Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Monika Richardson broni córki Zamachowskiego
ONS
Newsy

Zamachowski trafił do szpitala w Wielkopolsce. Towarzyszy mu Richardson

Co dolega aktorowi?

Małżeństwo Zamachowskich wzbudza ogromne emocje i nie da się ukryć, że jest jedną z "ulubionych" par, które na celownik wzięły sobie tabloidy. Doniesienia dotyczące skomplikowanej sytuacji rodzinnej słynnego aktora i dziennikarki to już niemal chleb powszedni. Przypomnijmy: Córka Zamachowskiego nie zdała matury? Głos zabrała... Richardson

Dziś "Fakt" donosi, że Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala w Kaliszu w województwie Wielkopolskim. Towarzyszy mu Monika Richardson, ale wszystko wskazuje na to, iż zdrowie aktora nie jest w żaden sposób zagrożone. Tabloid dodaje, że Zbigniew trafił tam na planowany od dłuższego czasu zabieg ortopedyczny, a szpital specjalizuje się m.in. w rekonstrukcjach więzadeł. Lekarz odpowiedzialny za zabieg gwiazdora nie chciał jednak potwierdzić tych informacji w rozmowie z gazetą.

Pozostaje życzyć tylko zdrowia!

Zobacz: Zgrzyt u Zamachowskich na imprezie. Córka aktora dobitnie pokazała swój stosunek do Richardson

Tak wyglądał ślub Zamachowskiego i Richardson:

Monika Richardson broni córki Zamachowskiego
ONS
Newsy
Córka Zamachowskiego nie zdała matury? Głos zabrała... Richardson
Monika komentuje doniesienia prasy

Małżeństwo Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson nie należy do najłatwiejszych. Nie wynika to jednak z winy samych małżonków, a bardziej z emocji, które wzbudza ich związek. Wiele mówi się też o tym, że dzieci aktora nie do końca akceptują nową wybrankę swojego ojca, czego nie boją się publicznie manifestować. Przypomnijmy: Zgrzyt u Zamachowskich na imprezie. Córka aktora dobitnie pokazała swój stosunek do Richardson Swoje niezadowolenie manifestowała też najstarsza córka Zamachowskiego, Maria . Ślub ojca odbył się w okolicach jej matury i jak donosił dzisiejszy "Fakt", zaaferowana problemami osobistymi dziewczyna nie zdała wszystkich egzaminów. Tabloid upatrywał przyczyn w napiętej sytuacji rodzinnej i mało idealnej relacji z Richardsoną. Nieoczekiwanie jednak w jej obronie postanowiła stanąć właśnie Monika. Dziennikarka skomentowała doniesienia na fanpejdżu prowadzonym przez jej fanów.   To nieprawda! Marysia zdała maturę! Pozdrawiam, Monika - skwitowała krótko. Myślicie, że to pozytywnie wpłynie na ich kontakt? Zobacz: Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson   Zdjęcia ze ślubu Zbigniewa i Moniki Zamachowskich:

Justa o Zamachowskiej
ONS
Newsy
Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson
Monika jej odpowie?

Relacje łączące Monikę Richardson i byłą żonę Zbigniewa Zamachowskiego od wielu miesięcy nie należą do udanych. Dziennikarka przy każdej możliwej okazji  mniej lub bardziej subtelnie wbija szpilę matce dzieci swojego nowego męża. Czasami jej słowa są naprawdę bolesne i wyjątkowo mocne. Aleksandra Justa konsekwentnie jednak odmawiała komentowania publicznie zachować Moniki. Przypomnijmy: Richardson o byłej żonie Zamachowskiego. Padły mocne słowa Czarę goryczy przelał list otwarty, który wystosowała najstarsza córka Zamachowskiego. Wciąż jednak nie było żadnego komentarza ze strony Justy. Wszystko ma jednak swoje granice cierpliwości, bowiem największa zainteresowana w sprawie, wreszcie zabrała głos. Aktorka dość miała uszczypliwości ze strony Moniki i udzieliła wywiadu dla magazynu "Pani". Zachowanie Richardson zostało przez nią potępione w mocnych słowach.    Po pierwsze, zrobiłam bardzo dużo, żeby nasza rodzina była cała. Ale się nie udało. Po drugie, to strasznie małe i niezbyt empatyczne wobec bliskich osób, kiedy na łamach prasy załatwia się rodzinne, najbardziej intymne w życiu sprawy. Uważam, że to bardzo tanie, słabe i tandetne, kiedy kosztem innych, a zwłaszcza dzieci, buduje się swój wizerunek – powiedziała    Ciekawe czy świeżo upieczona panna młoda zdecyduje się na odpowiedź? Mamy wrażenie, że nie będziemy długo na nią czekać.  Zobacz: Monika Richardson w tarapatach. Może stanąć przed sądem   Ślub Zamachowskich:

AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Richardson opowiedziała o seksie z Zamachowskim
O której porze lubią "to" robić?

Związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zaskoczył wszystkich. Informacje o romansie prezenterki i aktora wywołały ogromne zamieszanie w świecie show-biznesu. Dopiero kilka tygodni temu Zamachowski i Richardson pojawili się na oficjalnej imprezie, gdzie fotoreporterzy uwiecznili zakochaną parę. Od tamtej chwili Zamachowski i Richardson nie ukrywają swojego uczucia. Tak też było kilka dni temu, kiedy to na wizji dziennikarka opowiedziała o seksie ze swoim partnerem. - Robiłam to przedwczoraj- usłyszeli widzowie programu  "Raz lepiej, raz gorzej". Ze Zbyszkiem? - zapytał ją współprowadzący, Roman Czejarek.   - Owszem, w sypialni- pochwaliła się Monika Richardson, która dodała kilka szczegółów... Rano, rano. Ja naprawdę wolę rano . Ciekawe tylko, czy Zbigniew Zamachowski jest zadowolony z wyznania swojej partnerki na wizji. Wpadkę możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner