Kim jest Piotr Kijanka? Kraków szuka zaginionego mężczyzny

Jest nowe nagranie zaginionego Piotra Kijanki! Mężczyzna był widziany po raz ostatni w nocy 7 stycznia i od tej pory ślad po nim zaginął. Małopolska policja ujawnia kolejne nagranie i apeluje do świadków, którzy mogą pomóc w odnalezieniu Piotra Kijanki.

 

Zobacz: "Wtedy wiedziałam, że coś musiało się stać". Żona Piotra Kijanki opowiedziała o pierwszych godzinach po jego zaginięciu. Jej słowa są wstrząsające!

 

Nowe nagranie z monitoringu

Nowe nagranie zostało opublikowane na Facebooku i przedstawia Piotra Kijankę w rejonie Bulwaru Kurlandzkiego nad Wisłą, pomiędzy Mostem Kotlarskim a Dąbiem. Zaginiony znajdował się w tych okolicach w godzinach 00:20-01:00 7 stycznia. 

Prezentujemy zapis monitoringu, na którym są uwidocznieni rowerzyści oraz zaginiony (ostatni raz widoczny o godzinie 00:21:54). Na nagraniu widać również dwie osoby[czerwone kółko], które szły wtedy Bulwarem Kurlandzkim w kierunku mostu Kotlarskiego (o godzinie 00:27-00:28). Ta para proszona jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie - czytamy na Facebooku Małopolskiej policji.

 

 

Przypomnijmy, że 6 stycznia mężczyzna wyszedł z jednej z restauracji na placu Nowym w Krakowie i do tej pory nie wrócił do domu oraz nie kontaktował się z rodziną. Piotr Kijanka ma około 170 cm wzrostu, ciemne oczy i włosy oraz brodę, na prawym łokciu bliznę. W dniu zaginięcia był ubrany w różową koszulkę, brązowe spodnie, ciemnozieloną kurtkę długą do pasa i jasnobrązowe buty sportowe.

 

Przeczytaj też: Piotr Kijanka zginął przez... przypadek? Nowe fakty w sprawie tajemniczego zaginięcia mężczyzny!

 

Polecamy: Nowy trop w poszukiwaniach zaginionego Piotra Kijanki. Rzecznik policji: "Jest to dziwna sprawa"

 

Piotr Kijanka zaginął 6 stycznia po imprezie urodzinowej swojej żony

Nagrania z monitoringu zaginionego Piotra Kijanki

 

Piotr Kijanka był widziany 7 stycznia w nocy po raz ostatni.

Nagrania z monitoringu zaginionego Piotra Kijanki

Więcej na temat Piotr Kijanka