eva-longoria
East News

Do tych poprawek urody przyznały się Eva Longoria, Kendall Jenner i inne gwiazdy!

eva-longoria
East News

Mimo że gwiazdy nie lubią o tym mówić, regularnie korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Laser to bez dwóch zdań ich najlepszy przyjaciel. Pozbędzie się niechcianego owłosienia, zlikwiduje blizny po trądziku, ale pozwoli też zapomnieć o nieudanym małżeństwie i nieszczęśliwej miłości.

Gwiazdy, które usunęły tatuaż

W końcu gwiazdom często zdarza się zrobić tatuaż na znak wierności. Wiele z nich po rozstaniu decyduje się na przerobienie go (jak Johny Deep czy Kylie Jenner) lub całkowite pozbycie się. Tak zrobiła na przykład Angelina Jolie, która usunęła z ramienia imię pierwszego męża - Billy’ego Boba Thortona. Największą metamorfozę przeszła jednak Eva Longoria. Dla Tony’ego Parkera zrobiła sobie aż trzy tatuaże - największy na karku. Gdy okazało się, że koszykarz zdradza ją, postanowiła się z nim rozstać. Po rozwodzie z niewiernym mężem zdecydowała się usunąć wszystkie tatuaże z nim związane.

eva-longoria-tony-parker
East News

Urodowe poprawki Kendall Jenner

Laser niejedno ma imię i zadziała upiększająco także na skórę twarzy. Modelka Kendall Jenner znana jest nie tylko z bajecznej figury i udziału w największych pokazach mody. Fotoreporterzy wielokrotnie dopatrzyli się u niej podczas wstępów na czerwonym dywanie podskórnych wyprysków i blizn. Magazyny kolorowe uwielbiały jej to wytykać… Do czasu. Zadziałała nie tylko zmiana pielęgnacji, ale także, a może przede wszystkim, użycie lasera.

kendall-jenner
East News

Te wszystkie zabiegi łączy jedno - laser. Fotona StarWalker usuwa tatuaże i makijaż permanentny, odmładza skórę oraz niweluje przebarwienia. Fotona Dynamis leczy natomiast trądzik.

Jak działa laser Fotona StarWalker?

To najbardziej zaawansowany system laserowy na świecie. Nie dość, że uderza z nieosiągalną dotąd mocą fali fotoakustycznej, to jeszcze emituje wysoką moc w jak najkrótszym impulsie. Co to daje? W miejscu, gdzie jest tatuaż, dochodzi do gigantycznej eksplozji, którą mierzy się w pikosekundach i nanosekundach. Dochodzi wówczas do rozpuszczenia wszystkich barw tatuaży nawet głęboko położonych rysunków i tych o skomplikowanym składzie chemicznym.

Laser Fotona StarWalker
materiały prasowe

Ten laser jest skuteczny również w leczeniu opornych przebarwień. Stworzony zabieg Melasma 4D w czterech etapach usuwa trudne do tej pory do opanowania przebarwienia o charakterze melasmy.

Laser radzi sobie z tym nie tylko objawowo, ale również u podstaw, ponieważ niweluje przyczyny zaburzonej melanogenezy. Hamuje więc powstawanie nowych przebarwień, a jednocześnie bardzo odmładza skórę" - dodaje dr Łopuszyńska z gabinetu kosmetyki lekarskiej Bella.

Dzięki temu, że laser potrafi emitować różne długości fal, jest też wykorzystywany w usuwaniu zmian naczyniowych, rumienia i „pajączków”. W trybach anti-aging poprawia elastyczność i jędrność skóry, działa na objawy fotostarzenia, uelastycznia i niweluje blizny oraz rozstępy. Skutecznie zwęża rozszerzone pory, redukuje łojotok i trądzik pospolity o lekkim i umiarkowanym natężeniu. 

Fotona StarWalker pomoże również przywrócić skórze sprężystość. Podczas odpowiedniego zabiegu wyłapuje niedoskonałości w budowie skóry właściwej, a następnie uszkadza je, by organizm wytworzył w ich miejsce pełnowartościową tkankę. W ten sposób uruchamiana jest intensywna produkcja kolagenu i elastyny.

W trybie FRAC3® laser Fotona StarWalker w sposób nieinwazyjny zagęszcza i ujędrnia wiotczejącą skórę twarzy i ciała, a zabieg anti-aging należy do jednych z najbardziej skutecznych liftingów bez skalpela" - zauważa dr. Łopuszyńska.

Jak działa laser Fotona Dynamis?

Możliwości tego urządzenia są ogromne. Fotona Dynamis łączy w sobie najpotężniejszą kombinację lasera Nd:YAG z Er:YAG.  Połączenie dwóch rodzajów fal w jednym laserze gwarantuje uniwersalność zastosowania. Można nim więc wykonać dziesiątki zabiegów - od typowo leczniczych (trądziki młodzieńcze różowate, blizny potrądzikowe, rumień, naczynka, rozstępy) po medycynę estetyczną, czyli cofanie procesów starzenia i zapobieganie starzeniu.

fotona-dynamis
Mat.prasowe

Jak widać coraz większą popularność zyskuje łączenie zabiegu leczniczego z medycyną estetyczną. Wiąże się to wyłącznie ze zmianą głowic. W ten sposób dla każdego pacjenta można stworzyć taką kombinację, która zadziała na jego problemy skórne najbardziej efektywnie.

Ponadto zabieg wykonany laserem Fotona Dynamis maksymalnie ogranicza komplikacje i zmniejsza czas rekonwalescencji. To wręcz niezbędne narzędzie, bez którego trudno wyobrazić sobie nowoczesne metody leczenia trądziku młodzieńczego i różowatego oraz ich powikłań.

Światło lasera Fotona Nd:YAG bezpiecznie penetruje przez skórę na optymalną głębokość. Tam dokonuje termicznego i selektywnego zniszczenia gruczołów łojowych wykazujących nadmierną aktywność. Dochodzi do znacznego przyspieszenia leczenia i zmniejszenia możliwości rozwoju nowych stanów zapalnych. Zmiany znikają bardzo szybko, a przy okazji pobudzamy remodeling kolagenu, czyli włókna odpowiedzialne za napięcie skóry. 

gabinet-bella
Mat.prasowe

Jeśli od dawna chciałaś usunąć tatuaż czy ślady po trądziku, nie ma co odkładać. Umów się i ciesz się idealną skóra! :)

Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz na stronie Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA
ul. Piękna 19, 00-549 Warszawa

+ 22 625 33 00

Materiał powstał z udziałem marki BTL

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08