Pies Małgorzaty Rozenek-Majdan
Instagram
Newsy

Ogromny dramat Małgorzaty Rozenek: "Straciliśmy najlepszego przyjaciela"

Ogromny dramat Małgorzaty Rozenek: "Straciliśmy najlepszego przyjaciela"

Od kilku tygodnia Małgorzata Rozenek toczyła ciężką walkę o zdrowie i życie swojej suczki, Marianki. Niestety, dziś gwiazda poinformowała o śmierci ukochanego psa. Gwiazda TVN i jej rodzina bardzo przeżywają jej odejście - jak pisze Małgorzata - suczka wniosła do ich domu wiele radości:

Jest nam bardzo smutno i przykro, że nasza kochana Marianka odeszła...lekarze wielu specjalizacji robili wszystko, nie szczędziliśmy czasu ani środków , bo wierzymy że o przyjaciół walczy się do końca... Marianka miała cudowną opiekę w lecznicy dr Bissenika, za co bardzo dziękuję, ale czas spędzony w pseudohodowli gdzie eksploatowano jej organizm ponad miarę zostawił trwały ślad. Po bardzo poważnej operacji kręgosłupa, nerki odmówiły posłuszeństwa. Przez moment było lepiej i wtedy nastąpiło znaczne pogorszenie.  W domu pustka, na kanapie mnóstwo miejsca, reszta panien przestraszona i ta cisza… Ten Wesoły wariat wnosił tyle radości do naszego domu... #gangmajdana stracił bardzo wiele, my straciliśmy najlepszego przyjaciela.

Zobacz także
Małgorzata Rozenek w bluzce w grochy

Małgorzata Rozenek w grochach! Zobacz, gdzie kupisz dziewczęce bluzki w kropki już za 69 zł!

Małgorzata Rozenek

"Nasza Marianka walczy o życie" Małgorzata Rozenek przechodzi bardzo ciężkie chwile, musiała przerwać ferie

Kilka tygodni temu Małgorzata musiała przerwać ferie z rodziną ze względu na zdrowie Marianki. Pies przeszedł ciężką operację na otwartym kręgosłupie:

Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. - pisała gwiazda.

Jeszcze jakiś czas temu dawała znać, że rokowania są coraz lepsze... Niestety, Marianna nie przeżyła. Warto dodać, że Rozenek uratowała suczkę z tzw. "pseudohodowli", gdzie psy tej rady (buldogi francuskie) żyły w okropnych warunkach... 

Małgosia robiła wszystko, żeby uratować Mariankę.

Małgorzata Rozenek z psami
Instagram

Pies Małgorzaty Rozenek-Majdan
Instagram

Pies Małgorzaty Rozenek-Majdan
Instagram

 

East News
Fleszstyle
Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan i wiele innych gwiazd na zdjęciach z 2009 i 2019 roku! Kto zmienił się najbardziej?
Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan i wiele innych gwiazd na zdjęciach z 2009 i 2019 roku! Kto zmienił się najbardziej?

  Ostatnio w internecie panuje moda na udostępnianie swoich zdjęć sprzed dziecięciu lat. Zabawa nazywa się "#10yearschallenge" i cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród gwiazd. Niektóre z nich z chęcią pokazały, jak zmieniły się przez te kilka lat. My również postanowiliśmy wziąć udział w tej zabawie. Wybraliśmy zdjęcia kilku polskich gwiazd zrobione przed dziesięcioma laty. W niektórych przypadkach zmiana jest diametralna! Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się sami! POLECAMY: WOW! Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa!   Agnieszka Kaczorowska w 2009 roku miała 17 lat.   Julia Wróblewska w 2009 roku była 11-latką.  

Małgorzata Rozenek
Newsy
"Nasza Marianka walczy o życie" Małgorzata Rozenek przechodzi bardzo ciężkie chwile, musiała przerwać ferie
"Nasza Marianka walczy o życie" Małgorzata Rozenek przechodzi bardzo ciężkie chwile, musiała przerwać ferie

Małgorzata Rozenek  dzieli się ze swoimi fanami wszystkim - zarówno sukcesami, dobrymi chwilami, jak i gorszymi momentami, o których nie każdy jest w stanie publicznie pisać. Teraz gwiazda przeżywa bardzo ciężki czas w swoim życiu, o czym poinformowała na Instagramie. Okazuje się, że jej ukochany pies, Marianka, jest bardzo ciężko chory. Małgorzata Rozenek opublikowała poruszający wpis i zdjęcia. Małgorzata Rozenek martwi się o ukochanego psa Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że kocha zwierzęta. Sama ma dwa francuskie buldogi, które traktuje jak członków rodziny. Nic więc dziwnego, że gdy Marianka ciężko zachorowała, Małgorzata Rozenek przerwała wyjazd na ferie i razem z rodziną wróciła do domu, by być z pieskiem. Pupil gwiazdy przeszedł już poważną operację na otwartym kręgosłupie. Obecnie cały czas przebywa w szpitalu, bierze leki. Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu😢😢😢 - napisała Małgorzata Rozenek. Gwiazda dodała także, że opisała chorobę Marianki, by zwrócić uwagę wszystkich, że posiadanie zwierzęcia w domu to nie tylko same dobre i miłe chwile, ale także "nerwy, strach i bezsilność" - jak pisze gwiazda. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki - dodała Małgorzata Rozenek. Mamy nadzieję, że Marianka Małgorzaty Rozenek szybko...

Newsy
Dramatyczne nagrania Małgorzaty Rozenek z kliniki: "Rokowania nie są dobre"
Dramatyczne nagrania Małgorzaty Rozenek z kliniki: "Rokowania nie są dobre"

To trudny czas dla  Małgorzaty Rozenek-Majdan i całej jej rodziny. Jeden z ich psów zmaga się z ciężką chorobą. Marianka trafiła do lekarza w bardzo ciężkim stanie. Buldog musiał przejść poważną operację. Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej synowie czuwali przy piesku niemal cały czas. Niestety, rokowania nie są najlepsze, o czym gwiazda poinformowała na swoim Instagramie. Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o życie psa Małgorzata Rozenek-Majdan jest właścicielką trzech psów, które pieszczotliwie nazywa "gangiem Majdana". Marianka dołączyła do nich, ponieważ została uratowana z pseudohodowli. Uroczy buldog momentalnie skradł serca domowników. Suczka dogadała się także z pozostałymi dwoma psiakami. Niestety, jej stan zdrowia uległ ostatnio pogorszeniu. Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że kolejne dni, a nawet godziny, mogą być decydujące.  Gdy tylko gwiazda dowiedziała się o chorobie swojej ulubienicy, przerwała ferie i zjawiła się w Warszawie. Jej pies znajduje się pod opieką najlepszych specjalistów. Niestety, nawet ich umiejętności mogą nie pomóc w walce o życie Marianki.  - Marianka ma dyskopatię, jest po operacji. Niestety wdarła się jeszcze ostra niewydolność nerek. Rokowania ogólnie nie są dobre. Lekarze starają się zrobić wszystko. W ogóle nie je, prawie nie pije, nie kontroluje funkcji fizjologicznych. (...) Wszystko się dzieje bardzo dynamicznie  - zdradziła na instastories Małgorzata Rozenek-Majdan.  Celebrytka nie straciła jednak nadziei. Małgorzata Rozenek-Majdan zapewniła, że zrobi wszystko, aby jej pies mógł normalnie funkcjonować. -  Będzie miała dobrany piękny wózek i mamy nadzieję, że będzie na tym wózku śmigała - przekonuje gwiazda. Trzymamy kciuki za Mariankę!         Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner