Sanatorium miłości zaręczyny
Newsy

Zaręczyny w "Sanatorium miłości"! Zaskakująca decyzja uczestników...

Pierwsze zaręczyny w programie "Sanatorium miłości"! Która para zdecydowała się na wspólną przyszłość?

Sanatorium miłości” do tej pory nie mogło się pochwalić tak spektakularnymi efektami w łączeniu par, jak dzieje się to w programie „Rolnik szuka żony”. Żadna para z pierwszej edycji nie przetrwała, a seniorzy oprócz miło spędzonego czasu i wspomnień nie mogli pochwalić się, że w programie znaleźli miłość. Aż do teraz! Jak informuje „Na Żywo” jedna z par drugiej edycji „Sanatorium miłości” się zaręczyła! Zobaczcie, o kogo chodzi...

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Zaręczyny w „Sanatorium miłości”!

Jak wiadomo program „Sanatorium miłości” był nagrywany jakiś czas temu, a zdjęcia z planu pokazywała na swoim Instagramie prowadząca, Marta Manowska. Już po kilku odcinkach było oczywiste, że niektórzy kuracjusze są sobą zafascynowani. Jedną z takich par byli Stenia i Władysław! Jednak szybko się okazało, że o serce przystojnego kuracjusza zabiegają jeszcze dwie inne uczestniczki. Teraz jest już jasne, którą z kobiet wybrał Władysław, a nawet zdecydował się na tak poważny krok, jak oświadczyny! 

Po raz pierwszy w historii programu 'Sanatorium miłości' zaręczyło się dwoje uczestników! Władysław Pieszko poprosił Stanisławę Kowalską o rękę, a ta nie odmówiła - informuje  "Na Żywo".

Jednak ta relacja nie obędzie się bez burzliwych momentów:

Uczucie łączące parę wystawione będzie jednak na próbę. Podobno zakochani pokłócą się. Władysław udzielił też wywiadu na temat swoich potrzeb seksualnych, czym zszokował uczestniczki show" - czytamy w magazynie "Na  Żywo".

Jeszcze nie ma informacji, czy para zdecyduje się stanąć przed ołtarzem. Jeśli podejmą taką decyzję, będą pierwszą parą, która połączył program „Sanatorium miłości”!

 

Stenia jest pewną siebie, atrakcyjną kobietą, dlatego nic dziwnego, że zauroczyła Władysława.

Stenia z
Facebook

Stenia i Władysław od razu przypadli sobie do gustu!

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook

 

Zobacz także
Uczestnicy "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości": czy masz już swoją ulubioną kuracjuszkę? Zagłosuj na nią w naszym plebiscycie!

Sanatorium miłości  odcinek 5

Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?

 

Iwona z "Sanatorium miłości"
East News
TV-Show
Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie?
Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie?

Iwona jest jedną z najbardziej energicznych uczestniczek " Sanatorium miłości ". Kobieta ćwiczy , stale się uśmiecha i lubi flirtować. To wszystko sprawia, że niemal wszyscy mężczyźni w programie adorowali kuracjuszkę. A co na ten temat uważa sama Iwona? Czy złamała komuś serce w programie? Jak czuje się widząc, że mężczyźni o nią zabiegają? Obejrzyjcie wideo i poznajcie odpowiedzi na te pytania! Okazuje się, że po udziale w programie Iwona wykorzystuje swoją popularność, aby zachęcać innych emerytów do korzystania z życia. A jak to robi? Zobaczycie w filmie!  

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy
Władek z "Sanatorium miłości" jest zakochany! Szybko zapomniał o Steni
Władek z "Sanatorium miłości" szybko zapomniał o Steni. Już znalazł nową partnerkę!

Stenia i Władek byli najpopularniejszą parą 2. edycji „ Sanatorium miłości ”, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, a kobieta  ostatecznie czuła się poniżona przez mężczyznę , kiedy zobaczyła jego zachowanie wobec innych uczestniczek w programie. Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem". Teraz okazuje się, że mężczyzna zapomniał już o byłej partnerce i znów jest zakochany! Władek z "Sanatorium miłości" ma nową partnerkę! Władek był największym amantem drugiej edycji "Sanatorium miłości". Mimo relacji ze Stenią nie rezygnował z flirtu z pozostałymi uczestniczkami programu. Teraz ich związek przeszedł już do historii, ale mężczyzna nie rozpaczał długo i w połowie marca poinformował za pomocą Facebooka, że jest w związku. Jego wybranką jest tajemnicza Halinka z Krakowa, co potwierdził sam Władek pisząc: Nie żadna Stanisława ps. Stenia, LECZ NA ZAWSZE HALINKA Z KRAKOWA. Pozdrawiam serdecznie - napisał niedawno Władek na Facebooku. Czy teraz Władysław znalazł już prawdziwą miłość? Zobacz także:  Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają" 17 marca Władysław P. z "Sanatorium miłości" zmieniła status na Facebooku na "w zawiązku"! W programie Stenia i Wiesław stworzyli pierwszą parę. Jednak mężczyzna adorował też inne uczestniczki "Sanatorium miłości"!  

Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook
Newsy
Stenia z "Sanatorium miłości" ma żal do Władysława! Poszło o zdradę...
Stenia z "Sanatorium miłości" została poniżona przez Władysława!?

Związek Steni i Władysława w „ Sanatorium miłości ” był jednym z najgorętszych. Para przypadła sobie do gustu i szybko zaczęli się spotykać. Jednak po emisji programu okazało się, że Władysław był naprawdę rozchwytywany i o jego względy zabiegały aż trzy uczestniczki. Kiedy Stenia na ekranie zobaczyła zachowanie Władka była bardzo rozczarowana i nie przebierała w słowach. Zobaczcie, jak oceniła byłego partnera! Stenia ostro o zachowaniu Władka! W „Sanatorium miłości” Władysław deklarował, że to Stenia jest kobietą jego marzeń, ale pozwalał sobie również na komplementy i czułe słówka w kierunku innych uczestniczek. Szybko przylgnęła do mężczyzny łatka podrywacza, co zupełnie  mu nie przeszkadzało. Okazuje się  jednak, że Stenia czuje się urażona jego zachowaniem, o czym wprost powiedziała w rozmowie z tabloidem: Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem". Chodzi oczywiście o wspólną kąpiel Bożeny i Władysława w jacuzzi, kiedy mężczyzna pozwolił sobie na dwuznaczne zachowanie i chwycił uczestniczkę za biust. Co zaskakujące niedługo potem wyznał swoje uczucia Steni, która o wszystkim dowiedziała się dopiero po emisji programu w TVP! To zachowanie wydaje się kobiecie niedopuszczalne! A jak Wy oceniacie tę sytuację?   Stenia i Władek byli pierwszą parą w 2. edycji "Sanatorium miłości" Władysław był jednym z najbardziej rozchwytywanych uczestników w programie.     

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner