Nowa pora emisji Dzień Dobry TVN

Zmienia się pora emisji "Dzień Dobry TVN"! Będą także nowi prowadzący

Nowa pora emisji Dzień Dobry TVN

Dzień dobry TVN” zawsze znikało z anteny na wakacje! W tym roku jednak stacja zdecydowała się na duże zmiany i program znów będzie pojawiał się codziennie już od 12 sierpnia. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl już od września „Dzień dobry TVN” pojawi się w nowym, odświeżonym studiu. To nie koniec zmian! Inna będzie również godzina emisji. Być może to odpowiedź stacji na rosnącą popularność konkurencyjnego „Pytania na śniadanie”, który już od jakiegoś czasu cieszy się większą oglądalnością

Zmiany w obsadzie "Dzień dobry TVN"

Okazuje się, że wakacyjny format programu, który właśnie wrócił na antenę ma zmieniony skład. Nie zobaczymy w nim dotychczasowych par prowadzących, ale zupełnie nowe duety złożone z reporterów i prowadzących. W wakacyjnych odcinkach na kanapach pojawią się: Anna Kalczyńska, Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Jaroszyńska, Barbara Pasek, Katarzyna Olubińska oraz Gabi Drzewiecka. Męskie grono prowadzących według "Wirtualnych mediów" to: Piotr Kraśko, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Mateusz Hładki i Robert Stockinger.

Nowe godziny emisji „Dzień dobry TVN”!

Wakacyjne wydania „Dzień dobry TVN” na antenie będzie można obejrzeć od 8.30 do 11.00. Nowa będzie też godzina emisji programu od września. Dotychczas program rozpoczynał się od 8.00, w nowym sezonie będzie to 7.30

"Dzień Dobry TVN" rozwija się dla swoich widzów. W nadchodzącym sezonie zadebiutuje nowa para prowadzących - Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. To jednak nie koniec zmian. Od 31 sierpnia będziemy na antenie już od godziny 7.30, dzięki czemu program będzie dłuższy i zmieścimy w nim jeszcze więcej atrakcyjnych treści, a wnętrza DDTVN przejdą zaskakującą metamorfozę - powiedziała dla Wirtualnemedia.pl Ewa Baj, producentka "Dzień Dobry TVN".

Jak widzowie przyjęli zmiany w "Dzień dobry TVN"?

Pierwszy, wakacyjny odcinek poprowadzili Anna Wendzikowska i Piotr Kraśko. Ten duet spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Widzowie pod zdjęciem pary z dzisiejszego programu pisali:

Dzień dobry.Super Pani Aniu!!!. Proszę zostać już na stałe w ddtvn

Dla mnie super duet.

Jednak pojawiły się też krytyczne głosy, które dotyczyły głównie Anny Wendzikowskiej:

Niestety, ale Pani Ania jest bardzo zarozumiała i antypatyczna . Nie jest to dobra prowadząca ...

Pan Piotr, klasa i inteligencja a Pani Ania No cóż .... nawet sam dźwięk głosu nie można tego słuchać ....

A czy Wam podoba się ten duet? Chcielibyście ich oglądać na stałe w "Dzień dobry TVN"?

 

Znane duety na antenę wrócą od września

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?
x-news

 

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22