anna-mucha.bloog.pl
Newsy

Zobacz jak Anna Mucha kibicuje biało-czerwonym

Jak się bawiła na meczu Polska-Grecja?
Mistrzostwa EURO 2012 rozpoczęte. Na inauguracyjnym meczu Polska-Grecja pojawiły się prawdziwe tłumy kibiców oraz gwiazd zagrzewających do zwycięstwa. Okazuje się, że na Stadionie Narodowym w Warszawie była obecna także Anna Mucha. Gwiazda serialu "M jak miłość" w specjalnie na ten dzień uszytej sukience kibicowała biało-czerwonym. Na swoim blogu Mucha skomentowała sportową imprezę, oraz postanowiła skrytykować pozostałych kibiców.

- ...bolało mnie, że zanim jeszcze cokolwiek się wydarzyło stadion (w ramach żartu?) zaśpiewał: "Polacy nic się nie stało..." (przed bramką), bolała gra, bolały okrzyki- "do roboty!"; "Błaszczykowski sam meczu nie wygra"; "rusz się"! bolało, że wyraźnie oklapliśmy ( dobrze to napisałam?) ale najbardziej bolał brak dopingu... bo prawda jest taka, że nasz doping od początku nie wierzył w piłkarzy i w zwycięstwo. na stadionie nie było kibiców, tylko gapie. (przyznaję, ja byłam wśród nich, choć starałam się, wierzcie mi- starałam się bardzo!)- czytamy na anna-mucha. bloog.pl

Mucha stwierdziła, że to kibice z Gracji pokazali, jak powinno się dopingować swoją drużynę. "Ta garstka ludzi dawała tak czadu, że miało się wrażenie, że siedzi ich co najmniej połowa stadionu(!)" - stwierdziła aktorka.

Zobacz jak Anna Mucha prezentowała się podczas meczu Polska-Grecja:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Błaszczykowski, Robert Lewandowski
Newsy
Tak Robert Lewandowski i inni zawodnicy cieszyli się z awansu na Euro 2016! WIDEO

Takich emocji już dawno nie doświadczyliśmy! 56 tysięcy kibiców na Stadionie Narodowym, miliony przed telewizorami - wszyscy oszaleli z radości, gdy w 41. minucie meczu Polska-Irlandia, Robert Lewandowski strzelił gola . Ten gol dawał nam zwycięstwo w meczu z Irlandią. Później czekaliśmy już tylko na ostatni gwizdek sędziego (tego pana nie lubimy - kilka razy nie zareagował na ewidentne faule na polskich zawodnikach. No i ten karny...) i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa naszej drużyny. Udało się! Zobaczcie, jak zawodnicy świętowali po meczu :-)   Radość polskich zawodników tuż po ostatnim gwizdku sędziego:   Tak Robert Lewandowski cieszył się ze zwycięstwa:   Kuba Błaszczykowski wrzucił zdjęcie z szatni:   ZOBACZ: Tak gwiazdy kibicowały polskiej reprezentacji - Pazura, Szostak, Olejnik

Wynik meczu Polska-Szkocja
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Remis w meczu Polska - Szkocja. Było blisko wygranej
Zaczęło się od gola naszej reprezentacji w 11. minucie

Właśnie zakończył się mecz eliminacyjny do Euro 2016 pomiędzy Polską a Szkocją. Na Stadionie Narodowym pojawiły się dziesiątki tysięcy kibiców, których oczekiwania były ogromne - po zwycięstwie z drużyną Niemiec w sobotę każdy z zapalonych fanów piłki nożnej liczył na wygraną i tym razem. Przypomnijmy:  Zwycięstwo z Niemcami da Polakom gigantyczny awans. Ich trener ma jednak swoją teorię Mecz Polska -Szkocja dostarczył wszystkim niebywałych emocji. Już w 11. minucie gola dla naszej ekipy strzelił Krzysztof Mączyński. Niestety, kilka minut później bramkę zdobyli również nasi przeciwnicy. Po pierwszej połowie było 1:1. Już w 57. minucie drugiego gola strzelili Szkoci. Dobra passa wróciła w 76. minucie, kiedy bramkę zdobył Arkadiusz Milik. Kilkanaście minut później doskonałą szansę na gola mieli Polacy. Niestety, Kamil Grosicki uderzył w słupek. Mecz zakończył się  ostatecznie remisem 2:2.  Oglądaliście mecz na Stadionie Narodowym? Zobacz:  Kibic po meczu z Niemcami wbiegł na boisko przytulić Szczęsnego. Jego reakcja bezcenna Gwiazdy na meczu Polska-Niemcy:

Robert Lewandowski
East News
Newsy
Są kary za burdy i ogłuszenie Lewandowskiego na meczu Polska-Rumunia! Zapłacą także Polacy...

FIFA przyznała kary za burdy, do których doszło podczas meczu Polska-Rumunia. Podczas spotkania eliminacyjnego do mistrzostw świata, polscy i rumuńscy kibice obrzucali się wyzwiskami, a w sektorze buforowym doszło do przepychanek. Interweniowała policja. Na boisku wylądowała petarda, która ogłuszyła Robert Lewandowskiego. Kary za niesportowe zachowanie podczas meczu zostały nałożone zarówno na rumuńskich, jak i polskich kibiców. Rumunia została ukarana zamknięciem stadionu na dwa najbliższe spotkania oraz grzywną wysokości 95 tysięcy franków. Karę poniosą jednak również Polacy. Za wyzwiska, padające z ust polskich kibiców na stadionie, PZPN będzie musiał zapłacić 35 tysięcy franków - podaje portal tvn24.pl.   Zobacz też:  Robert Lewandowski ogłuszony petardą na meczu z Rumunią! Bardzo niebezpieczna sytuacja! WIDEO I ZDJĘCIA   Mecz, który był rozgrywany w Bukareszcie 11 listopada z pewnością przejdzie do historii polskiego sportu. To właśnie w czasie tego spotkania, kapitan reprezentacji polski, Robert Lewandowski padł na boisko ogłuszony petardą.  Przez parę minut nie za bardzo wiedziałem, co się dzieje. Nie słyszałem, ale po chwili powoli dochodziłem do siebie. Na szczęście nic się wielkiego nie stało. Mam nadzieję, że w nocy nie obudzę się z jakimś bólem, ale ten wybuch był na tyle głośny, ale też na oczy to zadziałało i paru minut potrzebowałem, żeby dojść do siebie  - mówił  Robert Lewandowski   w rozmowie z portalem sport.pl. Ostatecznie Lewandowski wyszedł z sytuacji bez szwanku. Polska drużyna wygrała z Rumunią 3:0.   Polecamy:  Schładzanie uszkodzonych miejsc to pierwsza pomoc dla dzieci w oparzeniu   FIFA przyznała kary dla kibiców z Rumunii i Polski. Podczas spotkania doszło do burd. W czasie meczu Robert Lewandowski został ogłuszony petardą.