Figura Kim Kardashian po ciąży
tmz.com

Kim pokazała się pierwszy raz po porodzie. Wyraźnie SCHUDŁA

Figura Kim Kardashian po ciąży
tmz.com

Ciąża Kim Kardashian wzbudzała na całym świecie sporo emocji. Celebrytka w ciągu dziewięciu miesięcy przytyła ponad 30 kilogramów. Po urodzeniu North West amerykańska gwiazda zapowiedziała, że pokaże się publiczne dopiero, gdy wróci do normalnej wagi. Zobacz: Kardashian przeszła na drakońską dietę

Dziś świat obiegły pierwsze Kim po ciąży, a pokazał je popularny amerykański serwis TMZ.com. Gwiazda w towarzystwie Kanye'go Westa pod osłoną nocy wychodziła z kliniki zdrowia. Parze towarzyszyła niania, która w nosidełku niosła ich córeczkę. Niestety paparazzi nie uchwycili twarzy dziewczynki, gdyż zasłaniała ją tetrowa pieluszka.

Na fotkach widać, że Kardashian zrzuciła już część pociążowych kilogramów. Jednak trochę nadwagi jej jeszcze zostało. Chyba, że to wina warstwowej stylizacji, którą Kim miała na sobie. Luźne ubrania w przewiązane w tali optycznie ją bardzo poszerzyły.

Teraz pozostaje nam już tylko czekać aż Kim oficjalnie zaprezentuje się na czerwonym dywanie. Ciekawe też, czy celebrytka zdecyduje się w końcu pokazać twarz córeczki?

Zobacz: Kim Kardashian pokazała się po porodzie w talk show swojej mamy
(fot. TMZ.com)

Ciążowe stylizacje Kim Kardashian:

Więcej na temat Kim Kardashian
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54