Michał Szpak na zlocie fanów w niebieskiej marynarce

Zlot Michała Szpaka. Co się działo? Artysta zaśpiewał, ale też pozwolił sobie na krytykę i żarty z innych gwiazd!

Michał Szpak na zlocie fanów w niebieskiej marynarce

W sobotę 7 stycznia odbył się Zlot fanów Michała Szpaka w Warszawie. Wokalista oczywiście był tego dnia ze swoimi fanami. Można było sobie zrobić z nim zdjęcia, poprosić o autograf, ale były też inne atrakcje! Gwoździem programu był mini wywiad ze Szpakiem oraz jego występ dla fanów!

Michał Szpak odpowiedział na kilka pytań, a jednym z nich było pytanie o jego marzenia. Wokalista zdradził, że w tym roku ruszą prace nad jego nowym albumem. Chciałby, żeby spodobał się fanom i aby rozgłośnie radiowe też puściły jego piosenki, choć nie będzie o to zabiegał. Według niego teraz radio gra delikatnie mówiąc złe piosenki. 

 

Michał Szpak krytykuje polskie rozgłośnie radiowe

Życzę sobie na ten rok, aby Was nigdy nie zabrakło i abym mógł wydać na świat kolejne dziecko, które będzie mogło Was uszczęśliwiać i osiągnie jeszcze większy sukces. I będziemy grani w rozgłośniach radiowych. Ale jakoś super bardzo o to nie zabiegam, bo słucham czasem polskiego radia. Jest to bardzo rzadko i uważam, że może jedna stacja jest godna tego, aby mnie tam puszczać. Umówmy się, to co leci w radiu dzisiaj, teraz wplotę sobie prywatę - jest straszną kupą. Ale ja widzę, że Wy prężnie bombardujcie wszystko. Myślę, że ludzie zdają sobie sprawę z kim zadzierają - powiedział do fanów Szpak. 

Michał Szpak ma świetne poczucie humoru i na pytanie czy chciałby z którymś z żyjących artystów zaśpiewać w duecie, sprawił, że wszyscy zaczęli się śmiać. 

Bardzo to jest moje wielkie marzenie zaśpiewać z Rafałem Brzozowskim. Będziemy razem śpiewać "Tak blisko"... Zenek Martyniuk, Iwona Węgrowska, a i jeszcze Mandaryna! Także jest kilku - śmiał się Szpak i zaraz dodał: To co powiedziałem to są żarty. Każdy gatunek muzyczny jest potrzebny, każdy rodzaj przesłania jestem w stanie zrozumieć. Ja mam do każdego artysty szacunek, choć wiem, że oni do mnie szacunku nie mają - powiedział Szpak i zebrał ogromne brawa.

Na koniec Michał Szpak wykonał kilka swoich utworów dla fanów. "Jesteś bohaterem" odśpiewali głównie fani, tak kochają tę piosenkę.

 

Michał Szpak "Color of you life" na Zlocie fanów 2017

 

Michał Szpak "Such is life" na Zlocie fanów 2017 w Warszawie.

Zobacz: Panterka, cekiny, złoto tak lubi się ubierać Michał Szpak. A Ty którą jego stylizację lubisz najbarziej. Głosuj w PLEBISCYCIE!

 

Michał Szpak jest uwielbiany przez swoich fanów. Wiele osób przyjechało z zagranicy na ten zlot.

Michał Szpak na zlocie fanów

Więcej na temat Michał Szpak
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08