Marta Wierzbicka komentuje plotki
ONS

Marta Wierzbicka od czasu sesji w "Playboyu" i wyznaniach o swoich dużych piersiach jest ulubienicą tabloidów. Aktorka ograniczyła wprawdzie swoją medialną działalność i stara się już udzielać mniej kontrowersyjnych wypowiedzi, nie przeszkadza to jednak prasie brukowej w publikowaniu kolejnych sensacyjnych wiadomości na jej temat. Kilka tygodni temu jedna z gazet poinformowała, że Wierzbicka wzorem zagranicznych gwiazd nagrała seks-taśmę. Przypomnijmy: Wierzbicka jak Kardashianka? Nagrała seks-taśmę z narzeczonym

Celebrytka spotyka się od kilku lat z Maciejem Zawadzkim, para nawet się zaręczyła. Zakochani byli ostatnio na wakacjach, ale jak twierdzi "Fakt", romantyczna podróż nie skończyła się dla nich najlepiej. Tabloid z przejęciem donosi o tym, że podczas wyjazdu oboje dopuścili się zdrad, a obecnie chodzą na terapię dla par, aby uratować związek. Co na te sensacyjne doniesienia sama zainteresowana? Poprosiliśmy ją o komentarz.

Zobacz: Co kręci Wierzbicką w mężczyznach? Marta o swoich fetyszach
 

Takie doniesienia za każdym razem rozbawiają mnie tak samo, można je tylko skwitować śmiechem. Jadę właśnie autem do Warszawy i przede mną sześć godzin drogi, ale dzięki temu niusowi to będzie wesoła podróż - skomentowała w rozmowie z AfterParty.pl Wierzbicka.


Kibicujecie jej związkowi?

Zobacz: Marta Wierzbicka już urządziła swoje mieszkanie. Tak wygląda efekt końcowy

Tak mieszkają Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki: