Johnny Depp
East News

Mężczyźni, dla których czas się zatrzymał. Wiemy, co robią, aby świetnie wyglądać!

Johnny Depp
East News

Poczucie humoru, intelekt, stabilizacja są oczywiście ważne w ocenie mężczyzny przez otoczenie. Ogromne znaczenie odgrywa jednak także jego wygląd. I wcale nie chodzi o to, by zatrzymać czas lub robić z siebie adonisa. Zadbany mężczyzna – to jest HOT. 

Seksowni i zadbani, czyli najprzystojniejsi mężczyźni w Hollywood

George Clooney, Brad Pitt, Johnny Depp – trzech facetów po pięćdziesiątce, za którymi szaleją kobiety na całym świecie. Sława, pieniądze, talent i boski wygląd sprawiają, że dla wielu panów (i pań!) są idolami od lat. I w dodatku są szalenie męscy! Mogą się zarzekać w wywiadach, ale raczej nikt nie uwierzy, że nie korzystają z dobrodziejstw współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Dziś widok mężczyzny w salonie urody nikogo już nie dziwi. Co więcej, często budzi podziw, gdyż jest przejawem troski o swoje ciało i chęci bycia po prostu zadbanym i pociągającym. 

Johnny Depp, Brad Pitt
East News

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn

Większość zabiegów medycyny estetycznej zalecanych jest już po 30. roku życia. Nic dziwnego – właśnie w tym wieku zaczynają się powolne procesy starzenia się organizmu. Panie wiedzą o tym doskonale, natomiast panowie z zabiegami na ogół czekają aż do… pojawienia się słynnego kryzysu wieku średniego. Jednak skrupulatne dbanie o siebie już koło 30-tki może sprawić, że kryzys ten wcale nie nadejdzie. 

Specjalnie dla panów, którzy mają nikłe pojęcie na temat zabiegów kosmetycznych, wybraliśmy trzy, z których zdecydowanie warto skorzystać. O pomoc poprosiliśmy ekspertów z Sharley Medical Clinic & Day Spa Magda Bogulak przy ulicy Jana Pawła II 75 w Warszawie. 

Osocze bogatopłytkowe na twarz dla mężczyzn 

Doskonale wiemy, że współczesny mężczyzna żyje w ciągłym biegu. Stres, niewyspanie, zła dieta – to wszystko odbija się na wyglądzie twarzy. Zmarszczki, poszarzała cera, problemy skórne – nie jest to ani męskie, ani tym bardziej sexy. Dlatego w przypadku panów doskonale sprawdza się osocze bogatopłytkowe, zwane też „wampirzym liftingiem”. To najlepsza forma mezoterapii. Nie ma lepszego, dokonale przyswajalnego preparatu regenerującego skórę niż koktajl bogaty w cenne, naturalne substancje pozyskiwane z własnej krwi pacjenta. Kto nie wierzy, niech zapyta kobietę, która poddała się temu zabiegowi.

Sharley osocze
Mat. prasowe

Pobrane z osocza żywe płytki krwi po podaniu do skóry twarzy aktywują w niej naturalne procesy rewitalizacji. Efekt? Skóra odżywiona, świetlista, pozbawiona zmarszczek, a nawet… blizn. Psssst! Zabieg można wykonywać także na skórze głowy w ramach terapii łysienia. Słowem? Bomba!

Botox na pachy i czoło dla mężczyzn

Jeśli oczyma wyobraźni zobaczyłeś teraz jedną z topowych, zagranicznych aktorek, które mają problem z mimiką, natychmiast pozbądź się tego obrazu! Dobrze wykonany botox to perełka medycyny estetycznej i nie tylko. Panom też zaleca się ostrzykiwanie (np. czoła) niewielkimi dawkami toksyny botulinowej, a wielu z nich regularnie poddaje się temu zabiegowi. Zdziwiłbyś się, ilu znanych facetów ma na koncie botox twarzy. I wcale nie wyglądają oni karykaturalnie. 

Sharley botox
Mat. prasowe

Jeśli jednak na ten moment to dla ciebie zbyt wiele, zaprzyjaźnij się z botoxem w inny sposób. Czy wiesz, że ostrzykiwanie toksyną botulinową jest dokonałą metodą walki z nadpotliwością? Pamiętasz te wszystkie ważne spotkania rodzinne i towarzyskie, podczas których starałeś się maskować mokre plamy na koszuli? A te wszystkie drogeryjne specyfiki, które dawały krótkotrwały efekt? Koniec z tym! Wystarczy 10-15 nakłuć na każdą pachę, by problem nadpotliwości przestał ci spędzać sen z powiek. To nie tylko komfort i higiena – to znaczne zwiększenie pewności siebie. 

ONDA – czyli wyszczuplanie i ujędrnianie w jednym dla mężczyzn

Nie masz czasu na siłownię? A może bardziej niż na wyrzeźbieniu mięśni zależy ci na ujędrnieniu skóry i lekkiej redukcji obwodów ciała? Rozważ zabieg ONDA - opiera się o technologię wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Kobiety go pokochały, a przecież to one najlepiej wiedzą, które zabiegi na ciało dają najlepsze rezultaty. Skoro im pomaga zwalczać uporczywy cellulit, to na pewno też poradzi sobie z twoją oponką na brzuchu.

Sharley
Mat. prasowe

Efekty w postaci zmniejszenia obwodu ciała i ujędrnienia skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu, a kobiety często decydują się na niego… tuż przed randką. 

Sharley onda
Mat. prasowe

Wszystkie te zabiegi wykonasz w Sharley Medical Clinic & Day Spa Magda Bogulak. Ale pamiętaj! To będzie dopiero początek twojej przygody z zabiegami medycyny estetycznej. Oddanie swojego ciała w ręce fachowców jest bardzo przyjemne…

Sharley Medical Clinic & Day SPA Magda Bogulak
Warszawa
Al. Jana Pawła II 75

Artykuł powstał z udziałem Kliniki Sharley.

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08