Hotel Paradise
Instagram

Znamy pierwszą uczestniczkę drugiej edycji "Hotelu Paradise"! Widać, że jest fanką medycyny estetycznej! Mamy jej stare zdjęcia

Hotel Paradise
Instagram

Druga edycja "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a my właśnie poznaliśmy pierwszą uczestniczkę nowej odsłony show! Jest nią Magda Jankowska, która zachwyca swoimi zdjęciami na Instagramie. Magda w ostatnich latach przeszła dość dużą metamorfozę. Zobaczcie kim jest i jak wygląda pierwsza uczestniczka drugiej edycji programu "Hotel Paradise"! 

Zobacz także: Fryzury lato 2020. Marietta z "Hotelu Paradise" zmieniła fryzurę. Fani porównują ją do... Sylwii Grzeszczak!

Znamy pierwszą uczestniczkę drugiej edycji "Hotelu Paradise"! Kim jest? 

Właśnie pojawiła się długo wyczekiwana informacja! Poznaliśmy pierwszą uczestniczkę nowej edycji "Hotelu Paradise". To 24-letnia Magda Jankowska - Influencerka i Instagramerka. Jak czytamy na stronie tvn.pl, Magda to prawdziwy wulkan energii, więc na Bali może naprawdę dużo się dziać! Co więcej, kocha śpiewać i marzy o tym, aby zostać sławną wokalistką! Kilka lat temu jej umiejętności wokalne mogliśmy śledzić w programie "Bitwa na głosy", gdzie wystąpiła w drużynie Janusza Panasewicza. 

Optymistka, z dużym poczuciem humoru, ale twardo stąpająca po ziemi. Wulkan energii, który może eksplodować, nie zważając na okoliczności. Marzy o karierze i wielkiej sławie. Uwielbia śpiewać i chciałaby, aby w niedalekiej przyszłości to było jej zajęcie numer 1! Świetnie też czuje się po obu stronach obiektywu. Interesuje się modą, lubi dobrze wyglądać i chętnie doradza innym w ubiorze. Jest bardzo uczuciowa i emocjonalna, do tego stopnia, że sama zastanawia się, czy to wada, czy zaleta - czytamy na stronie tvn.pl

Magda do tej pory była tylko w jednym poważnym związku, który nie trwał zbyt długo. Ma jednak nadzieję, że prawdziwa miłość jest dopiero przed nią. Zobaczcie zatem jak wygląda pierwsza uczestniczka drugiej edycji "Hotelu Paradise"! Na przestrzeni lat sporo się zmieniła. 

Magda Jankowska prężnie działa na Instagramie! Jej konto śledzi prawie 300 tysięcy osób. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#inthehouse 😈

Post udostępniony przez ᴹᴬᴳᴰᴬ ᴶᴬᴺᴷᴼᵂˢᴷᴬ 👼🏼 (@madziiex)

Na jej profilu nie brakuje również odważnych zdjęć

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@fakebakepl #polishgirl #diablica #bodygoals

Post udostępniony przez ᴹᴬᴳᴰᴬ ᴶᴬᴺᴷᴼᵂˢᴷᴬ 👼🏼 (@madziiex)

Magda marzy o karierze i wielkiej sławie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Enjoy every moment 👼🏼#polishgirl

Post udostępniony przez ᴹᴬᴳᴰᴬ ᴶᴬᴺᴷᴼᵂˢᴷᴬ 👼🏼 (@madziiex)

Widać, że 24-latka jest fanką medycyny estetycznej. Tak wyglądała jeszcze kilka lat temu. 

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22