Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
ONS.pl

 

Monika Zamachowska razem z mężem Zbigniewem Zamachowskim, tak jak wielu z nas w świątecznym okresie, odwiedziła groby bliskich. Prezenterka zamieściła na Instagramie nagrobki dziadków, ojca Zamachowskiego oraz zmarłego synka. W 1991 roku stracił swoje pierwsze dziecko - synka Jasia, który urodził się w związku z jego pierwszą żoną - Anną Komornicką. 

Do niedawna nikt nie wiedział o tragedii aktora. Jednak dziennikarka opowiedziała o tym w jednym z wywiadów.

Gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi - powiedziała Monika Zamachowska w wywiadzie dla "Gali".

 

Zdjęcie z łódzkiego cmentarza, gdzie są pochowani bliscy Zbigniewa Zamachowskiego.  

Monika Zamachowska zdjęcie grobów
Instagram

 

Zbigniew Zamachowski był też przy samobójczej śmierci swojego ojca. 

Moi ukochani dziadkowie z Kalisza. Tata i synek Zbyszka w Brzezinach. R.I.P. #wielkipiątek#pamiętamy#zprochupowstałeśwprochsięobrócisz - napisała pod zdjęciem Monika Zamachowska. 

 

Zobacz: Ewa Minge odpowiada Zamachowskiej i nie przebiera w słowach! Zapowiada pozew, a internauci mają nadzieję, że dziennikarka straci pracę!

 

Internauci jednak nie rozumieją, dlaczego dziennikarka zdradza tak intymne historie związane z jej mężem.

 

Internauci krytykują Zamachowską za zdradzanie tajemnic męża

 

Pod zdjęciem pojawił się taki komentarz:

Co Ci kobieto siedzi w głowie ?Czy choć przez chwile pomyślałaś co może poczuć mam tego dziecka ? Kim Ty dla tego dziecka byłaś aby robić takie rzeczy? Serio masz takie parcie na szkło ? Nie ważne jak ? Ważne aby mówili? Weź swojego męża na kawę, przeczytaj mu wiersz albo zbij budę w schronisku gdy kiedykolwiek wpadniesz na pomysł ruszania ...NARUSZANIA prywatności rodziny Twojego męża - napisała jedna z Internautek. 

 

A Ty co o tym sądzisz?

Zobacz także: Czy awantura o alimenty skończy się kryzysem w związku Zamachowskich?

 

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski są parą od 6 lat. 

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Instagram

 

Monika Zamachowska często jest krytykowana za to, że za dużo zdradza lub w niefortunny sposób zdradza szczegóły z życia swoich dzieci czy męża. 

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na gali Playboya