Anna Popek
ONS.pl/ kolaż fleszstyle.pl
Newsy

Zmieniła styl? Anna Popek w ostrzejszej wersji

Zobacz, jak wyglądała na prezentacji ramówki TVP2

Anna Popek od dawna nosiła się dość klasycznie i zachowawczo. Stawiała na klasyczne sukienki... Najczęściej były to princeski, albo bardziej seksowne tuby. Teraz, jej wygląd nas zaskoczył. Na prezentacji wiosennej ramówki TVP2 pojawiła się w ostrzejszym, odważnym stylu.

Inne gwiazdy na czerwonym dywanie

Miała na sobie obcisły, czarnu garnitur, a pod nim, koronkowy top z ogromnym dekoltem. Do tego długie kolczyki i włosy odgarnięte od twarzy. Prezentowała się nieźle, ale takie drastyczne zmiany stylu nie wyglądają wiarygodnie. Przez to Anna Popek, przestała przypominać samą siebie...

Zobaczcie więcej zdjęć z ramówki TVP2:
Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP?
Newsy
Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP?! "Są obiecujące, prorodzinne"
Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP?! "Są obiecujące, prorodzinne"

Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP2? Wszystko na to wskazuje! Okazuje się bowiem, że władze TVP2 szukają sponsorów, dzięki którym jeden z programów z udziałem Anny Popek mógłby trafić na antenę już wiosną a drugi jesienią. Dyrektor TVP2 w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznał, że dziennikarka ma szansę poprowadzić m.in. teleturniej kulinarny. Trwają prace nad oboma projektami, są obiecujące, prorodzinne. Szukamy też źródeł ich finansowania - zdradził Maciej Chmiel. Drugi program jaki szykuje TVP2 to program podróżniczy. Zobaczyć w nim będzie można jak ludzie poświęcają się dla rodziny, a ich wysiłek zostaje nagrodzony  wakacjami - zdradził dyrektor TVP2. Maciej Chmiel zapewnia, że prace nad nowymi projektami rozpoczęły się jeszcze zanim zmieniły się władze w Telewizji Publicznej. Przypominamy, że o Annie Popek zrobiło się głośno kiedy to dziennikarka wzięła udział w konferencji prasowej nowego prezesa TVP, Jacka Kurskiego - a to właśnie za jego kadencji z pracą przy Woronicza musiało pożegnać się wielu dziennikarzy. Wśród osób zwolnionych z TVP znaleźli się m.in. Piotr Kraśko, Hanna Lis czy Beata Tadla .   Będziecie oglądać programu prowadzone przez Annę Popek ?   Zobacz także: Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem TVP".   Władze TVP2 szykują dwa programy, które poprowadzi Anna Popek.   Anna Popek zostanie największą gwiazdą TVP2?

Pytanie na śniadanie prowadzący
Olga Majrowska
Newsy
Nowy duet w "Pytaniu na Śniadanie"! Takiego połączenia jeszcze nie było!
Nowy duet w "Pytaniu na Śniadanie"! Takiego połączenia jeszcze nie było!

Zupełnie nowa para w "Pytaniu na śniadanie"! Czwartkowe wydanie śniadaniówki TVP2 poprowadzi Anna Popek i Jacek Rozenek. Anna Popek jest jedną z najbardziej doświadczonych rozrywkowych dziennikarek Telewizji Polskiej - do tej pory prowadziła m.in. "Świat się kręci" czy "Misja Wakacje". Wcześniej również prowadziła śniadaniówkę TVP - związana z nią była przez około 12 lat. Jacek Rozenek prowadził "Pytanie na śniadanie", ale w innej parze - razem z Iwoną Radziszewską.   Zobacz także:  Anna Kalczyńska znika z DDTVN?! Gwiazda TVN przeprosiła fanów: "Sytuacja nas przerosła"   Rozenek i Popek w "Pytaniu na śniadanie" Jak waszym zdaniem, sprawdzi się nowy duet w "Pytaniu na śniadanie" ? To dobra decyzja produkcji o połączeniu Popek i Rozenka? Kolejne nasuwające się pytanie to, czy Popek i Rozenek na stałe będą występować razem czy to tylko jednorazowa akcja? O tym dowiemy się zapewne jutro rano w TVP2!   Zobacz też:  Anna Kalczyńska śmiała się z "Pytania na śniadanie". Zobaczcie mistrzowską ripostę gwiazdy TVP!   Sprawdzą się w duecie?   Anna Popek wraca do "Pytania na śniadanie"!   Razem z Jackiem Rozenkiem poprowadzą "Pytanie na śniadanie".

Anna Popek
ONS
TV-Show
Anna Popek poprowadzi "Świat się kręci". Wygryzie Młynarską?
Anna Popek poprowadzi "Świat się kręci". Wygryzie Młynarską?

Anna Popek przechodzi do TVP1 - podał portal Wirtualnemedia.pl. Nowe władze Telewizji Polskie podjęły decyzję o przesunięciu dziennikarki do Jedynki zaledwie kilka dni temu. Anna Popek ma zostać nową twarzą stacji. Do końca marca gwiazda TVP2 będzie jeszcze nadal współprowadzić "Pytanie na śniadanie" w parze z Michałem Olszańskim. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi ją na tym stanowisku. Pewne jest jednak to, że przed Anną Popek  zupełnie nowe wyzwanie zawodowe. Anna Popek prowadzącą "Świat się kręci" W programie pierwszym Telewizji Polskiej Anna Popek ma współprowadzić codzienny program popołudniowy "Świat się kręci". Obecnie gospodarzami show są Agata Młynarska i Artur Orzech. Teraz dołączy do nich również Anna Popek. Na razie mają prowadzić program na zmianę. Anna Popek doskonale odnalazła się w telewizji po zmianie władzy. Dziennikarka nie ukrywa, że dobrze jej się współpracuje z nowymi przełożonymi. Niewykluczone, że nie będzie to jedyny program prowadzony przez Popek. Miesiąc temu magazyn "Flesz" podał, że dziennikarka poprowadzi również dwie inne produkcje telewizji publicznej: "Rodzinne kucharzenie" i "Operacje wakacje". Z kolei Wirtualnemedia.pl napisały, że nieoficjalnie mówi się o tym, że Anna Popek będzie również prowadzić na żywo relację ze Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Polsce w lipcu. TVP1 będzie relacjonować to wydarzenie.   Zobacz też: Anna Popek przyznała, że spóźnia się na pokazy mody. Przez nią tyle czekamy :)   Anna Popek przechodzi do TVP1. Dziennikarka będzie współprowadzić program "Świat się kręci".

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner