jennifer-lopez
East News

Znamy sekret idealnej sylwetki Jennifer Lopez! Odkryj 3 najważniejsze zasady gwiazdy

jennifer-lopez
East News

Jak to jest możliwe, że Jennifer Lopez skończyła 50 lat, a ma lepszą sylwetkę niż niejedna nastolatka? Czyżby podpisała cyrograf z diabłem:)? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne – gwiazda wygląda rewelacyjnie! Jej figura jest równocześnie bardzo kobieca, ale i wysportowana. Smukłe ramiona, idealnie płaski brzuch i krągła pupa to wzór, do którego dąży wiele z nas. Co robi, żeby być w formie?

1. Intensywny trening cardio i siłowy

Jennifer ćwiczy co najmniej 5 razy w tygodniu. Jak wygląda jej trening? Piosenkarka ćwiczy z trenerką gwiazd, Tracy Anderson (guru od dance cardio). Najpierw przez dwie piosenki bez obciążenia, a potem dodają kolejno od 1,2 kg do 2,3 kg. Jennifer wykonuje również trening siłowy na siłowni.

Jestem przekonana, że trening sprawia, że jestem szczęśliwa. A taniec od zawsze był ważnym elementem mojego życia” - powiedziała J.Lo w „Hello”.

2. Regularny wysiłek

Jennifer nigdy nie odpuszcza treningu. Paparazzi zawsze czekają na gwiazdę pod jej ulubioną siłownią, ponieważ wiedzą, że piosenkarka na pewno się tam pojawi. Nawet w Wigilię ćwiczyła! Jak się motywuje? Powtarza sobie w myślach, że to tylko godzina i wie, że satysfakcja z ćwiczeń wynagrodzi jej największy wysiłek. Jak sama przyznaje, po prostu lubi być w formie i dbać o siebie.

jennifer-lopez
East News

3. Zdrowa dieta

Jennifer wybiera tylko zdrowe i organiczne produkty, w jej jadłospisie nie znajdziesz alkoholu, cukru, kawy, a tym bardziej fast-foodów. Piosenkarka zdradziła, że jej typowy lunch to sałatka z łososiem i warzywami. J.Lo lubi również brokuły, paprykę i cukinię skropione sosem winegret. Gwiazda często dodaje do sałatek prażone pestki dyni. Na obiad i kolacje je dania z dużą zawartością białka.

Zabiegi wyszczuplające w gabinecie - co wybrać?

Figura Jennifer Lopez to twoje marzenie, ale niestety nie masz czasu na tak intensywne treningi? Masz również słabość do czekolady i makaronu? Na szczęście, istnieją skuteczne zabiegi, które wyszczuplą i ujędrnią twoje ciało, bez morderczych ćwiczeń i wyrzeczeń!

Jednym z nich jest EMCSULPT® od BTL. To urządzenie pokochały miliony kobiet i mężczyzn za jego niezwykłe działanie – gdy ty leżysz podczas zabiegu, ono spala tłuszcz i buduje mięśnie. Emsculpt® rzeźbi sześciopak na brzuchu i brazylijskie pośladki. Dodatkowo wspaniale modeluje ramionami oraz łydki. Efekt? Smukła, ale wysportowana sylwetka. Zastanawiasz się pewnie, jak to jest możliwe. Już wszystko tłumaczymy! Emsculpt® wykorzystuje energię elektromagnetyczną HIFEM do wywoływania tak zwanych skurczów supramaksymalnych. Innymi słowy, „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą częstotliwością niż jest to możliwe podczas normalnego treningu. W przypadku modelowania pośladków czy brzucha Emsculpt® wykonuje pracę podobną do tego, jakbyś zrobiła… 20 tysięcy przysiadów lub brzuszków! I to w czasie jednej sesji, podczas której ty wygodnie leżysz:). Zabieg trwa ok. 30 minut — jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny. Możesz go zrobić w przerwie na obiad, a potem od razu wrócić do pracy. Optymalna terapia składa się z 4 zabiegów, które wykonujesz dwa razy w tygodniu. Pierwsze efekty widać od razu, jednak najlepiej ocenić je po 2-4 tygodniach od ostatniej sesji.

btl_wyszczuplanie
Mat.prasowe

Zabieg wyszczuplający BTL VANQUISH™ ME

Masz kompleks na punkcie swojej oponki albo masywnych ud? Nie musisz chudnąć z całego ciała i spowodować jeszcze większych dysproporcji w sylwetce. Rozwiązaniem jest zabieg BTL VANQUISH™ ME. Przy użyciu technologii LAHF, umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Co to właściwie oznacza? Możemy wyszczuplić to miejsce, na którym najbardziej nam zależy. Tłuszczyk nie będzie mieć szans! Dzięki BTL VANQUISH™ ME możliwa jest likwidacja nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki. Co ważne, zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Od razu po jego zakończeniu, możesz wrócić do normalnej aktywności.

Vanquish BTL
materiały prasowe

Zabieg na cellulit BTL UNISON®

Chcesz ujędrnić swoje ciało i pozbyć się cellulitu? Wypróbuj BTL UNISON®, który jest prawdziwym pogromcą pomarańczowej skórki i wiotkiej skóry. Czy wiesz, że urządzenie to jest tak skuteczne, że wystarczy wykonać cztery zabiegi, podczas gdy inne technologie wymagają nawet 20 powtórzeń? BTL UNISON® jest połączeniem dwóch najskuteczniejszych technologii, wykorzystywanych do tej pory oddzielnie do wysmuklania i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania. Łączy siłę monopolarnej radiofrekwencji z ukierunkowaną falą akustyczną. Te dwie innowacyjne technologie mają potwierdzoną skuteczność, jednak nikt wcześniej nie wykorzystał ich w jednym zabiegu. Jak się okazało, w duecie szybko eliminują aż 5 głównych przyczyn niedoskonałości skóry — redukują cellulit, zmniejszają obwody, wysmuklają ciało, poprawiają krążenie, ujędrniają skórę i przyśpieszają metabolizm. Zaletą BTL UNISON® jest fakt, że serie zabiegowe są krótkie (pełna terapia trwa ok. miesiąc) i całkowicie bezinwazyjne. Sam zabieg trwa ok. 20 minut.

Unison BTL
materiały prasowe

Materiał powstał z udziałem firmy BTL

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52