Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

ZGADNIJ: Która gwiazda pokazała dekolt?

Czego się nie robi dla sławy...
Pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia przyciągnął tłumy gwiazd. Na czerwonym dywanie znane panie prezentowały się wyjątkowo elegancko. Większość z nich zachwyciła nas swoimi stylizacjami, jednak największe zainteresowanie wzbudziła Kasia Nova. Piosenkarka pojawiła się bowiem w odważnej sukni z głębokim dekoltem.

Zauważyliśmy, że gwiazdka robiła wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Kasia Nova podkreślała ogromne wycięcie w sukni, co chwilę łapiąc się za ramiączko, które przesuwała tak, aby pochwalić się czarnymi nakładkami na sutki!

Celebrytka z pewnością chciała wyglądać oryginalnie...niestety, efekt był straszny!
 
 
 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Nova zaręczyła się w święta
Newsy
Polska piosenkarka się zaręczyła! Napisała: "Najpiękniejsza święta w życiu" i pokazała pierścionek! ZDJĘCIE
Gratulacje!

Kasia Nova, polska piosenkarka, właściwie Katarzyna Brodowska, zaręczyła się w święta! Gwiazda pochwaliła się tym ważnym momentem swojego życia na Instagramie i na Facebooku. Pokazała pierścionek zaręczynowy i zmieniła status na profilu społecznościowym na "Zaręczona".   Oficjalne zaręczyny: o czym pamiętać?   Kim jest Kasia Nova? Kasia Nova to polska piosenkarka, która mało kto wie, zaczynała w konkursach Miss! W 2005 roku wzięła udział w konkursie Miss Polski, w którym dotarła do finałowej piętnastki. W 2008 roku wydała swój debiutancki album "Nova". We wrześniu 2017 roku Nova wystąpiła w koncercie głównym podczas 54. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opole .  Ale to co o Kasi Nowej pamięta najwięcej fanów to to, że jest uzależniona... od seksu. Seks jest moim uzależnieniem, lekiem na wszystko oraz... najlepszym kosmetykiem - mówiła w jednym z wywiadów. Kasi i jej narzeczonemu jeszcze raz gratulujemy!   Pomysły na zaręczyny. Jak oryginalnie się oświadczyć?   Piękny pierścionek Kasi Novej.   Zmieniła swój status na Facebooku. Gratulacje!   Gratulacje!

ONS
Newsy
Kasia Nova jak Katie Price!
Z małą różnicą: Katie założyła okulary w dzień, Kasia wieczorem...

Kasia Nova , piosenkarka i uczestniczka Big Brothera, pojawiła się wczoraj na otwarciu nowego butiku marki Pandora. Mimo późnej pory (było już po 20ej), Kasia jako jedyna gwiazda pojawiła się w ciemnych okularach. Białe, plastikowe oprawki dodawały ostrości wizerunkowi Kasi. Podobne okulary nosiła wczoraj modelka Katie Price , który w Londynie próbowała się przemknąć między paparazzi do studia BBC. W niebieskich okularach Katie wyglądała zabawnie. Należy też zaznaczyć, że był to środek dnia i świeciło słońce. Która wygląda ładniej? My stawiamy na Katie!

ONS
Newsy
Rutowicz będzie prowadzić festiwal!
Zupełnie nowa rola. Poradzi sobie?

Królowa tipsów doczekała się wreszcie poważnej roli! I to w szczytnym celu! Jola Rutowicz poprowadzi festiwal "Pomaganie Jest Trendy" w Skarżysku Kamiennej. Jak donoszą organizatorzy festiwalu na rzecz fundacji DKMS, zajmującej się pomaganiem chorym na białaczkę i inne nowotwory zaśpiewają między innymi Ania Wiśniewska, Magda Femme i Kasia Nova... Festiwal oprócz gwiazdy Big Brothera poprowadzą: Mateusz Szymkowiak, oraz Piotr Świerczewski. Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów, oraz zaplanowanej aukcji zostanie przeznaczony zostanie na ratowanie życia siatkarza Jakuba Pastuszki, który zachorował na białaczkę.  Miejmy nadzieję, że Jola nie palnie żadnej głupoty "w swoim stylu"...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner