Marta Żmuda Trzebiatowska na plaży z ukochanym

Zakochana Żmuda Trzebiatowska na plaży z narzeczonym

Marta Żmuda Trzebiatowska na plaży z ukochanym

Marta Żmuda Trzebiatowska wzięła udział w charytatywnym meczu aktorów Teatru Kwadrat i Przyjaciół Hotelu Ossa. Aktorka, na plenerowej imprezie wyglądała kwitnąco. Widać, że związek z narzeczonym, Adamem Królem, służy jej.

Para nie odstępowała siebie nawet na krok. Czułe gesty, miłe słówka, spacer za rękę to jednoznaczne dowody na to, jak mocno się kochają. Oprócz uśmiechu na twarzy Marty i Adama, warto podkreślić, że oboje prezentowali się bardzo stylowo w swoich codziennych stylizacjach.

Biała marynarka w połączeniu z niebieskimi szortami w pastelowym odcieniu wyglądała modnie. Żmuda Trzebiatowska swój look uzupełniła czarnymi dodatkami. Płaskimi sandałkami i bransoletkami. Jej partner postawił na okulary awiatory, które podkreśliły jego zadziorną urodę, a do tego dobrał dżinsowe krótkie spodenki (hit tego sezonu) i szare letnie buty.

Cieszymy się, że w polskim show-biznesie są jeszcze tak zakochane gwiazdy. Życzymy dużo szczęścia i mamy nadzieję, że nie doczekamy się takich nowin jak ostatnio od Agnieszki Szulim i Adama Badziaka. Zobacz: Szulim rozstała się z mężem po siedmiu latach!

Zobacz jak Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król kochają się:

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11