Żarty gwiazd na Prima Aprillis
ONS
Nabraliście się?
1/9
Żarty gwiazd na Prima Aprillis
ONS

Wczoraj było Prima Aprillis, więc gwiazdy i portale postanowiły zrobić psikusa swoim fanom i czytelnikom. Niektórym udało się to bardziej, innym mniej. My postanowiliśmy zebrać najlepsze w jedną całość. Kto był najbardziej kreatywny? Agata Kulesza, Agnieszka Jastrzębska, Iza Lach, czy może Dawid Woliński?

My w tym roku skusiliśmy się na drobny żarcik z Izabelą Kisio-Skorupą. Oczywiście szybko rozszyfrowaliście ile prawdy w tej plotce było. Zobacz: Mama Kisio wydaje książkę!

Zobaczcie, kto jeszcze próbował nas wkręcić.

2/9
Edyta Górniak pod studiem Pytania na Śniadanie
ONS

Dzisiaj Gracjan Kalandyk udostępnił na Instagramie zdjęcie z Edytą Górniak i powiadomił swoich fanów o tym, że wspólnie nagrają piosenkę:

Rozpoczynamy prace nad wspólnym utworem wraz z Panią Edytą !!!

3/9
Beata Tadla w Pytaniu na Śniadanie
Akpa

Jeden z portali plotkarskich - flesik.pl - opublikował newsa na temat ciąży Beaty Tadli, która związana jest z Jarosławem Kretem. W artykule pojawiła się nawet wypowiedź "osoby z otoczenia":

Beata jest w pierwszym trymestrze ciąży. Oboje bardzo się cieszą.

4/9
Dawid Woliński na urodzinach Fundacji Wiewiórki Julii
Akpa

Dawid Woliński wrzucił na swój profil na Instagramie selfie z największymi gwiazdami Hollywood, czyli Angeliną Jolie i Bradem Pittem. Nabraliście się?

5/9
Michał Wiśniewski na obiedzie noworocznym
Akpa

Zespół Coma, którego liderem jest Piotr Rogucki również postanowił zrobić swoim fanom kawał. Muzycy zapowiedzieli, że ich najnowszą trasę koncertową będzie supportował Michał Wiśniewski

6/9
Agata Kulesza na konferencji serialu "Krew z krwi"
ONS

Agata Kulesza niewątpliwie odniosła ogromny sukces. Dzisiaj w internecie pojawiła się okładka amerykańskiego Vogue'a  z aktorką, a na niej informacja, że zagra w najnowszym filmie Clinta Eastwooda. 

7/9
Agnieszka Jastrzębska na koncercie "Oda do wiosny"
ONS

Agnieszka Jastrzębska, która rozmawia z gwiazdami chciała wkręcić widzów, że była na imprezie z aktorami "Mody na Sukces". Materiał był zmontowany tak, że Polacy rzeczywiście mogli odnieść wrażenie, że to działo się naprawdę. 

Poza tym prowadzący "Dzień Dobry TVN" sugerowali, że Agnieszka zagrała w amerykańskim serialu jedną z ról.

8/9
Żart Prószyński i S-ka na Prima Aprillis
Facebook

Wydawnictwo Prószyński i S-ka ogłosili na swoim profilu na Facebooku, że wydadzą książkę, w której zawarte będą biografie największych muzyków XXI wieku. Pierwszy tom ma dotyczyć Sandu Ciorba.

9/9
Justin Timberlake w Brazylii
Twitter

Portal qultqultury.pl poinformował o tym, że Justin Timberlake ma nagrywać piosenkę z polską wokalistką, Izą Lach. Podobno artystkę polecił Snoop Dogg, który już tworzył z Polką.