michał piróg, joanna krupa top model
eastnews

Zmiany w "Top Model"! Joanna Krupa zdradza, co nowego pojawi się w programie...

michał piróg, joanna krupa top model
eastnews

Top Model” wraca na antenę TVN. Choć zobaczymy ten sam skład jurorów, nowy sezon przyniesie wiele zmian. O niektórych poinformowali sami jurorzy. Jak zapowiada se.pl, na castingach po raz kolejny pojawiło się mnóstwo chętnych, a wśród nich wiele osób z zagranicy.

Zobaczcie, co nowego czeka na widzów w programie „Top Model”!

W 8. sezonie "Top Model" w fotelach jurorów po raz kolejny zobaczymy Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego i Joannę Krupę. Prowadząca talent show zapowiada, że rywalizacja będzie ogromna, bo uczestnicy wiedzą już czego się spodziewać i jakie kryteria muszą spełnić:

Nie będzie łatwo. To w końcu ósmy sezon, więc będą musieli nam pokazać coś wyjątkowego, żebyśmy wiedzieli, że mamy brylant w programie, ale myślę, że uczestnicy są przygotowani, dlatego, że było 7 sezonów i wiedzą, czego my się spodziewamy. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć wszystkich - cytuje Joannę Krupę "Super Express".

Co nowego  w programie "Top Model"?

Producentka programu, Tina Żyro zapowiedziała, że oprócz rywalizacji widzowie muszą przygotować się na spore emocje, bo przed uczestnikami programu naprawdę trudne wyzwania. 

Będziemy chcieli zaskoczyć naszych uczestników zadaniami, które będą wyzwaniem nie tylko modowym. Czy będą wymagały odwagi? Na pewno, bo w modzie trzeba być przygotowanym na to, żeby pracować w różnych warunkach. (...)  Ten sezon na pewno dostarczy dużo emocji i niespodzianek. - mówił Tina Żyro dla se.pl

Jedną z nowości w "Top Model" ma być tzw. "złoty bilet" czyli paszport dla uczestnika, aby przeszedł z castingu prosto do domu modelek, omijając obóz przygotowawczy. Na uczestników programu ma czekać nowy dom, nie będzie to miejsce, które znamy z poprzednich edycji. Tu znów na widzów czeka niespodzianka! Standardowo nagrodą dla zwycięzcy będzie 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją i sesję okładkową.

Czy nowa edycja "Top Model" okaże się prawdziwym hitem? Planujecie oglądać?

Joanna Krupa na obiedzie z przyjaciółmi

Joanna Krupa z Marcinem Tyszką

Joanna Krupa

Joanna Krupa z dużym brzuszkiem

 

Więcej na temat Joanna Krupa Top Model
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43