Joanna Krupa w "Top Model"
Mat. promocyjne / x-news
Newsy

Znamy finałowy skład "Top Model 9"! Wybrano aż czterech finalistów! 

Znamy finałowy skład "Top Model 9"! Wybrano aż czterech finalistów! 

Za nami półfinał 9. edycji "Top Model"! Jurorzy wyłonili właśnie finałowy skład! Oprócz znanej już nam piątki uczestników, szansę na finał otrzymali także Ernest Morawski, Patrycja Sobolewska oraz Dominic D'Angelica, którzy wyeliminowani przez chorobę, dostali możliwość zawalczenia o marzenia w specjalnym challenge'u. Czy któremuś z nich udało się zdobyć przepustkę do finału?! Poznajcie ostateczny skład! Jury wskazało aż czterech finalistów! 

Zobacz także: Paulina Papierska z "Top Model" została mamą po raz drugi! Zdradziła płeć i imię dziecka

Joanna Krupa rusza z nowym show. Tylko u nas zdradza, czy to koniec "Top Model"

Oto finaliści "Top Model 9"

Ta edycja "Top Model"  jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Z powodu problemów zdrowotnych aż trzech półfinalistów straciło szansę na spełnienie swojego największego marzenia. Niestety z programem pożegnali się Patrycja Sobolewska, Dominic D’Angelica i Ernest Morawski. Wówczas jurorzy zdecydowali się przywrócić dwoje innych uczestników: Karolinę Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego. Razem z nimi do Aten polecieli: Weronika Kaniewska, Maja Siwik i Mikołaj Śmieszek i to właśnie ta piątka wzięła udział w greckim Fashion Weeku. 

Dziś odbywały się pokazy podczas greckiego tygodnia mody. To był nowe wyzwania dla modeli, ponieważ jeden z pokazów odbywał się online, inny polegał na skakaniu na trampolinie, a uczestnicy dodatkowo musieli się zmierzyć się w sesjach oraz filmie modowym. Zdecydowanie nie brakowało emocji, a męska część ekipy "Top Model" znalazła nawet czas, aby poflirtować z nowo poznanymi modelkami pomiędzy pokazami. 

Decyzją jury do wielkiego finału przechodzą: Mikołaj Śmieszek oraz Weronika Kaniewska! Jednak to jeszcze nie koniec! 

Do tej ekipy dołączą jeszcze uczestnicy, którzy otrzymali drugą szansę na finał. Ernest, Patrycja i Dominic musieli wykazać się w specjalnym challenge'u. Jak im poszło? Modele zmierzyli się w dogrywce, ich zadaniem była sesja zdjęciowa i film modowy. Jury wyłoniło aż dwójkę szczęśliwców, byli to Patrycja Sobolewska i Dominic D'Angelica! Gratulujemy!

Zobacz także: "Top Model": Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw: "Jestem córką ofiary gwałtu i usiłowania morderstwa"

W finale "Top Model 9" zobaczymy aż czterech uczestników! Będą to Weronika Kaniewska, która podczas castingów otrzymała złoty bilet. 

Nie zabraknie również Mikołaja Śmieszka, który okazał się bezkonkurencyjny! 

O spełnienie marzeń i wygraną w "Top Model 9" będzie walczyła również Patrycja Sobolewska. 

Do finałowego składu "Top Model 9" dołączy także Dominic D'Angelica. 

Zobacz także
"Top model"

"Top model": Tuż przed półfinałem aż 3 osoby odpadły przez koronawirusa. W tym faworytka!

Joanna Krupa w kombinezonie z Zary

"Top Model": Znamy półfinałowy skład. Dziś z programem pożegnały się aż dwie osoby!

 

Joanna Krupa w kombinezonie z Zary
Instagram
Newsy
"Top Model": Znamy półfinałowy skład. Dziś z programem pożegnały się aż dwie osoby!
"Top Model": Znamy półfinałowy skład. Dziś z programem pożegnały się aż dwie osoby!

Jury " Top Model " wyłoniło właśnie półfinałowy skład 9. edycji. W dzisiejszym odcinku z programu odpadło aż dwoje uczestników! Modele i modelki musieli zmierzyć się w aż trzech trudnych konkurencjach. Zobaczcie, co wydarzyło się w 10. odcinku i kto pożegnał się z programem tuż przed wyjazdem na fashion week.  Zobacz także:  "Top Model": Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw: "Jestem córką ofiary gwałtu i usiłowania morderstwa" Karolina Płocka i Mariusz Jakubowski odpadają z "Top Model 9" Wielki finał "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. W 10. odcinku, tuż przed półfinałowymi zadaniami odpadło aż dwoje uczestników. Modele i modelki musieli zmierzyć w trzech sesjach zdjęciowych.  Pierwszą z nich była sesja komercyjna, w której uczestnicy prezentowali odzież. Najlepiej poradzili sobie Weronika Kaniewska oraz Dominic D'Angelica. Drugim zadaniem było wykonanie artystycznego makijażu przy pomocy profesjonalistów. Tutaj bezkonkurencyjna okazała się być Patrycja Sobolewska. Trzecim zadaniem, ocenianym już na panelu jurorskim, była sesja w muzeum dedykowana magazynowi Vogue. Zdjęcia miały na celu odzwierciedlać to, co widoczne było na muzealnych obrazach.  Ostatecznie decyzją jurorów z programem musieli pożegnać się Karolina Płocka oraz Mariusz Jakubowski.  Oto co Karolina Płocka usłyszała na panelu jurorskim:  - Na obrazie mamy dystyngowaną nieco zblazowaną damę. Ty wyglądasz na przestraszoną. - Filip Niedenthal, redaktor naczelny Vogue Polska  - W takich portretach zazwyczaj zawsze jest coś nieuchwytnego, co przyciąga, że chcesz na ten obraz znowu spojrzeć i tego mi brakuje na tym zdjęciu. Jest za ładnie i za poprawnie. - Kasia Sokołowska  - Miała wyjść młoda dama z różą a ja widzę...

"Top model"
East News
Newsy
"Top model": Tuż przed półfinałem aż 3 osoby odpadły przez koronawirusa. W tym faworytka!
"Top model": Tuż przed półfinałem aż 3 osoby odpadły przez koronawirusa. W tym faworytka!

Ostatni odcinek "Top model" dostarczył widzom wielu emocji! Już na początku dowiedzieliśmy się, że półfinałowy skład uczestników uległ zmianie. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji i przekreśliła szanse na udział w Fashion Week'u aż trójce uczestników . Z tego też względu do programu powrócili... Karolina Kuczyńska i Mariusz Jakubowski . Zaskoczeń nie zabrakło również na samym końcu półfinałowego odcinka. Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek adorowana przez uczestnika w "Top Model"! Radosław Majdan musiał interweniować! "Top model": Co wydarzyło się w półfinale show?  Pandemia koronawirusa mocno zmieniła bieg programu "Top model". Z powodu choroby, z programem musieli pożegnać się  Patrycja Sobolewska ,  Dominic D’Angelica  i  Ernest Morawski.  Jurorzy zdecydowali, że ponownie zaproszą do programu dwie osoby - Karoliną Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego . Razem z nimi do Aten polecieli:  Weronika Kaniewska ,  Maja Siwik  i  Mikołaj Śmieszek . Oczywiście w tym odcinku bardzo ważna była walka o pokazy! Uczestnicy musieli odwiedzić cztery atelier, a ich wrogiem był uciekający czas. Półfinaliści zostali podzieleni na dwie grupy - Maja zdobywała castingi z Mikołajem, a Karolina i Weronika z Mariuszem. Panowie mieli możliwość zdobycia 2 pokazów, a dziewczyny 4. Jak im poszło? Mariusz - 3 pokazy (uczestnik otrzymał dodatkowy pokaz od projektantów mody damskiej), Karolina - 4 pokazy, Mikołaj - 2 pokazy,  Maja - 4 pokazy, Weronika - 3 pokazy. Półfinaliści musieli oczywiście wykonać również sesję zdjęciową. Tym razem zapozowali na jachcie. Jurorom najbardziej podobała się...

Top Model: finaliści 9. edycji show
mat. prasowe TVN
Newsy
Finał "Top Model" już za nami! Kto wygrał 9. edycję programu? 
Wielki finał dziewiątej edycji "Top Model" już za nami! Dziś wieczorem poznaliśmy nazwisko zwycięzcy hitowego programu TVN. Kto okazał się najlepszy?

Wielki finał dziewiątej edycji "Top Model" już za nami! Dziś wieczorem poznaliśmy nazwisko zwycięzcy  najnowszej odsłony hitowego programu TVN. Kto okazał się najlepszy? Wiemy! W finale wzięli udział:  Mikołaj Śmieszek , Weronika Kaniewska oraz Patrycja Sobolewska . O nagrodę główną miał również walczyć Dominic D'Angelica, jednak ze względu na szokujące doniesienia, że w przeszłości miał się dopuścić przestępstwa na tle seksualnym, producenci zdecydowali o usunięciu Dominica z programu. Kto ostatecznie wygrał "Top Model"? Zobaczcie naszą relację! Wielki final "Top Model"  Wielki finał "Top Model" poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg, a gościem muzycznym programu była m.in.  Anna Karwan. Tuż przed rozpoczęciem programu lektor poinformował o wykluczeniu Dominica D'Angelica z show- stacja przeprosiła widzów za zaistniałą sytuację. Później odbył się pierwszy pokaz z udziałem finalistów i pozostałych uczestników 9. edycji "Top Model". Widzowie zobaczyli również kulisy powstawania sesji okładkowej do jednego z magazynów. Jak jurorzy ocenili sesję uczestników? Patrycja Sobolewska otrzymała 12 pkt. Weronika Kaniewska otrzymała 11 pkt. Mikołaj Śmieszek otrzymał 15 pkt.  Niestety, w związku z pandemią koronawirusa w programie zabrakło publiczności, ale prowadzący łączyli się rodzinami finalistów- bliscy mocno wspierali Patrycję, Weronikę i Mikołaja i przesyłali im wirtualne wsparcie. Po głosowaniu jurorów i krótkich rozmowach z bliskimi finalistów odbył się kolejny pokaz, tym razem przy występie Mery Spolsky.  Po pokazie dowiedzieliśmy się, że do ścisłego finału trafili Mikołaj i Patrycja. Niestety, Weronika musiała pożegnać...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik