Zamachy w Brukseli
East News
Newsy

Dramatyczne zdjęcia z Brukseli! Po wybuchach na lotnisku i w metrze jest wielu zabitych i rannych

Dramatyczne zdjęcia z Brukseli! Po wybuchach na lotnisku i w metrze jest wielu zabitych i rannych
Szokujące sceny na lotnisku
Anja Rubik, Michał Malitowski, Martyna Wojciechowska
ONS
Newsy
Rubik, Malitowski, Wojciechowska przerażeni zamachami w Brukseli! Jakie były pierwsze reakcje gwiazd?
Rubik, Malitowski, Wojciechowska przerażeni zamachami w Brukseli! Jakie były pierwsze reakcje gwiazd?

Gwiazdy łączą się w bólu z ofiarami zamachów w Brukseli. Tragiczne wydarzenia w Belgii wywołały ogromne emocje również wśród znanych osobistości. W eksplozjach, do których doszło dziś rano na lotnisku oraz w metrze w Brukseli zginęły 34 osoby, a wiele jest rannych. Ostateczna liczba ofiar nie jest jeszcze znana. Wśród poszkodowanych znalazło się trzech obywateli Polski. Przebywają oni obecnie w szpitalu. Tragiczne wydarzenia wywołały ogromne poruszenie wśród gwiazd. W internecie pojawiły się pierwsze reakcje. Gwiazdy o zamachach w Brukseli Jako jedna z pierwszych zareagowała Anja Rubik. Polska top modelka zamieściła na swoim Instagramie poruszające zdjęcie dziecka z tabliczką, na której znajduje się napis w języku angielskim: Kiedy siła miłości weźmie górę nad miłością do władzy, na świecie zapanuje pokój. Modelka zaznaczyła w hashtagach, że łączy się z Brukselą. Równie ściskający serce post pojawił się na profilu Michała Malitowskiego. Tancerz i juror "Tańca z Gwiazdami" zamieścił kolaż zdjęć z zamachu ze swoim zdjęciem z niedawno narodzoną córeczką. Miejsce, w którym parkuję swój samochód co tydzień. Miejsce, gdzie urodziła się moja córka. To może się zdarzyć każdemu z nas. Połączmy się - napisał Malitowski. Również Martyna Wojciechowska łączy się z ofiarami zamachów i ich rodzinami. Na Facebooku dziennikarka napisała: Jestem myślami z Belgią. M. Zobacz też: Andrzej Duda o atakach terrorystycznych w Brukseli: "Jestem zszokowany!". Co powiedziała Beata Szydło?   Anja Rubik zamieściła na swoim Instagramie poruszające zdjęcie. Michał Malitowski również przeżywa zamach w Brukseli. Martyna Wojciechowska zamieściła na swoim Facebooku wzruszający post.  

Zamachy w Brukseli
East News
Newsy
Terlikowski porównał zamachy terrorystyczne w Brukseli do EUTANAZJI! W sieci zagrzmiało
Terlikowski porównał zamachy terrorystyczne w Brukseli do EUTANAZJI! W sieci zagrzmiało

Tomasz Terlikowski skomentował na Twitterze zamachy terrorystyczne, do których doszło dzisiaj w Brukseli - na lotnisku oraz na stacji metra. Do tej pory liczba potwierdzonych śmiertelnych ofiar zamachu cały czas rośnie - mówi się o ponad trzydziestu zabitych. Wiadomo, że wśród rannych jest troje Polaków. Świadkowie zamachów byli przerażeni i do tej pory z trudem mówią o tym, co się stało.     Co napisał Terlikowski o zamachach? Jego słowa są naprawdę mocne. Terlikowski zamieścił kilka wpisów na Twitterze: W Belgii w 2015 r. lekarze zabili 2021 osób - napisał Tomasz Terlikowski. - Islamscy terroryści, jak na razie trzydzieści kilka. I kto tu jest prawdziwym zabójcą?   2021 to nie liczba aborcji w Belgii. Tych jest o wiele więcej. To liczba eutanazji.   To jest atakowanie eutanazistów i aborcjonistów, którzy mordują jak terroryści. W sieci po tych słowach Terlikowskiego zagrzmiało. Niektórzy uważają, że Terlikowski "w obliczu takiej tragedii powinien zamilknąć". Zarzucono mu również brak empatii. Terlikowski znany jest ze swojego konkretnego stanowiska ws. eutanazji i aborcji - już nas do tego przyzwyczaił - ale to porównanie tym razem jest bardzo nie na miejscu...   Uważacie, że Terlikowski przesadził?   Tomasz Terlikowski słynie ze swoich mocnych komentarzy. W zamachach w Brukseli zginęło ponad 30 osób.

Zamach we Francji
East News
Newsy
Zamachy terrorystyczne w Paryżu: Francja zamyka granicę i wprowadza stan wyjątkowy!
Zamachy terrorystyczne w Paryżu: Francja zamyka granicę i wprowadza stan wyjątkowy!

Tragiczne wieści z Paryża, w którym doszło do serii zamachów terrorystycznych.  W stolicy Francji doszło do kilku strzelanin, w którym zginęło, jak podają francuskie media, 60 osób. Na początku doszło do strzelaniny w restauracji Camodge. Atak nastąpił również w pobliżu stadiony Stade De France, gdzie odbywał się mecz piłki nożnej Francja-Niemcy. Z miejsca został ewakuowany prezydent, Francois Hollande, którym natychmiast zwołał konferencję prasową, na której ogłosił stan wyjątkowy oraz zamknięcie granic kraju: Zostanie wprowadzony stan wyjątkowy na całym terytorium Francji. Będą przeszukania w całym regionie. Druga decyzja - zamknięcie granic, musimy się upewnić, że nikt nie wyjedzie i wjedzie do Francji. Jest to straszne przeżycie. Wiemy, kim są terroryści, kryminaliści. Tak w trudnych momentach musimy myśleć o ofiarach. Musimy wykazać się jednością. Będziemy Was informować na bieżąco o tym, co dzieje się w Paryżu. Prezenterka Dzień dobry TVN Anna Kalczyńska jest na miejscu i relacjonuje wydarzenia .   Atak terrorystyczny w Paryżu Ewakuacja na stadionie, gdzie miał miejsce jeden z ataków

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner