Oświadczenie członków Linkin Park

Członkowie grupy Linkin Park przerywają milczenie po śmierci Chestera Benningtona. Co dalej z grupą?

Oświadczenie członków Linkin Park

Członkowie grupy Linkin Park wydali oświadczenie w sprawie śmierci lidera grupy, Chestera Benningtona, który w czwartek, 20 lipca, popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się. Artysta miał 41 lat. Jego śmierć wstrząsnęła muzycznym światem. Fani rockowej grupy zadają sobie jednak pytanie: co dalej? Zobaczcie, co napisali koledzy zmarłego muzyka.

Zespół Linkin Park wydał oświadczenie po śmierci Chestera!

Oświadczenie członków zespołu Linkin Park jest napisane w formie listu do Chestera. Muzycy są wciąż w wielkim szoku, nie mogą się pogodzić z jego odejściem:

Drogi Chesterze, nasze serca są złamane. Fala smutku i niedowierzania wciąż przechodzi przez nasze rodziny po tym, co się  wydarzyło. Miałeś wpływ na ogrom istnień, być może nawet nie zdawałeś sobie z tego sprawy. Przez ostatnie kilka dni doświadczyliśmy ogromnej miłości i wsparcia z całego świata, zarówno publicznie i prywatnie. Talinda i twoja rodzina doceniają to i chcą, by świat dowiedział się, że byłeś najlepszym mężem, synem i ojcem. Bez ciebie rodzina nigdy nie będzie już kompletna - piszą muzycy.

Koledzy z zespołu czują ogromną pustkę:

Rozmawiając z tobą przez te wszystkie lata, twoja radość była zaraźliwa. Twoja nieobecność pozostawi pustkę, która nigdy nie będzie mogła zostać zapełniona – brakuje niesfornego, zabawnego, ambitnego, kreatywnego, dobrego, szczodrego głosu. Staramy się pamiętać, że demony, które zabrały cię stąd zawsze stanowiły część twojego życia. To właśnie sposób, w jaki o nich śpiewałeś sprawiał, że ludzie od początku się w tobie zakochiwali. Bez najmniejszego strachu mówiłeś o nich otwarcie, a przez to połączyłeś nas i nauczyłeś nas być bardziej ludzkimi. Miałeś największe serce i nie bałeś się podawać go jak na tacy. 

Zobacz: Co łączy samobójstwo Chestera Benningtona ze śmiercią Chrisa Cornella?

Muzycy nie wiedzą, co dalej z ich zespołem:

Nasza miłość do tworzenia i wykonywania muzyki pozostaje nieugaszona. Choć póki co nie wiemy, jaką ścieżką obierzemy w przyszłości, wiemy już, że życie każdego z nas stało się lepsze dzięki tobie. Dziękujemy ci za ten dar. Kochamy cię i ogromnie za tobą tęsknimy. Do zobaczenia - kończą.

Kilka dni temu trasa koncertowa Linkin Park "One More Light" po Ameryce Północnej, w związku z promocją ich nowej płyty, została odwołana:

Jesteśmy niezwykle zasmuceni śmiercią Chestera Benningtona. Północnoamerykańska trasa Linkin Park "One More Light" została odwołana. Zwrot kosztów można uzyskać w punktach zakupu biletów. Nasze myśli są z tymi, których ta śmierć dotknęła - czytamy w oświadczeniu agencji Live Nation. 

Zobacz także: Lider Linkin Park nie żyje. Osierocił szóstkę dzieci. Poznajcie jego niezwykłą historię!

Oświadczenie członków Linkin Park

 

Chester Bennington miał 41 lat. Osierocił szóstkę dzieci. 

Oświadczenie członków Linkin Park

 

 

Więcej na temat Chester Bennington
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33