Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Zielińska ma żal do producentów "Kocham Cię Polsko"

Tęskni za Rogalską

Już wkrótce na antenie telewizyjnej Dwójki będziemy mogli oglądać kolejną edycję programu "Kocham Cię Polsko". Niestety, jak już informowaliśmy kilka dni temu, w show zabraknie znanej i lubianej dziennikarki Marzeny Rogalskiej. Okazało się, że jej miejsce zajmie gwiazda serialu "M jak miłość", Joanna Koroniewska. Decyzja producentów nie spodobała się Katarzynie Zielińskiej, która na planie programu zaprzyjaźniła się z Rogalską. Aktorka na swoim blogu skomentowała ich "rozdzielenie" pisząc list do swojej przyjaciółki.

- Marzena! Wiesz jak jesteś dla mnie ważną osobą i wiesz jak jest mi potwornie przykro, że nie spędzimy ze sobą czasu na planie naszego programu...... Uważam, że takich duetów się nie rozdziela :( Ale wiem również, że nasza przyjaźń dopiero rozkwitła i że kolejne plany i wyzwania przed nami, kolejne zakupy, kolejne popołudnia z ploteczkami, kolejne wieczory z pysznościami i winkiem "wiesz skąd" oraz kolejne nowe wspałniałe projekty! - czytamy na katarzynazielinska.bloog.pl.

Okazuje się, że podobnie jak w przypadku wyrzucenia Katarzyny Skrzyneckiej z "Tańca z gwiazdami", tak i odejście Marzeny Rogalskiej z "Kocham Cię Polsko" wywołało wielkie zamieszanie na forach internetowych. Widzowie rozrywkowego programu w TVP2 są oburzeni, że producenci podziękowali Rogalskiej za współpracę. Wszystko wskazuje więc na to, że Joanna Koroniewska ma przed sobą trudne zadanie. Aktorka musi teraz udowodnić, że poradzi sobie również dobrze jak jej poprzedniczka.

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Stankiewicz w niebieskiej marynarce
TV-Show
Za nami drugi odcinek "Kocham Cię, Polsko"! Co wydarzyło się w odcinku?
Gwiazdy w Kocham Cię Polsko
TV-Show
Co wydarzy się w szóstym odcinku "Kocham Cię, Polsko"? Zobacz ZDJĘCIA
ONS
Newsy
To już pewne! Koroniewska zastąpi Rogalską
Nowa gwiazda w "Kocham Cię Polsko"

Od kilku dni w mediach pojawiają się doniesienia o zmianach w programie "Kocham Cię Polsko". Ostatnio informowaliśmy was o tym, że producenci telewizyjnego show szukają nowej prowadzącej, która zastąpiłaby Marzenę Rogalską. Początkowo spekulowano, że miejsce Rogalskiej zajmie Joanna Liszowska, która ostatecznie wybrała inne show w stacji Polsat. Kogo więc zobaczymy w popularnym programie? Okazuje się, że nową gwiazdą zostanie Joanna Koroniewska ! Wirtualnemedia.pl zamieściły właśnie oświadczenie producenta, w którym tłumaczy on swoją decyzję. - W Holandii, z której pochodzi pomysł teleturnieju, zmiany dowódców drużyn odbywają się regularnie co kilka sezonów. W obecnej edycji "Kocham Cię Polsko" wystąpią gwiazdy dwóch najpopularniejszych seriali Dwójki: Kasia Zielińska z "Barw szczęścia" (jest kapitanką od początku emisji show) i Joanna Koroniewska z "M jak miłość" - zdradził Rinke Rooyens. Uważacie, że Koroniewska sprawdzi się w nowej roli? kb

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner