Zapłakana Ewa Chodakowska
Newsy

Ewa Chodakowska płacze na Facebooku. O co chodzi?

Dodała długi wpis

Ewa Chodakowska często reaguje bardzo emocjonalnie na sytuacje, które ją spotykają i mocno się wzrusza, kiedy dostaje dużo wsparcia od fanów. Wczoraj na jej profilu na Facebooku pojawiło się zdjęcie trenerki jak płacze. O co chodzi?

Chodzi o list, który przysłała jedna z fanek. Gwiazda zaproponowała jej pojawienie się na okładce magazynu "Be Active", ponieważ przeszła ogromną metamorfozę i schudła kilkadziesiąt kilogramów. Ania, autorka wiadomości, doprowadziła do łez Chodakowską, pisząc ile ma od niej wsparcia i jak wiele zrobiła dla polskich kobiet. Co jeszcze napisała?

Ok, trochę ochłonęłam. Myślenie racjonalne wraca. I zdolność artykulacji myśli. Ewa, tylko ja i inne dziewczyny, które schudły kilkadziesiąt kilogramów wiedzą, jak żelazną dyscypliną, wewnętrzną motywacją i wręcz zaciekłością trzeba się wykazać, by KAŻDEGO dnia pokonywać granice własnych możliwości. Ile potu i łez trzeba wylać w matę, by osiągnąć cel. Myślę, że śmiało mogę napisać w imieniu innych dziewczyn: płakałyśmy w te maty. Ze złości, że jest ciężko, że doprowadziłyśmy się do otyłości, że nie możemy machnąć jeszcze tylko ten jeden raz nogą 😉. Mam świadomość tego, że sama tego dokonałam i nikt nie wykonał za mnie ani jednego powtórzenia. ALE! To Ty wymyśliłaś te programy.

Słowom uznania nie było końca:

To Ty wymyśliłaś jak do nas, kanapowców pizzojadków dotrzeć, to Ty wiedziałaś w jakie nuty uderzyć, żeby pociągnąć nas wszystkie za sobą. To Ty, ryzykując wiele we własnym życiu, by realizować marzenia, pokazałaś, że w strefie komfortu nic nie zdziałasz. Zmobilizowałaś nas dla naszego własnego dobra. Masz ogromną moc oddziaływania, wpływasz na ludzkie umysły i sposób myślenia i dzięki Ci wielkie, że tę "władzę" wykorzystujesz w tak pozytywny sposób. Ktoś inny zrobiłby z tą władzą straszne rzeczy, historia zna przypadki 😜 Jesteś dobrym człowiekiem. Naprawdę śmiało mogę powiedzieć, że zmieniłaś moje życie. I bardzo, bardzo dziękuję za to ogromne wyróżnienie. Będę zaszczycona spotkaniem z Tobą i wspólną okładką. 🙌🏻 ❤❤❤ A póki co, frunę na trening! 😂 to będzie moje ukochane i najbardziej radosne Turbo Spalanie! Dziękuję!"

Ewa nie mogła powstrzymać ze wzruszenia łez i przyznała, że takie osoby i wiadomości są dla niej największą motywacją.

Zobacz: Metamorfoza z Ewą Chodakowską w 21 dni. Jest nowa płyta z ćwiczeniami
 

Zapłakana Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Chodakowska o planowaniu ciąży
ONS
Newsy
Chodakowska zasypywana mailami od fanów. Na niektóre odpisuje szablonowo
Liczba wiadomości robi wrażenie

Ewa Chodakowska odniosła w Polsce ogromny sukces i jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w naszym kraju. Jej profil na Facebooku śledzi ponad milion użytkowników, ale nie brakuje też osób, które nie podzielają entuzjazmu nad jej osobą, co było powodem kilku mniejszych lub większych afer z których Chodakowska musiała się tłumaczyć.  Przypomnijmy: Chodakowska tłumaczy się z wykształcenia. Pokazała dowód Nie zmienia to jednak faktu, że Ewa jest dla swoich fanów nie tylko trenerką, ale również przyjaciółką, której zwierzają się z największych sekretów ze swojego życia. Trenerka do tej rzadko opowiadała mediom o relacjach między nią a jej fanami, kilka razy zrobiła jednak wyjątek - również dla nas.  W specjalnej rozmowie z AfterParty.pl Ewa opowiedziała o tym w jaki sposób komunikuje się z czytelnikami jej strony i na ile wiadomości odpisuje. Musimy przyznać, że liczba otrzymywanych maili jest imponująca, a Chodakowska wykazuje się niezwykle rzadkim dziś podejściem do fanów, ponieważ na większą część z nich odpowiada.    Jeszcze nie tak dawno można było dokładnie zobaczyć na Facebooku jaka jest liczba wiadomości. Ja widziałam jak ona drastycznie, ale z drugiej strony bardzo pozytywnie rośnie z dnia na dzień, bo wpadało około tysiąca wiadomości dziennie. Teraz coś się wydarzyło w systemie facebookowym, że ja widzę tylko 20+, czyli to jest liczba która sugeruje o tym ile jest wiadomości - tych wiadomości na chwilę obecną jest około 10 tysięcy, około 15 tysięcy. Przez ostatni czas staram się odpowiedzieć w ciągu dnia na około 300 maili mniej więcej. To jest bardzo dużo, bo możemy sobie przeliczyć, jeżeli nawet na jednego maila poświęcamy minutę to już jest dużo. Nie ukrywam, że bardzo często odpowiadam szablonowo - kopiuj, wklej. Jeżeli jest to samo pytanie, które powiela się już po raz...

Ewa Chodakowska pokazała męża
Akpa
Newsy
Ewa Chodakowska pokazała narzeczonego na targach książki. Przystojny?
To dzięki niemu jest teraz królową fitnessu

Wczoraj w Warszawie odbyły się targi książek gwiazd, które przyciągnęły tłumy zainteresowanych. Wśród nich mogliśmy zobaczyć m.in. Ewę Chodakowską . Przypomnijmy: Gwiazdy promują swoje książki na targach w Warszawie Królowa polskiego fitnessu nie była jednak na targach sama - towarzyszył jej narzeczony, Lefteris Kavoukis . Lefteris na co dzień pracuje jako trener personalny. Ewa poznała go będąc w Grecji i to on zaszczepił w niej miłość do ćwiczeń i fitnessu i można śmiało uznać go za kreatora gwiazdy. Nie dziwi zatem, że zakochana Chodakowska promując swoją książkę pozowała nieustannie z mężem, bo również on jest ojcem tego sukcesu. Kavoukis nie miał nic przeciwko obecności fotoreporterów, chętnie podpisywał też książki i rozmawiał z fankami talentu swojej partnerki, których w Polsce nie brakuje. Rosnąca popularność Chodakowskiej raczej nie ucieszy Marioli Bojarskiej-Ferenc, która ostatnio posumowała osiągnięcia Ewy w bardzo ostry sposób. Przypomnijmy: "Amatorka! Skąpa wiedza, ogromny tupet! " Zobaczcie Ewę Chodakowską z Lefterisem Kavoukisem. Pasują do siebie? Zobacz też Ewę Chodakowską i inne gwiazdy na Targach Książki w Warszawie:

East News
TV-Show
Cezary z "Sanatorium miłości" wysłał jej list miłosny. Nie uwierzycie, o którą uczestniczkę chodzi!
Cezary z "Sanatorium miłości" wysłał jej list miłosny. Nie uwierzycie, o którą uczestniczkę chodzi!

Cezary Mocek był jednym z najbardziej lubianych uczestników " Sanatorium miłości ". Zawsze wesoły i przyjazny, świetnie dogadywał się z pozostałymi kuracjuszami. Z każdej, nawet niezręcznej sytuacji potrafił wybrnąć. Wiadomość o jego śmierci poruszyła wszystkich uczestników pierwszej edycji programu, którzy w wywiadach nie potrafili ukryć łez wspominając mężczyznę. Okazuje się, że po zakończeniu show Cezary Mocek bardzo często rozmawiał z Wiesławą Kwiatek. Oboje wiele obiecywali sobie po tej znajomości, planowali nawet wspólny wyjazd. Kobieta dostała nawet miłosnego sms-a. Zobaczcie, co jej napisał Cezary! Wielka przyjaźń Cezarego i Wiesi z Sanatorium miłości Jak donosi se.pl, znajomość pary zaczęła się rozwijać po zakończeniu programu. Rozmawiali ze sobą godzinami przez telefon, niestety ze względu na dużą odległość nie mogli się często widywać. Wiesia zdradziła, że bardzo tego żałuje: Płaczę i wspominam wszystkie miłe chwile. Żałuję, ze nie rzuciłam wszystkiego i nie pojechałam do tego szpitala. Takich mężczyzn jak Cezary już nie ma na tym świecie - wyznała Wiesława Kwiatek w rozmowie z se.pl   Wiesia otrzymała nawet miłosnego sms-a od Cezarego. Mężczyzna w ten sposób pokazał, jak potrafi być romantyczny i słowami Adama Asnyka powiedział, ile dla niego znaczy Wiesia.  „Jednego serca! tak mało, tak mało; Jednego serca trzeba mi na ziemi! Coby przy moim miłością zadrżało; A byłbym cichym pomiędzy cichymi… Jednych ust trzeba! Skąd bym wieczność całą; Pił napój szczęścia ustami moimi; I oczu dwoje, gdzie bym patrzał śmiało; Widząc się świętym pomiędzy świętymi.; Jednego serca i rąk białych dwoje! Coby mi oczy zasłoniły moje; Bym zasnął słodko, marząc o aniele; Który mnie niesie w objęciach do nieba… Jednego serca! tak mało mi trzeba; A jednak widzę, że żądam za wiele! – Czy jest...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner