Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Znamy imię dziecka Ani Wyszkoni

Jak ma na imię?

Kilka godzin temu pisaliśmy o narodzinach dziecka Ani Wyszkoni i Macieja Durczaka. Jak dowiedziało się AfterParty.pl córeczka piosenkarki i menedżera gwiazd przyszła na świat wczoraj o godzinie 21:00 i ma na imię Pola. Dziewczynka jest zdrowa i już skradła serca swoich rodziców.

Była wokalistka zespołu Łzy została mamą po raz drugi. Anna Wyszkoni ma 11-letniego syna Tobiasza z poprzedniego związku. Miejmy nadzieję, że już wkrótce para pochwali się swoją córeczką!

Afterparty.pl jeszcze raz gratuluje :-)

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Anna Wyszkoni urodziła córeczkę!
Artystka po raz drugi została mamą

Anna Wyszkoni urodziła! Radosną informację o przyjściu na świat wymarzonej córeczki piosenkarki i menadżera Macieja Durczaka przekazał wczoraj zespół Video. Wokalista grupy, Wojtek Łuszczykiewicz odbierając Cometę zdradził, że partnerka menadżera zespołu właśnie rodzi dziecko. - Mój menedżer dzisiaj rodzi, to znaczy jego dziewczyna, i córeczka będzie miała na imię albo Wojtek albo Kometa - żartował lider Video. Była wokalistka zespołu Łzy została mamą po raz drugi. Wyszkoni ma już 11-letniego syna z poprzedniego związku. Mamy nadzieję, że świeżo upieczona mama i jej pociecha czują się dobrze i już wkrótce będą mogły wrócić do domu. Redakcja Afterparty.pl gratuluje!

Anna Wyszkoni w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Wyszkoni postawiła warunek producentom "TzG". To jedyny taki przypadek
"Nie wyobrażałam sobie, żeby było inaczej"

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że ponownie największym hitem nadchodzącej ramówki Polsatu będzie "Taniec z Gwiazdami" . Stacja postawiła tym razem na kilka świeżych twarzy, których wspomogą weterani szklanego ekranu i wydaje się, że będzie to mieszanka iście wybuchowa. Podczas prezentacji oferty programowej stacji to właśnie uczestnicy tanecznego show byli najbardziej rozchwytywanymi gwiazdami. Przypomnijmy: Uczestnicy "TzG" skradli show na ramówce Polsatu. Oto wszystkie pary Jedną z faworytek nowej edycji jest Ania Wyszkoni . Wokalistka dała próbkę swoich możliwości już na krótkiej prezentacji w czwartkowy wieczór, a doświadczenie zdobyte jeszcze w młodości zdaje się teraz procentować. Spekulowało się, że gwiazda długo odmawiała producentom, ale w końcu przystała na ich propozycję, choć nie było łatwo. W rozmowie z AfterParty.pl Wyszkoni przyznała, że produkcja "TzG" poszła jej na ogromne udogodnienie - Anna trenuje bowiem we Wrocławiu. To chyba pierwszy taki przypadek w historii programu.   Poprosiłam producentów o możliwość odbywania treningów we Wrocławiu, gdzie na co dzień mieszkam. Nie wyobrażałam sobie, aby było inaczej z uwagi na moje dzieci - rozłąka z nimi nie wchodziła w grę. Jestem bardzo wdzięczna ekipie "TzG" za taką możliwość, bo pozwoli mi to nie tylko dobrze przygotować się do programu, ale być też mamą, która wraca do domu i gotuje swoim dzieciom obiad - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl Wyszkoni. Będziecie jej kibicować? Zobacz: Jest już pierwszy spot "TzG". Gwiazdy w akcji na parkiecie ''+''ipt>''); //--> Pary "Tańca z Gwiazdami" na prezentacji ramówki Polsatu:

Nowa piosenka Ani Wyszkoni Oszukać los opowiada o chorobie?
Newsy
Jest nowa piosenka Ani Wyszkoni! Opowiada o chorobie? "Słowa napisałam w jednym z najtrudniejszych momentów..." TELEDYSK

Ania Wyszkoni wraca z nową piosenką! W sieci właśnie pojawił się klip do utworu "Oszukać los" zapowiadający nowy album artystki, który ukaże się już w lutym 2017 roku. Wokalistka przyznała, że singiel powstał w jednym z najtrudniejszych momentów w jej życiu. Czy Ania Wyszkoni mówi o chorobie, którą pokonała jakiś czas temu?   Nowa piosenka Ani Wyszkoni Ania Wyszkoni podczas jubileuszu w Sopocie przyznała, że pokonała ciężką chorobę. Artystka nie chciała zdradzać jednak żadnych szczegółów - w trosce o dobro swojej rodziny. Teraz wraca na scenę - silniejsza! I o tym właśnie jest jej nowy utwór: To mój osobisty pamiętnik pierwszej połowy tego roku, kiedy w moim życiu nastąpił pewien znaczący przełom. Słowa tego utworu napisałam w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia. Unikam dosłowności, więc z piosenki bezpośrednio nie można wywnioskować czego dotyczy, ale moi fani oraz wnikliwi obserwatorzy łatwo połączą pewne fakty… Zawsze żyłam szybko, intensywnie, jednak to, co spotkało mnie w tym roku, spowodowało, że spojrzałam na świat z innej perspektywy i zaczęłam doceniać nieco inne wartości. Postanowiłam również zrobić więcej dla samej siebie. "Zaczynam jeszcze raz, całkiem nowa, jestem silna, zdobędę świat…" – te słowa wyrzuciłam z siebie zupełnie naturalnie, tak jak wszystkie złe wspomnienia. Pokonałam w życiu poważną przeszkodę, jestem pełna nowej energii i taka też będzie moja nowa płyta. - mówi Ania Wyszkoni.  Szykuje się kolejny radiowy hit!   Zobacz:  Ania Wyszkoni szczerze o walce z chorobą: "Mówi się o badaniach piersi, a u mnie to było coś innego"   Nowy teledysk Ani Wyszkoni.     Tekst piosenki Oszukać Los Ani Wyszkoni   1. Powietrze nagle stało się duszne  Słowa zabierają tlen  Ukrywam...... cały świat na później ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner