Zac Efron wystąpi w filmie Mecwaldowskiego
ONS

Z ostatniej chwili: Zac Efron zagra w polskim filmie

Zac Efron wystąpi w filmie Mecwaldowskiego
ONS

Zac Efron to nie tylko jeden z przystojniejszych aktorów Hollywood, ale równie obiecująca gwiazda młodego pokolenia w Stanach Zjednoczonych. Efron imponuje wszystkim umiejętnościami i muskularnym ciałem. Przypomnijmy: Zac Efron szpanuje wyrzeźbioną klatką piersiową

Zazwyczaj to polskie gwiazdy zabiegają o role w zagranicznych filmach, ale okazuje się, że to może działać również w drugą stronę, bowiem poinformowano właśnie, że Zac Efron ma wystąpić w polskiej produkcji! Kto sprawił, że Amerykanin zdecydował się przyjąć taką propozycję? Za projektem stoi aktor Wojciech Mecwaldowski, który chce teraz próbować swoich sił jako reżyser w filmie "Polak".


Mam pomysł na dwie produkcje. Bliższy zrealizowania jest film "Polak" z Zackiem Efronem i Erykiem Lubosem. Z amerykańskim aktorem poznałem się przypadkiem, na weselu u znajomych. Zac sam wyszedł z propozycją, że fajnie byłoby zrobić coś razem. Pomyślałem czemu nie? "Polak" ma być opowieścią o przyjaźni dwóch mężczyzn, którzy nie mówią w tym samym języku, a mimo to potrafią się ze sobą dogadać. Zack jest pięknym, amerykańskim chłopcem, takim Kenem z Ameryki. Pasuje do naszego Eryka Lubosa, typowego Polaka - wyznał w wywiadzie dla Polskiego Radia Mecwaldowski.


Obecność przystojnego aktora z Hollywood zagwarantuje produkcji Mecwaldowskiego ogromny rozgłos i to nie tylko w Polsce. Myślicie, że jego śladem powinno iść więcej zagranicznych aktorów?

Zobacz też galerię zdjęć seksownego Zaca Efrona

Więcej na temat Zac Efron Wojciech Mecwaldowski
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13