Zac Efron wystąpi w filmie Mecwaldowskiego
ONS

Z ostatniej chwili: Zac Efron zagra w polskim filmie

Zac Efron wystąpi w filmie Mecwaldowskiego
ONS

Zac Efron to nie tylko jeden z przystojniejszych aktorów Hollywood, ale równie obiecująca gwiazda młodego pokolenia w Stanach Zjednoczonych. Efron imponuje wszystkim umiejętnościami i muskularnym ciałem. Przypomnijmy: Zac Efron szpanuje wyrzeźbioną klatką piersiową

Zazwyczaj to polskie gwiazdy zabiegają o role w zagranicznych filmach, ale okazuje się, że to może działać również w drugą stronę, bowiem poinformowano właśnie, że Zac Efron ma wystąpić w polskiej produkcji! Kto sprawił, że Amerykanin zdecydował się przyjąć taką propozycję? Za projektem stoi aktor Wojciech Mecwaldowski, który chce teraz próbować swoich sił jako reżyser w filmie "Polak".


Mam pomysł na dwie produkcje. Bliższy zrealizowania jest film "Polak" z Zackiem Efronem i Erykiem Lubosem. Z amerykańskim aktorem poznałem się przypadkiem, na weselu u znajomych. Zac sam wyszedł z propozycją, że fajnie byłoby zrobić coś razem. Pomyślałem czemu nie? "Polak" ma być opowieścią o przyjaźni dwóch mężczyzn, którzy nie mówią w tym samym języku, a mimo to potrafią się ze sobą dogadać. Zack jest pięknym, amerykańskim chłopcem, takim Kenem z Ameryki. Pasuje do naszego Eryka Lubosa, typowego Polaka - wyznał w wywiadzie dla Polskiego Radia Mecwaldowski.


Obecność przystojnego aktora z Hollywood zagwarantuje produkcji Mecwaldowskiego ogromny rozgłos i to nie tylko w Polsce. Myślicie, że jego śladem powinno iść więcej zagranicznych aktorów?

Zobacz też galerię zdjęć seksownego Zaca Efrona

Więcej na temat Zac Efron Wojciech Mecwaldowski
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01