Akpa

Zachwycające kreacje gwiazd na rozdaniu Róż Gali

Akpa
 
Na rozdaniu Róż Gali pojawiło się mnóstwo polskich gwiazd, wśród których nie zabrakło Justyny Steczkowskiej, Dody, Borysa Szyca i Zosi Ślotały, Magdaleny Schejbal, Marty Grycan, Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Kto tym razem prezentował się najlepiej?

Małgorzata Kożuchowska pokazała nam niezwykłą dwukolorową kreację z odkrytym jednym ramieniem. Dodała do niej niewielkie puzderko i delikatne wiszące kolczyki. Aktorka wyglądała jak zwykle bezbłędnie.

Magdalena Schejbal na tę okazję wybrała czerwoną suknię ozdobioną falbanami przy dekolcie. Prezentowała się w niej wspaniale.

Doda i Marta Grycan pojawiły się w długich sukniach ozdobionych kwiecistymi haftami. Swoją aksamitną kreację pierwsza z nich zwieńczyła jedynie złotą ozdobą, ale to w zupełności wystarczyło, aby uzyskać fenomenalny efekt. Zaś Marta Grycan tym razem wybrała beż, z którym jest jej zdecydowanie do twarzy. Czarna kopertówka kolorystycznie nawiązywała do haftów naszytych na suknię. Zabieg w stylizacji zwany zasadą dwóch kolorów w tym przypadku w 100% zdał egzamin.

Tak gwiazdy prezentowały się na rozdaniu Róż Gali:

Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10