale z popularnych show. W 2008 roku Mucha wystąpiła w programie "Jak oni śpiewają". Co prawda nie powalała nas swoim głosem, ale nadrabiała ciekawym wizerunkiem. Od tego momentu można przyjąć, że Ania zaczęła zwracać uwagę na to, że dobry look po prostu dobrze się sprzedaje. Ania przeszła na dietę i zaczęła trenować na siłowni, o czym chętnie opowiadała w mediach. Odmienioną Muchę mogliśmy podziwiać w X edycji "Tańca z Gwiazdami". Dzięki nowemu wyglądowi zyskała nową rzeszę fanów i podziwiających ją kobiet. Aktorka wytańczyła sobie zwycięstwo i wytrenowane opalone ciało mogliśmy podziwiać na okładkach najlepszych magazynów.

Anna Mucha przeszła nie tylko metamorfozę jeśli chodzi o jej wygląd. Ania Mucha zmieniła się cała. Aktualnie aktorka, która jeszcze kilka lat temu twierdziła, że macierzyństwo robi "kaszkę z mózgu", jest w ciąży i nie kryje, że bardzo cieszy ją taki stan. Uszczypliwości wobec innych zamieniła na opowiadanie jaką przyjemność daje jej gotowanie rosołu i przede wszystkim bez względu na to co robi chce pozostać seksowna.

pijavka

ZOBACZ JAK ZMIENIAŁA SIĘ ANIA. OBEJRZYJ NASZĄ GALERIĘ!


pijavka

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36