East News

Znane córki sławnych matek. Zobacz, które z nich poszły w ślady rodziców

East News

Dzieci sławnych rodziców mają ułatwiony start w showbiznesowym świecie, nic więc dziwnego, że wiele z nich również decyduje się na robienie kariery. Zobacz, które córki postanowiły pójść w ślady swoich mam. 

Dakota Johnson i Melanie Griffith

East News

Gdy Dakota zyskała rozpoznawalność i popularność dzięki "50 twarzom Grey'a", mało kto wiedział, że aktorstwo ma we krwi. Jest córką prawdziwych gwiazd Hollywood – Melanie Griffith i Dona Johnsona. Co ciekawe, jej matka nigdy nie widziała filmów, które przyniosły Dakocie sławę. Wcale się jej nie dziwimy.

Kaia Gerber i Cindy Crawford

East News

W tym przypadku przysłowie "jaka matka, taka córka" nabiera zupełnie innego znaczenia. Kaia i Cindy wyglądają niemal identycznie! 16-latka niewątpliwie zawdzięcza swojej sławnej mamie dobry start w świecie modellingu, ale sama radzi sobie w nim doskonale. Na swoim koncie ma już niezliczone sesje w największych magazynach mody i pokazy najsławniejszych projektantów, na przykład Marca Jacobsa czy Chanel.

Kate Hudson i Goldie Hawn

East News

Kolejną córką, która poszła w ślady sławnej mamy jest Kate Hudson. Mimo sprzeciwu Goldie Hawn, która chciała, by Kate poszła na Uniwersytet Nowojorski, zdecydowała się rozpocząć karierę w Hollywood. Była to dobra decyzja. Aktorka zadebiutowała w 1998 roku i podobnie jak jej matka, ma na swoim koncie naprawdę duże sukcesy, takie jak Złoty Glob czy nominacja do Oscara.

Lily Rose Depp i Vanessa Paradis

East News

Mając za rodziców dwie tak sławne osobistości jak Johnny Depp i Vanessa Paradis, trudno jest żyć z dala od światła reflektorów. Lily Rose Depp od dziecka była przedmiotem zainteresowania mediów, nic dziwnego, że tak jak matka, rozpoczęła karierę  modelki i aktorki. Do tej pory wystąpiła już w pięciu filmach, została także twarzą Chanel i jest dumą swoich sławnych rodziców!

Niechciane pamiątki po porodzie

Urodzenie dziecka to ogromna radość, ale poród wiąże się też z wieloma zmianami w organizmie. Jednym z efektów ubocznych ciąży i porodu jest wysiłkowe nietrzymanie moczu –  to problem, z którym zmaga się o wiele więcej kobiet, niż nam się wydaje! Najczęściej dotyka właśnie kobiety, które rodziły, oraz te po okresie menopauzy.

BTL Emsella

Przyczyną nietrzymania moczu jest osłabienie mięśni dna miednicy i pęcherza i chociaż istnieją ćwiczenia, które pozwalają na poprawę ich kondycji, to często one nie wystarczają. Na szczęście tam, gdzie same nie dajemy rady, wkracza nowoczesna medycyna. BTL Emsella to najnowsze urządzenie pomagające w walce z nietrzymaniem moczu. Sprzęt wykorzystuje nowoczesną technologię HIFEM, która opiera się na działaniu skoncentrowanej energii elektromagnetycznej. Jej głównym zadaniem jest pobudzenie i stymulacja mięśni w całym obszarze miednicy.

BTL Emsella generuje impulsy, które docierają bezpośrednio do nerwów obwodowych dna miednicy i wywołują tysiące skurczy, których nie da się osiągnąć przez świadomą pracę mięśniami. Są to skurcze supramaksymalne, które wyróżniają się o wiele większą częstotliwością i siłą od tych wywoływanych przez na przykład ćwiczenia Kegla. Dzięki temu mięśnie są intensywnie pobudzane i szybko się wzmacniają.

BTL Emsella

Aby skorzystać z urządzenia, wystarczy usiąść na specjalnym fotelu. Nie trzeba się rozbierać czy specjalnie przygotowywać. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny, podczas jego wykonywania czuć jedynie mrowienie i skurcze mięśni. Problem z nietrzymaniem moczu znika po czterech do sześciu 30-minutowych sesji.

Więcej na temat Gwiazdy
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11