Królowa Elżbieta
Facebook/ONS
1/5
Królowa Elżbieta
Facebook/ONS

 

Na oficjalnym profilu facebookowym brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiła się nowa fotografia profilowa królowej Elżbiety II, która wywołała przyspieszone bicie serca u wielu jej poddanych! Zadumana postać królowej w czarnym płaczu oraz kapeluszu w tym samym kolorze wywołała u nich jedno skojarzenie. Pod fotografią natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, których zaniepokoiło zdjęcie  -internauci piszą, że przez moment pomyśleli, iż fotografia jest komunikatem o śmierci Elżbiety II.

 

Zobacz też: Dlaczego królowa Elżbieta nie lubi księżnej Kate? Chodzi o jej rodziców i o pewien skandal...

 

Na szczęśćie, 91-letnia królowa Elżbieta ma się dobrze. A niefortunne zdjęcie to jedynie wpadka PR-owców monarchii. Zobaczcie zdjęcie i komentarze na następnej stronie!

 

Polecamy: Królowa Elżbieta skończyła 91 lat i wygląda świetnie. Znamy sekrety jej urody!

2/5
Królowa Elżbieta
Facebook/The Royal Family

 

Nowe zdjęcie profilowe na oficjalnym koncie "The Royal Family" pojawiło się w czwartek. Widnieje na nim wizerunek zamyślonej królowej Elżbiety II, ubranej w czarny płaszcz i kapelusz. Królowa pokazana jest z profilu.

Refleksyjne zdjęcie wywołało szok wśród wielbicieli monarchini. 

 

- Boże, Przez moment myślałem, że ona umarła.

- O Boże, ja też!

- Pierwsza reakcja: Kto umarł?

- Zmroziło mi krew w żyłach na moment.

- Mnie też! Dlaczego zmienili zdjęcie profilowe na takie?!

 

Skąd decyzja biura prasowego brytyjskiej rodziny królewskiej o dobrze właśnie takiego zdjęcia? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Komentarze na profilu The Royal Family
Facebook/The Royal Family
Facebook/The Royal Family

 

3/5
Królowa Elżbieta, książę Filip
ONS

 

Zdjęcie zamyślonej królowej Elżbiety II ubranej w czerń pojawiło się na oficjalnym profilu "The Royal Family" nie bez powodu. Związane jest ono z obchodami brytyjskiego Dnia Pamięci, który przypada na 11 listopada. Z tej okazji członkowie rodziny królewskiej pojawiają się publicznie z broszkami w kształcie maków, które również ma na niefortunnej fotografii królowa Elżbieta. Maki są symbolem pamięci żołnierzy poległych w czasie obu wojen światowych. Podobne broszki nosi w listopadzie m.in. księżna Kate.

4/5
Królowa Elżbieta II
East News

Zatem zdjęcie królowej Elżbiety miało byś symboliczne i refleksyjne, jednak nie wszyscy od razu skojarzyli, że chodzi o obchody Dnia Pamięci.

5/5
Królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującym monarchą Wielkiej Brytanii. Jej koronacja odbyła się 2 czerwca 1953. Obecnie królowa ma 91 lat i jest w świetnej formie. 

Więcej na temat królowa Elżbieta II