Angelina Jolie (43l.), Reese Witherspoon (42 l.) oraz Diane Kruger (42 l.) są przykładami gwiazd, które mimo upływu czasu, cały czas zachwycają pięknym wyglądem. Jak to robią gwiazdy, że się w ogóle nie starzeją, a ich skóra jest zawsze gładka, pełna blasku i sprężysta? Czyżby podpisały cyrograf z diabłem? Nie! Wiedzą, że najważniejsza jest pielęgnacja i skuteczne zabiegi medycyny estetycznej. Przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz znacząco odmienić stan swojej skóry! 

Efekty po zabiegu z laserem IPL ELLIPSE Nordlys 

Moda na fotoodmładzanie laserem IPL nie przemija! To jedna z tych technologii, która zawsze będzie na czasie, ponieważ jest niezwykle skuteczna. Ostatnio odkryłyśmy laser IPL ELLIPSE Nordlys, który oczarował nas tym co robi dobrego dla skóry! Każdy kto marzy o skutecznym, nieinwazyjnym i niedrogim zabiegu, który poradzi sobie ze zmarszczkami, nierównym kolorytem, z rumieniem lub z naczynkami, powinien wypróbować terapię światłem IPL ELLIPSE Nordlys. Urządzenie wykorzystuje technologie SWT - Selective Waveband Technology, która pozwala na zredukowanie niebezpiecznych pasm energii, a tym samym na obniżeniu pojawieniu się ryzyka objawów ubocznych przy osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Firma Ellipse przesunęła granice tego, co jest możliwe, wprowadzając impulsy, które trwają poniżej jednej milisekundy, dzięki temu wyniki zabiegów są jeszcze lepsze!

 

Gdybym miała wybrać z gabinetu jedno najbardziej optymalne urządzenie, byłby to właśnie laser IPL ELLIPSE Nordlys. Znajduje zastosowanie w terapii niemal wszystkich problemów skóry. Jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem uważam, że nie ma lepszej metody do usuwania rumienia i naczynek!  - mówi dr Magdalena Łopuszyńska. 

dr_magda_lopuszynska
Mat. promocyjne

Dodatkowo, laser niweluje stany zapalne, może być stosowany do leczenia trądziku młodzieńczego i różowatego oraz grzybicy paznokci. W zależności od tego jaki problem skórny zdecydujemy się rozwiązać, zmienia się długość fal świetlnych oraz rodzaj głowicy. Laser IPL ELLIPSE Nordlys jest ceniony przez lekarzy za wielostronność, przy równoczesnej bezinwazyjności. 

 

Dla kogo jest laser IPL ELLIPSE Nordlys?

Jest to idealny zabieg dla osób zapracowanych, nie mających czasu na dłuższe sesje w gabinecie i na dochodzenie do siebie prze kilka dni. Zabieg na twarz trwa ok. 20 minut, jest całkowicie bezbolesny i wystarczy, by zadziałać silnie ujędrniająco i odmładzająco. Laser IPL ELLIPSE Nordlys jest świetnym rozwiązaniem, by zapobiegać tworzeniu się zmarszczek i likwidować pierwsze oznaki starzenia. W niektórych przypadkach kuracja tym laserem w zupełności wystarczy, by odmłodzić skórę! Jak często powinno się robić taki zabieg? Najlepsza będzie seria min. 4 zabiegów, w 3-4 tygodniowych odstępach, a potem raz na 3 miesiące dawka przypominająca. Już jeden zabieg poprawia stan skóry, a my możemy cieszyć się naszym odbiciem w lustrze! 

ipl_laser_nordlys
Mat. promocyjne

 

 

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA

Adres: ul. Piękna 19, 00-549 Warszawa

Wszystkie informacje na temat zabiegu znajdziesz na stronie Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA http://gabinetbella.com.pl/

 

Materiał powstał we współpracy z gabinetem Bella