Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Z ostatniej chwili: Nie żyje ojciec Pawła Kukiza

Przegrał walkę z chorobą

Jak podał "Fakt", nie żyje ojciec kandydata na prezydenta PR, Pawła Kukiza. Tadeusz Kukiz miał 83 lata i od dawna zmagał się z chorobą nowotworową, która stała się przyczyną jego śmierci. Stan jego zdrowia nagle pogorszył się podczas tegorocznej kampanii prezydenckiej. Paweł Kukiz przerwał kampanię i spotkania z wyborcami, by czuwać nad zdrowiem ojca, wówczas tak pisał na jednym z portali społecznościowych:

Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego ojca. Miłość do Polski zawdzięczam jego wychowaniu. Bardzo przepraszam Olsztynian. Osoby wierzące proszę o Modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty. Wiem, że Modlitwa bardzo pomaga a ja strasznie chciałbym, żeby był świadkiem naszego sukcesu bo w ogromnej mierze jest jego współtwórcą. Dziękuję Wam.

Tadeusz Kukiz jest autorem licznych publikacji medycznych, przez trzydzieści lat był kierownikiem oddziału chorób wewnętrznych w szpitalu w Niemodlinie. W roku 2012 został również odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Paweł Kukiz ma za sobą również zmagania z problemami zdrowotnymi swojej córki. Zobacz: Córka Pawła Kukiza już po przeszczepie!


Zobacz też na Polki.pl: Psychoonkologia czyli psychika kontra nowotwór
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca w wyborach! Zobaczcie Julię, Polę i Hanię. Podobne do taty?
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca

Paweł Kukiz w nadchodzących wyborach parlamentarnych może liczyć na wparcie swoich trzech córek. Julia, Pola i Hania przygotowały wideo, w którym mówią o wsparciu dla ojca w najbliższych wyborach. Córki lidera ruchu Kukiz'15 zamieściły na portalu YouTube filmik, któremu nadały tytuł "Tato, jesteśmy z Tobą". Dwie najstarsze - Julia i Pola - deklarują swoje głosy na ojca, natomiast wszystkie trzy (najmłodsza Hania jeszcze nie może głosować) - zgodnie twierdzą: Chcemy, żeby w parlamencie byli tacy ludzie, jak tato. Czyli szczerzy, bezpośredni, sprawiedliwi.  A przede wszystkim prawdziwi.         Czy Paweł Kukiz ma szanse w wyborach parlamentarnych? Córki Pawła Kukiza mieliśmy już okazję poznać podczas wyborów prezydenckich, w czasie których muzyk ubiegał się o najwyższy urząd w państwie. Pola miała nawet swój udział w prowadzeniu wieczoru wyborczego ojca. Choć wówczas wybory wygrał Andrzej Duda, to Paweł Kukiz uzyskał zaskakujące, ponad 20% poparcie. Głosowali na niego głównie ludzie młodzi. Czy filmik nagrany przez córki Kukiza przysporzy mu kolejnych głosów wśród wyborców z młodego pokolenia? Wcześniej dziewczynami pochwalił się też sam tata, pokazując ich zdjęcie z okazji Dnia Ojca.   Paweł Kukiz z żoną Małgorzatą   Czy dzięki córkom wzrośnie poparcie dla Pawła Kukiza?

Monika Olejnik, Paweł Kukiz
ONS
Newsy
Monika Olejnik wstrząśnięta wypowiedzią Kukiza o czarnym proteście: "Chyba pana posła pogięło!"
Monika Olejnik wstrząśnięta wypowiedzią Kukiza o czarnym proteście: "Chyba pana posła pogięło!"

Monika Olejnik skrytykowała Pawła Kukiza. Polityk udzielił kontrowersyjnej wypowiedzi, w której wyraził swoje zdanie na temat protestów Polek w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Paweł Kukiz nie tylko nie popiera "czarnego protestu" .. .   Polecamy: Kiedy ciąża nie cieszy – depresja ciążowa   Paweł Kukiz o "Czarnym proteście"   Polityk był gościem "Kontrwywiadu" w RMF FM. To właśnie na antenie radia padły słowa, które wiele osób mogły zszokować. Nie mogę zgodzić się ze względów etycznych na projekt, który mówi: róbta, co chceta ze swoim dzieckiem, bo to moje ciało. Trzeba było zdawać sobie sprawę, komu się dawało to ciało i kiedy się dawało, i jak się dawało, że się nie rozleciało... - powiedział Paweł Kukiz. Monika Olejnik bardzo ostro zareagowała na tę wypowiedź. Na swoim Facebooku zamieściła cytat oraz skwitowała go dosadnymi słowami. Chyba pana posła pogięło! - skomentowała dziennikarka. Paweł Kukiz w wywiadzie znaczył, że jest zwolennikiem utrzymania tzw. kompromisu aborcyjnego. Powiedział, że głosował zarówno przeciwko liberalizacji, jak i zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.   Zobacz też: Maja Bohosiewicz krytykuje "czarny protest"! Zobacz, co napisała aktorka!   Monika Olejnik ostro skrytykowała Pawła Kukiza!   Dziennikarka słynie z mocnych wypowiedzi. Czy będzie riposta Kukiza?

Paweł Kukiz
ONS
Newsy
Do sieci trafiło szokujące nagranie z Pawłem Kukizem! A w nim? Bardzo ostre i wulgarne słowa!
Do sieci trafiło szokujące nagranie z Pawłem Kukizem! A w nim? Bardzo ostre i wulgarne słowa!

Paweł Kukiz został nagrany przez swojego kolegę. Prywatna rozmowa Kukiza ze znajomym wypłynęła do sieci. Nagranie wzbudza duże kontrowersje. Padają w nim mocno nieparlamentarne słowa skierowane w stronę byłego posła i działacza Ruchu Narodowego, Artura Zawiszy. To nie pierwszy raz, gdy Paweł Kukiz używa mocnych słów. S prawa nagrań natychmiast została okrzyknięta mianem "Taśm Kukiza" bądź "KukizGate". Temat wzbudził spore zamieszanie w mediach społecznościowych. Na Facebooku powstał profil narodowców "Kukiz nas zdradzi". A co dokładnie Kukiz powiedział o Zawiszy, że wywołało to aż takie emocje? Nienawidzę Zawiszy, ku…, jak go widzę to białej gorączki dostaję. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, ku…, albo Murzynów zastrzelić, dostaję białej gorączki - słyszymy w nagraniu. Następnie Paweł Kukiz pyta swojego rozmówcę, czy ten przypadkiem nie nagrywa rozmowy. Rozmówca zaprzecza. A jednak taśmy Kukiza trafiły do Internetu. Głos w sprawie zabrał sam Artur Zawisza. Pan Paweł Kukiz nie zaprezentował się od najlepszej strony. Jego kolejne wypowiedzi muszą budzić niesmak. Dobrze byłoby, gdyby umiał się zdystansować od własnych słów i wyciągnąć wnioski - powiedział Zawisza portalowi Onet.pl. Na facebookowym profilu byłego posła pojawiło się również specjalne oświadczenie na temat słów Pawła Kukiza. Co do bycia skur…, którego pan Paweł Kukiz nienawidzi i któremu chciał wyp…, to ludzkich uczuć nie będę komentował, bo to zostawiam psychologom - czytamy w poście Zawiszy. Paweł Kukiz na razie nie skomentował sprawy.   Zobacz też: Tomasz Kammel naprawdę mocno o wpisach Kukiza i Pudzianowskiego! Jest reakcja...   Zobacz także: kim jest socjopata   Nagranie słów kontrowersyjnego posła. Paweł Kukiz został...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner