Kasia Lenhardt
Instagram
Newsy

Zmusił Kasię Lenhardt do milczenia? Nowe fakty w sprawie śmierci polskiej modelki. Prokuratura wszczęła śledztwo

Niemal dwa tygodnie po śmierci polskiej modelki na jaw wychodzą kolejne fakty. Kasia Lenhardt musiała milczeć w sprawie jej związku ze słynnym piłkarzem? Znaleziono ważny dokument.

Śmierć Kasi Lenhardt poruszyła tysiące ludzi. Polska modelka i gwiazda niemieckiej edycji "Top Model", która 9 lutego, w dniu urodzin swojego synka, została znaleziona martwa w jednym z berlińskich apartamentów, zaledwie na kilka dni przed swoją śmiercią rozstała się ze znanym piłkarzem Bayernu - Jeromem Boatengiem. Teraz, niemal dwa tygodnie po tragicznych wydarzeniach, na jaw wyszły nowe fakty w sprawie tajemniczej śmierci. Jak informuje "Bild", pomiędzy byłymi partnerami miała zostać zawarta umowa, dotycząca milczenia kobiety, na temat tego, co działo się w ich relacji. Prokuratura zdecydowała się wszcząć śledztwo.

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

Kasia Lenhard miała milczeć. Nowe fakty w sprawie śmierci modelki

Gwiazdor sportu i Polka, która została finalistką niemieckiej edycji "Top Model" byli parą przez 15 miesięcy. Niestety, ich uczucie nie okazało się na tyle silne, by mogło przetrwać próbę czasu, a ich związek zakończył się w atmosferze skandalu i wzajemnych oskarżeń. W mediach zaczęły pojawiać się komentarze piłkarza, które zdecydowanie działały na niekorzyść kobiety i stawiały ją w bardzo złym świetle.

Musiałem się z nią rozstać dla bezpieczeństwa własnego i własnej rodziny. Podczas naszej relacji często groziła mi, że mnie zniszczy, że zrujnuje moją karierę, że sprawi bym stracił dzieci. Wszystko, czego się o niej dowiedziałem, było straszne. Kłamstwa, fałszywe konta w sieci, nadużywanie alkoholu. Nie chcę takiego życia - mówił w rozmowie z portalem "Bild". 

Jerome Boateng podkreślał, że Kasia groziła mu, że oskarży go o przemoc fizyczną. Natomiast sama modelka ogłosiła, że to ona skończyła relacje z piłkarzem, zarzucając mu przy tym "kłamstwa i niewierność", a także nazywając "diabłem". Po ich rozstaniu w mediach społecznościowych Kasi Lenhardt pojawiły się niepokojące wpisy - jedne mówiły o zaczęciu nowego rozdziału w życiu, inne wskazywały na ogromny smutek i problemy z zaakceptowaniem sytuacji. Dodatkowo, po słowach piłkarza na kobietę wylała się potężna fala hejtu, a kiedy media przekazały informację dotyczącą jej śmierci, wstrząśnięci byli nie tylko bliscy i fani, ale również osoby powiązane z branżą, czy samym sportowcem. 

Jestem w szoku, że doszło do śmierci, naprawdę jestem, ale myślę, że Jerome tak długo bawił się życiem dziewczyn i coś w końcu musiało się wydarzyć, czy to było to, czy coś innego - wyznała była dziewczyna piłkarza, Melissa Howe, w rozmowie z "The Sun".

Teraz media ujawniły kolejne fakty dotyczące związku Kasi Lenhardt i Jerome Boatengi, które rzucają nowe światło na sprawę, a także obciążają sportowca. Jak przekazał "Bild" w mieszkaniu modelki znaleziono dokument, który był umową pomiędzy nią a piłkarzem, mówiącą o zachowaniu przez kobietą "absolutnej ciszy" w sprawie ich związku. Co więcej zawarto ją 25 stycznia 2021 roku, a więc chwilę przed tym jak Jerome Boateng zaczął wygłaszać negatywne komentarze w stronę swojej byłej partnerki. 

Można w nim przeczytać, że modelka zgodziła się na "zachowanie absolutnej ciszy" w sprawie relacji z Boatengiem - podał niemiecki serwis. 

Dokument zabraniał Kasi Lenhardt udzielania jakichkolwiek informacji, a także nie tylko publikowania wiadomości, maili czy zdjęć dotyczących ich związku, ale również ich skasowanie! Dodatkowo podpisując go, modelka wyraziła zgodę na "zapłatę kary umownej przy każdorazowym złamaniu ustaleń", a wysokość kary miał ustalić sam piłkarz. Ostatecznie złamanie ustaleń mogłoby również zakończyć się w sądzie.

Piłkarz nie skomentował jednak informacji przekazanych przez media. Tajemnicza śmierć kobiety wciąż wzbudza spore emocje i jak się okazuje, nowe dowody świadczące o tym, że Kasia Lenhardt targnęła się na własną śmierć, ale również potwierdzające, że wcale nie chciała tego robić, sprawiła, że berlińska prokuratora zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok.

W związku ze śmiercią osoby, o której mowa, w prokuraturze w Berlinie wszczęto śledztwo w sprawie śmierci. Zarządzono sekcję zwłok - przekazał przedstawiciel prokuratury w rozmowie z serwisem Promiflash.

Póki co śledczy nie zdradzają więcej informacji, a rodzina zmarłej apeluje, by powstrzymać się od publikowania niepotwierdzonych informacji na temat okoliczności śmierci modelki.

Zobacz także: Mama modelki Katarzyny Lenhardt o śmierci córki: "Kilka osób ją do tego doprowadziło!"

Kasia Lenhardt i Jerome Boateng byli w związku przez ponad rok. Niedługo po zakończeniu ich relacji, modelka została znaleziona martwa w berlińskim apartamencie.

Kasia Lenhardt i Jérôme Boateng
Instagram

Nikt nie ma wątpliwości, że 25-lata sama targnęła się na własne życie. Kasia Lenhardt osierociła synka, a do tragedii doszło w dniu jego urodzin. Wiele osób podejrzewa, że do decyzji przyczynił się hejt, który pojawił się po jej rozstaniu ze słynnym piłkarzem. 

 

 

Kasia Lenhardt
Instagram
Newsy
Nie żyje polska modelka i gwiazda "Top Model". Kasia Lenhardt popełniła samobójstwo?
25-letnia polska modelka Kasia Lenhardt została znaleziona martwa w apartamencie. Gwiazda osierociła synka. Zaledwie kilka dni temu media rozpisywały się o końcu jej związku ze słynnym piłkarzem.

Polskie i zagraniczne media obiegła kolejna, tragiczna wiadomość. Niemiecki portal "Bild" przekazał informacje o śmierci Kasi Lenhardt - polskiej modelki, a także gwiazdy i finalistki jednej z niemieckich edycji programu "Top Model", która w ostatnim czasie była związana z piłkarza Bayernu Monachium, Jérôme Boatenga. Młoda kobieta osierociła synka, a do dramatycznych wydarzeń doszło zaledwie kilka dni po jej rozstaniu z gwiazdą sportu. Co więcej, przed śmiercią, w mediach społecznościowych modelki pojawiły się niepokojące wpisy.  Nie żyje Kasia Lenhardt. Modelka popełniła samobójstwo?  Jak przekazały niemieckie media, Kasia Lenhardt została znaleziona martwa we wtorek, około godziny 20:30 w swoim mieszkaniu w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. 25-letnia Polka zdobyła rozpoznawalność między innymi dzięki występom w takich programach jak "Germany’s Next Topmodel" i "Hell’s Kitchen", a jeszcze większą sławę, w ostatnim czasie, przyniósł jej związek z piłkarzem Bayernu Monachium. Jednak na początku lutego para poinformowała, że ich drogi się rozeszły. Jérôme Boatenga skomentował rozstanie z Kasią Lenhardt w bardzo mocnych słowach.  Musiałem się z nią rozstać dla bezpieczeństwa własnego i własnej rodziny. Podczas naszej relacji często groziła mi, że mnie zniszczy, że zrujnuje moją karierę, że sprawi bym stracił dzieci . Wszystko, czego się o niej dowiedziałem, było straszne. Kłamstwa, fałszywe konta w sieci, nadużywanie alkoholu. Nie chcę takiego życia - mówił w rozmowie z portalem "Bild".  Jérôme Boatenga i Kasia Lenhardt byli ze sobą rok. W ostatnich tygodniach w mediach społecznościowych modelki pojawiły się wpisy, które teraz, po tragicznych wydarzeniach, dla...

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak rozstali się
East News
Newsy
Edyta Zając w DDTVN szczerze o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem! Ujawnia bolesne szczegóły
Edyta Zając w DDTVN szczerze o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem! Ujawnia bolesne szczegóły

Edyta Zając-Rzeźniczak w programie "Dzień Dobry TVN" ogłosiła koniec swojego małżeństwa z Jakubem Rzeźniczakiem! Piękna modelka po raz pierwszy odniosła się do plotek o kryzysie w ich związku i zdradziła, dlaczego podjęła decyzję o rozstaniu z piłkarzem. O tym, że związek Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka to już przeszłość, media donosiły już od kilku miesięcy. Atmosferę wokół rzekomego rozstania podgrzewały wówczas informacje, że piłkarz ma nieślubne dziecko, które przyszło na świat, kiedy był już w związku małżeńskim z Edytą! Modelka do tej pory nie komentowała medialnych doniesień, ale teraz przerwała milczenie! Co powiedziała w "DDTVN"? Edyta Zając o rozstaniu z mężem Edyta Zając w rozmowie z Mateuszem Hładkim po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o problemach w swoim związku i zdradziła, dlaczego podjęła decyzję o rozstaniu. Modelka nie ukrywa, że ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo trudne.  Muszę przyznać, że ostatni okres nie jest dla mnie zbyt przychylny i swoje przeszłam. Myślę, że przyszedł odpowiedni czas, żebym przyznała, że moje małżeństwo zakończyło się. Postanowiłam podjąć odpowiednie kroki rozwodowe - zdradziła Edyta Zając. Modelka przyznała, że długo zastanawiała się, czy złożyć papiery rozwodowe.  Takie decyzje nigdy nie są proste. Zmusiły mnie do tego pewne sytuacje oraz rzeczy, które zadziały się w ostatnim czasie. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu, jaką podjęłam i chyba taka, która najwięcej mnie kosztowała - przyznała modelka.  Mateusz Hładki w rozmowie z Edytą poruszył temat nieślubnego dziecka Jakuba Rzeźniczaka. Jak zareagowała modelka i uczestniczka 2. edycji programu "Agent. Gwiazdy"? Czy wiedziała o dziecku piłkarza? Tak, wiedziałam i nie ukrywam, że...

Daniel Olbrychski
East News
Newsy
Nowe fakty w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Prokurator zabrał głos
Prokuratura ujawnia nowe fakty w sprawie śmierci Jakuba Olbrychskiego, wnuka Daniela Olbrychskiego. Jakich informacji udzieliła prokuratura? Czy brały w tym udział osoby trzecie?

Śmierć Jakuba Olbrychskiego, syna Rafała Olbrychskiego wstrząsnęła światem mediów. Smutną informację za pośrednictwem Facebooka, przekazał jego brat, Antoni. 28-latek od dawna walczył z chorobami psychicznymi, a jak wynikało z relacji jego brata, leczenie przebiegało z wieloma komplikacjami. Dziś znane są nowe fakty w sprawie śmierci Jakuba. Jakich informacji udzieliła prokuratura?  Zobacz także:  Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego. Miał zaledwie 28 lat Nowe informacje w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego  O śmierci Jakuba Olbrychskiego poinformował jego brat Antoni. Z wpisu zamieszczonego na Facebooku, dowiedzieliśmy się, że zmarły 28-latek zmagał się z poważną chorobą psychiczną. Kiedy ostatni raz wyszedł z domu był  "bez niczego, w samej koszuli, bez dokumentów".  Dziś znane są nowe informacje, w sprawie śmieci 28-latka. Prokuratura wyklucza udział osób trzecich:  Oględziny i sekcja zwłok pokrzywdzonego nie dały podstaw do przyjęcia, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Jednocześnie ustalenie przyczyny zgonu będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowych badań toksykologicznych, co nastąpi najwcześniej za kilka – kilkanaście tygodni – powiedział  prokurator Marcin Saduś w rozmowie z "Faktem" Pogrzeb Jakuba odbył się pod koniec marca. Żona Daniela Olbrychskiego , Krystyna Demska-Olbrychska napisała wówczas, że pogrzeb był kameralny:  We wtorek pożegnaliśmy Kubę. W maleńkim gronie najbliższych mu ludzi. Dziękujemy przyjaciołom, znajomym i setkom życzliwych ludzi, którzy w tych koszmarnie bolesnych dniach wysyłali nam serdeczne słowa. Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez Jego obecności...  Zobacz także;  Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner