Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
ONS
Newsy

Żmuda-Trzebiatowska zdradza jakie ma kompleksy

To jakieś ma?

Marta Żmuda-Trzebiatowska już od kilku lat uznawana jest za jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Aktorka, którą widzowie pokochali za rolę w serialu "Teraz albo nigdy!" przeszła ogromną metamorfozę. Żmuda-Trzebiatowska zrezygnowała z młodzieżowych, luźnych strojów i zaczęła nosić eleganckie kreacje prosto od najlepszych projektantów.

Okazuje się, że mimo miana "ikony stylu" gwiazda nie czuje się idealna. W rozmowie z "Cosmopolitan" Marta Żmuda-Trzebiatowska przyznaje się do swoich kompleksów:

- Mam znajomość swoich zalet, znam swoje wady. Na przykład wiem, że mam krzywe nogi, takie trochę na "beczce prostowane", a mimo to bezwstydnie noszę krótkie spódniczki - stwierdziła aktorka.

Uważamy, że aktorka zdecydowanie przesadza w swojej ocenie.

kb

Marta Żmuda-Trzebiatowska w puchowej kurtce MMC
Newsy
Marta Żmuda-Trzebiatowska ukryła ciążowy brzuszek pod oversizową puchówką za 2500 złotych!
Marta Żmuda-Trzebiatowska ukryła brzuszek pod modną puchówką. Jak wygląda Marta Żmuda-Trzebiatowska w drugiej ciąży?

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w drugiej ciąży. Aktorka nie lubi rozmawiać na temat swojego życia prywatnego, dlatego nie potwierdziła oficjalnie czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Marta i jej mąż Kamil Kula zostaną rodzicami po raz drugi. Ich pierwszy syn ma na imię Bruno i w tym roku skończy dwa lata. Aktorka dobrze znosi ciążę, w związku z tym postanowiła nie rezygnować na razie ze swoich aktywności zawodowych. Zobacz także:  Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zostaną rodzicami. Synek czy córeczka? Marta Żmuda-Trzebiatowska z ciążowym brzuszkiem Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula za kilka miesięcy powitają na świecie swoje drugie dziecko. Początkowo aktorka nie chciała dzielić się informacją o ciąży publicznie. Paparazzi przyłapali ją podczas dziennych aktywności. Przyszła mama skrzętnie ukryła brzuszek pod zimową kurtką. Marta Żmuda-Trzebiatowska wybrała modną w tym sezonie puchówkę ze stojącym kołnierzem - to projekt MMC za 2500 złotych! Puchówki tej zimy cieszą się dużą popularnością. Na podobne modele zdecydowało się wiele gwiazd, m. in. Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec czy Doda. Ten typ kurtki nie tylko jest hot ale również idealnie sprawdza się podczas nierozpieszczającej nas mroźnej pory roku. Zobacz także:  Marta Żmuda-Trzebiatowska opowiedziała o swojej diecie! Jak odżywia się ciężarna aktorka? Marta Żmuda-Trzebiatowska niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka jest już mamą dwuletniego Bruna. Nie powiedziała jednak, czy teraz spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Model, który wybrała Marta Żmuda-Trzebiatowska, kosztuje 2500 złotych.  

Marta Żmuda Trzebiatowska
Robert Wolański
Newsy
Marta Żmuda Trzebiatowska – Czasem nie trzeba być świetą!
Tylko w magazynie Viva! Piotr Najsztub namawia do grzechu Martę Żmudę Trzebiatowską!

– Pani jeszcze jest z Przechlewa czy już z Warszawy? Marta Żmuda Trzebiatowska: Jestem i zawsze będę z Przechlewa. – Kiedy czytałem, jak Pani mówi o tym, że wytrzymuje tam dwa dni, bo potem nie ma co robić, pomyślałem: O! Już jest z Warszawy. Marta Żmuda Trzebiatowska: Tak było zawsze, coś mnie roznosiło. – Córeczkę nauczycielską roznosiło? Marta Żmuda Trzebiatowska: Tak. I to było straszne, bo z drugiej strony, od dzieciństwa byłam niewolnikiem masek nałożonych mi przez zawód rodziców. I chciałam się z tego wyzwolić. – Kiedy Pani poczuła, że ma tę maskę? Marta Żmuda Trzebiatowska: Jeszcze przed szkołą. To był taki elementarz zachowań, co przystoi i nie przystoi, które znałam lepiej od tabliczki mnożenia. Chciałam od tego uciec. – A te maski dlaczego właściwie Panią męczyły? W małym środowisku są bardzo użyteczne, wiadomo, co kto ma robić. Marta Żmuda Trzebiatowska: Nie wystarczało mi to. – Dzisiaj byłaby Pani sobie córeczką, laleczką ojca wójta, cudowne życie. Marta Żmuda Trzebiatowska: Laleczką nie. Jeszcze kiedy tam mieszkałam, nie miałam takiego problemu, żeby mnie ktoś nazywał „laleczką”, nie byłam „najpiękniejsza”. – Może Pani pięknieje z wiekiem, musiała Pani najpierw zostać kobietą. Marta Żmuda Trzebiatowska: Z kobietami tak chyba jest, a po drugie, jak kobieta zostaje aktorką, to wszyscy myślą o niej: głupia, ładna i pusta. – I dziwka. Marta Żmuda Trzebiatowska: Też. – W Przechlewie myślą, że aktorki to głupie dziwki? Marta Żmuda Trzebiatowska: Tam znają mnie od dziecka i na pewno o mnie w ten sposób nie myślą. Tam nie miałam nigdy takiego problemu, żeby musieć udowadniać, że mam coś w głowie. Ludzie widzieli we mnie kogoś więcej niż tylko to, co na...

Marta Żmuda-Trzebiatowska
Newsy
Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu pisze o... kompleksach! "Krzyk o pomoc"
Ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Opowiedziała o kompleksach i samoakceptacji

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży. Razem ze swoim mężem Kamilem Kulą oczekują narodzin drugiego dziecka. Aktorka nie lubi zbyt wiele mówić o swojej prywatności, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Opublikowała w sieci zdjęcie bez makijażu i opowiedziała o swoich kompleksach oraz o sposobach walki z nimi. Jednym z czynników, które pozwoliły jej poprawić swoją samoocenę jest macierzyństwo. Co jeszcze powiedziała?  Zobacz także:  Marta Żmuda-Trzebiatowska ukryła ciążowy brzuszek pod oversizową puchówką za 2500 złotych! Marta Żmuda-Trzebiatowska o kompleksach Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała zdjęcie bez makijażu. Przy okazji publikacji zdjęcia poruszyła ważny temat samoakceptacji. Aktorka przyznała, że nie zawsze było jej łatwo i próbowała odganiać od siebie te myśli dużo pracując:  Lubię siebie, ale moja droga do samoakceptacji była długa i trudna. Musiałam spotkać się sama ze sobą i przerobić pewne tematy, oswoić kompleksy, popracować nad samooceną. To nie było łatwe, bo uciekałam przed tym spotkaniem, zagłuszając swój wewnętrzny „krzyk o pomoc”. Uciekałam głównie w pracę i mówiłam sobie „że dobrze jest jak jest”. Marta Żmuda-Trzebiatowska dziś może powiedzieć, że udało jej się przepracować najgorsze kompleksy i cieszy się z tego, co ma. Aktorka twierdzi, że wiele w jej myśleniu zmieniło małżeństwo, macierzyństwo i spełnienie zawodowe:  Dziś przytulam tamtą siebie, tamtą dziewczynę i myślę sobie, że cudownie jest być kobietą... Nigdy nie czułam się lepiej sama ze sobą jak teraz. Nie wiem czy to małżeństwo, macierzyństwo czy spełnienie zawodowe daje mi taką cudowną równowagę... ale na pewno warto stanąć w prawdzie przed samą sobą, warto jest być ze sobą szczerą i być dla siebie łagodną. Dlaczego o...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner