Gwiazdy komentują wybory, Żebrowski, Korwin, Wojewódzki
Eastnews

Ponad 60 procent uprawnionych do głosowania Polaków oddało swój głos w wyborach parlamentarnych 2019. Dokładne wyniki poznamy najpóźniej we wtorek rano, ale już teraz Państwowa Komisja Wyborcza pokazała dane z 82,79 proc. komisji wyborczych. Według nich Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 45,16 proc. głosów uzyskując większość w Sejmie, Koalicja Obywatelska 26, 10 proc. a na trzecim miejscu znalazła się Lewica z poparciem 12,10 proc. Polaków. Polskie Stronnictwo Ludowe zdobyło 8,81 proc. głosów a na ostatnim miejscu z wynikiem 6,71 proc. znalazła się konfederacja.

Miażdżący konkurencję wynik Prawa i Sprawiedliwości komentują w sieci tysiące Polaków. Wśród nich również gwiazdy, które niespecjalnie są zadowolone z takiego obrotu spraw. W odpowiedzi na wynik Michał Żebrowski pokazał np. swoje pośladki! Karolin Korwin Piotrowska też nie przebierała w słowach... 

1/5

Zaraz po wynikach wyborów na Instagramie Michała Żebrowskiego pokazało się wideo, na którym aktor jest cały nagi! Towarzyszy mu żona, która jest w ubrana w czarną sukienkę, ale Ola nie zasłania aktora i pozwala mu paradować przed kamerą nago! Filmik powstał w ramach sesji zdjęciowej dla polskiej edycji magazynu "L’Officiel".

Według internautów podpis: "No i d*pa" nawiązuje do niedzielnych wyborów. 

Widzę, że juz wcześniej przygotowaliście się na przegrana 🤣 - napisał jeden z fanów pod filmikiem Żebrowskiego.

2/5
Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

Wyniki wyborów na Instagramie skomentował też Kuba Wojewódzki. Gwiazda TVN-u oszczędnie używała słów. Gdy jeden z fanów poprosił o pocieszenie po wygranej PiS-u, Kuba z przekąsem odpowiedział:

Mnie się podoba. Jestem szczęśliwy🥴🥺🤥 - napisał Jakub. 

Jedna z fanek napisała, że obawia się, że nic się nie zmieni w kraju. Kuba odpowiedział jej: 

Wszystko na TO wskazuje... 🖤

3/5
Karolina Korwin i Michał Piróg
Eastnews

Wpisy w sieci zamieścili również Karolina Korwin Piotrowska i Michał Piróg.

- Można przegrać lub wygrać, ale nie można do cholery rezygnować. Marek Hłasko - napisała Karolina w sieci. 

- I have a dream. (Miałem marzenie) Jeszcze nie teraz jeszcze nie tym razem - dodał Michał Piróg.

4/5
Krzysztof skiba
Eastnews

Na Facebooku Krzysztofa Skiby pojawił się list do prezesa PiS-u, Jarosława Kaczyńskiego. W nim lider zespołu "Big Cyc" napisał, że żywi głębokie przekonanie, że dzięki tej wygranej Unia Europejska niebawem zdechnie. 

- Gratulacje z ZSRR... Towarzyszu Kaczyński! Naród radziecki cieszy się wraz z narodem polskim, z Waszego zwycięstwa wyborczego! Cieszymy się, że po latach pasożytniczych rządów kapitalistów i nieudaczników, udało się Wam odsunąć od władzy zdegenerowane partie przeżarte zachodnimi ideami wolności i demokracji. Towarzysze radzieccy są dumni, że Wasza Partia, a wraz z nią, zdrowa część narodu polskiego, podążać będzie teraz śmiało na Wschód, tam gdzie szczęście ludzkości i dobrobyt buduje się kosztem innych - zaczął Skiba. 

5/5
Leszek Stanek i Jeschke
eastnews

Niezależnie od wyników wyborów Leszek Stanek na swoim Instagramie poprosił o szacunek do drugiego człowieka. 

Świat będzie inny, my się zmienimy... ale jeśli chcemy żeby inni nas szanowali powinnismy ten szacunek również okazać... Nasze wybory są ważne! Dla tego szanujmy wybory innych. Demokracja nie oznacza ze każdy będzie myślał tak samo... taka sytuacja.

Z kolei Jacek Jeschke wynik skomentował krótkim memem na Instastories. 

Matko Bosko. Co się stanęło?